Najjednoduchším riešením by bolo keby tam bol nejaký admin ako som hovoril, ktorí by dával pozor na server a pozor aj na kopírky.
Samozrejme nemusel by tam byť celý deň chodil by tam len kontrolovať či sa tam náhodou nenachádza nejaká kopírka alebo hráč, ktorí sa pasívne expí na botoch.
Ja som samozrejme asi najaktívnejším hráčom na SH (strávim tam aj niekoľko hodín tak 3-4h s prestávkami) takže viem kto a jak hrá, kto sa tam pripojí.
Na servery ako som mal aktívne VIP tak všetko som hlásil Samčovi + dodal aj chatlog.
Teraz ako mi VIP vypršalo tak veľmi ťažko sa mi zisťuje či je daný hráč REAL alebo FAKE.

Žiadal som aj o práva ale ako viete žiadosť bola trápna a som bol naštvaný lebo som ich nedostal. Samčo vie o čom hovorím.
Nie každý admin má čas prísť na každé hlásenie keď denne možno padne aj 200 hlásení. Ja by som bol neustále na servery a dohliadal o to aby bolo všetko v poriadku a aj hráči si zahrali čistú hru bez nadávok a atď.
Aj keď niesom admin tak to robím aj teraz tým, že dávam pozor na menšie lvli aby si zahrali.