Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Stiznost na admina Koprakek

Hybrid View

  1. #1

    Odpověď: Stiznost na admina Koprakek

    Citovat Původně založeno LeBaux Zobrazit příspěvky
    Este ze tvoj nazor nikoho nezaujima - v tom tvojom super bane za ktore by sa ti prava odobrali tak ci tak, si ukazal ze si totalna guma.
    Cela ta chatboxova sebranka toxickych vagusakov ma zacina srat.
    Nemam problem diskutovat, ale problemy okolo degesov z chatboxu su furt o tom istom - provokateri dostavaju bany.
    Byl bych rad, kdyby mi tu nebyly mazany posty, pricemz nesouvisejici hovna od lbxa tu zustavala. Pod stiznosti na Kopra resis me a nejaky mentale z chatboxu, kteri s timhle topicem nemaji nic spolecneho. Vylevas si tu srdicko z chatboxovy sebranky pod stiznosti na admina, nedava to smysl a zaroven me nazyvas gumou, lol. Dobre, jestli tu chces resit nejake tvoje osobni problemky, klidne muzeme. Kdo by mi sebral prava? Ban byl opravneny, tu situaci nikdo z vas nevidel, ale jste hrozne chytri. Vyjadril se k ni jediny ttt admin, proc? Unban byl udelen na zadost Doese, ktery se tam ani neumi vyjadrit a navic v duvodu unbanu je, ze jsou 4 admini pro unban. Vtip je v tom, ze se do zadosti vyjadril jediny ttt admin metanol a ti ostatni o tom modu nemaji absolutni paru (napriklad ty). Jinak muzu treba i ja napsat, jak ses moc velky vocas, ktery meni nazory, jak se mu hodi. Celou dobu tveho adminovani zastavas nazor, ze cheateri do a tymu nepatri, stezujes si na to snad v kazdem topicu a najednou prijde zadatel, byvaly cheater, a ty mu napises, ze je perspektivni zadatel o prava. Jo, ja jsem guma

    e. aby to tva hlava pochopila a neodpovidala mi na neco jineho, tak se zeptam primo: Proc pod stiznost na admina z ttt serveru tahas lidi z chatboxu a proc resis me?
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 14-12-17 v 19:11.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  2. #2

    Odpověď: Stiznost na admina Koprakek

    Sorry ale Bauc uprimne co fetujes? Pribeh o policajtovi nechapu je mimo, perma ban za co? Nezvladnuti situace ja bych to urcite neresil banem at jdu na forko.Duvod banu vuce nez vtipny. Decko vazne nejsem :) a ban a nic tykajici se cska te nepouci o zivote..hra a zivot jsou dve rozdilne veci. Za dalsi proc pises hovna a sve problemy tady? :O uplne mimo tema ? Fakt nefetuj to levne :D pokud jsem te nejak urazil doufam ze to zvladnes a ne jak Kopr(admin ci pise at si nekdo zapne mozek(urazi hrace) admin co urazi rly? a po tom co reknu zapni si ho ty dostanu ban? Trosku zneuzivani. Nadavat, ale kdyz reknu to same mam ban ? :) a prosim nepis tu nic mimo tema:) jeden admin zfetovany resi hovna uplne mimo a druhy nezvlada stresove situace a nesnese kritiku....rekl bych top admin team���� hlavne se nikdo neurazte jak decko diky ja si 6 dnu odbudu stejne mi zdechl PC :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •