Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 39

Téma: Ct

Hybrid View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Thumbs down Ct

    Tak tohle je už celkem moc.Přijdu po tejdnu na jailbreak hraju chvíli za Ts poté se uvolní místo u ct tk tam jdu a jeden z adminů mě hodí zpátky k T jenom proto,že jeden z jejich kamarádů chce hrát za ct.Zase chcete demo nebo co!? Cowboy From Hell

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    92

    Re: Ct

    Ano, chcem. :-) Na blbou otázku, blbá odpověd. Jestli chceš, aby reagovaly jinak než - Dej screen, nebo demo, tak to sem radši hod :-)

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Re: Ct

    Nic nemam no..Možná to někdo dosvědčí ;-)

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Re: Ct

    Blbá otázka to neni..Jestli kvůli každejm menším věcem musim točit demo tak to sorry..A píšu to sem protože jsem si chtěl po dlouhý době zahrát za ct a admini udělaj tohle...A stejně by na demu nebylo vidět,kdo to udělal takže to asi nemá cenu řešit,opět.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    92

    Re: Ct

    Ale bylo. Kdy se to tak stalo ? Můžeš mít pravdu a nebo nemusíš. Kvůli tomu jsou screeny a dema :-)

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Re: Ct

    Stalo se to cca. před 10.minutama ale nemá cenu to řešit.Aspoň jsem si udělal obrázek o adminech,kteří tam byli.. :-) Nebudu to řešit,jen chci aby jste věděli,co se děje.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Ct

    Hodí tě to tam samo, pokud k CT chce někdo kdo má povolení, je to nový systém. Na serveru jsem byl v tu chvíli já a grifin, a ani jeden z nás tě nepřesunul. Prostě tě to hodí k T samo. Není to o tom že bychom tě přesunuli aby náš kámoš mohl k CT, to bychom ho tam dali rovnou, tak si laskavě nevymýšlej kraviny když nevíš jak to funguje.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Re: Ct

    Jakou přednost,co to meleš..Určitě to hodilo zrovna mě..Nic si nevymejšlim tak se uklidni.Radši mlč Leryxi ty vole.Oba víme jak to je. ;-)

  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Ct

    Citovat Původně založeno soilwork Zobrazit příspěvky
    Jakou přednost,co to meleš..Určitě to hodilo zrovna mě..Nic si nevymejšlim tak se uklidni.Radši mlč Leryxi ty vole.Oba víme jak to je. ;-)
    Určite ano. Ak si bol jediný u CT, ktorý nebol "spešl". Sťažuješ sa na niečo bez dokazu a ešte sa púšťaš do admina? Klidni hormón Cowboy.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Re: Ct

    Cože?Ty si ze mě děláš srandu ne!?

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Ct

    Co se tu do mě pouštíš? Jsi mimo, nevíš jak to funguje, ale navážíš se do mě. Je to tam teď nové tak to pochop. Nevím co si o mě myslíš. Napsalo ti to: Admin přesunul XXX k terrorists? Pochybuju. Prostě je to nastaveno že hráč co nemá spešl dozorce je automaticky vyměněn. Tak se tu laskavě neztrapňuj.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Re: Ct

    Seru na celou kotelnu..Ti dobří admini co tu byli odešli jen kvůli blbcům co tu zůstali..Nemá to cenu,pojedu radši cservery.

  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Ct

    Citovat Původně založeno soilwork Zobrazit příspěvky
    Seru na celou kotelnu..Ti dobří admini co tu byli odešli jen kvůli blbcům co tu zůstali..Nemá to cenu,pojedu radši cservery.
    Po tom čo si tu predviedol asi nikomu nebudeš chýbať. Namiesto toho, aby si sa snažil a získal to povolenie, nazveš adminov blbcami a sereš na kotelnu. Jediný blbec si tu teraz tak ty. byebye
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Ct

    Ty si moc. Vůbec nevíš jak to je, ale brečíš tu. Ahoj.

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Re: Ct

    Kdo se tady do tebe pouští?Na to si začni zvykat..Je vidět,že nevíš nic o životě.Jak si myslíš,že se s tebou budou lidi bavit?To se mi snad zdá,brát takovýhle lidi do admin teamu.Ještě že jste vzali toho grifina,ten jedinej s Valdezem je normální,dá se s nima řešit cokoliv ale Leryx?Tomu stokrát napíšeš,dotazy prostě všechno on tě prostě ignoruje a neodepisuje.No nic,skončil jsem..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •