Můj Nick - Lossky

Moje Steam ID - STEAM_0:1:163247644

Odkaz na můj steam - http://steamcommunity.com/profiles/76561198286761017/

Na JailBreaku hraju už něco přes 2 roky... Pravidla chápu a nějak je neporušuji... Mě je sice jenom 13 let , ale nemyslím si , že věk jenom jako číslo by měl v tomto hrát nějakou roli... na JailBreaku hraju často (teď už každý den, hlavně večer) často potkávám hráče co potřebují pomoc , že třeba potkali hackera a nevědí jak ho nahlásit nebo , že neznají pravidla a porušují je... v tomto případě já volám adminy... jak na TS tak přes příkaz ! ale žádní admini nepřichází... a proto já žádám o práva... snažím se s hráči vycházet v dobrém , ale většina hráčů má problémy jenom kvůli věku... potom dávají teamkilly (u CT) a většinou mi ani admini nevěří... teď mám v rejstříku sice napsaný ban... ale nemám ho úplně právem... více info bych řekl kdyžtak na TS... tímto žádám o adminská práva nebo aspoň práva spešla... dementní odpovědi od hráčů pod tímto příspěvkem ignoruji a chtěl bych abys sem nikdo jiný kromě adminů a náborářů nepsal... prosím popřípadě nějaký rozhovor s adminem/náborářem na TeamSpeaku... :) budu žádat o toto i na serverech Trouble In Terrorist Town :) PS: Pokud mě admini nebo náboráři chtějí odmítnout moji žádost prosím o to aby mi to sdělili děkuji :) PS.2. připomínky jako "tak dej demo na forum" nebo tak si nechte , protože až do dneška jsem s demem neuměl a moc s ním ještě neumím... :)