Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 39 z 39

Téma: Ct

Hybrid View

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Ct

    Než si založíš takový topic,tak si pořádně přečti novinky,změny na Jailbreaku. Je to novinka cca. jednoho týdne,takže se to pořád řeší. Místo aby jsi požádal o spešl,tak si tady otvíráš hubu.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Ct

    Leryx je dobrej admin, když mu napíšu na steamu, odpoví hned, tak se nemotej do toho o čem nic nevíš!!

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Re: Ct

    Právě že se do toho musim nějak motat abych to pochopil..Nějaký děcko mě tu nebude poučovat.. :) A Leryxi,vůbec to tak neni.Já jsem se zeptal slušně tak co kecáš až když jsi mě začal ignorovat tak jsem se rozjel..Valdezovi a grifinovi to nemuže být jedno,to by to byli admini k ničemu :) Když už začnu být trochu vulgární tak řeknou ať se mírnim,toď vše..Nevymýšlej si prosim tě ... :)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Ct

    Ok, přišel jsi tady aby si se s námi hádal, a nebo protože nechápeš nový systém?
    Pokud to nechápeš tak: Admini teď mohou dávat hráčům tzv. povolení. Hráč který povolení má, se může kdykoli připojit k CT, a vyhodí tak hráče, který povolení nemá.
    Pokud jsi to založil aby ses tady mohl hádat, tak to stejně nikam nevede protože máš vlastní hlavu a nebereš názory jiných lidí.

    Takže jsem mu vysvětlil jak to funguje, problém vyřešen, můžeme Lock co vy na to?

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Re: Ct

    Tohle já vim,že je novej systém....To mi řikat nemusíš a hádat jsem se nepřišel...Pochop,že mi nejde jen o tenhle případ ale jde mi o věci,které se dějí celkově na jb.Dneska tam bylo opět několik problémů ale já to s vámi prostě řešit nebudu,poněvadž to nemá cenu.. :) Ještě jednou se omlouvám za urážky,nadávky a už prostě nic psát nebudu protože to prostě nemá cenu.Stejně se to nevyřeší,doufám že jste ok..CFH.

  6. #6
    Kotel
    Guest

    Re: Ct

    Pokud nekoho presune admin, muze se hned vratit kvuli bugu. Jinak ti to do chatu napise: prilis mnoho spesl ct, vracim te k T.
    Jinak doufam, ze odejdes, kdyz mas na vyber lepsi portaly. Nechapu, co tu delas. Kdyby me na nejakym portalu nasrali, tak uz tam nepachnu.
    Naposledy upraveno Kotel; 10-03-12 v 19:00.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Re: Ct

    Však já už se na kotelně objevim jen někdy,ale mrzí mě přístup většina adminů..To mě sere.

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Ct

    Myslím, že vše co si chtěl si řekl...Bye!

  9. #9
    Kotel
    Guest

    Re: Ct

    Myslim, ze porad nepochopil, ze ho prepnul server a ne admin. Marna snaha.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •