Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Žiadosť o práva na Jailbreak serveroch

Hybrid View

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak serveroch

    No.
    Před týdnem si se vrátil po minimálně 2. měsíční neaktivitě.
    takže bych zatím spíš asi počkal, tvoje jméno mi nic moc ani neříká, nebudeš tedy z těch viditelných hráčů / simonů kteří tvoří kvalitní kola a tak se o nich obecně ví.
    Tvůj chatlog mě taky příliš neoslovil ... tvé projevy jsou značně nedospělé v některých případech bych řekl až urážlivé.
    jsem tedy pro tuto žádost spíš PROTI.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  2. #2

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak serveroch

    Začnime pozdravom ako slušný ľudia takže ,,Ahoj."
    Aby som bol presný nebola to 2 mesačná neaktivita ale mesačná kvôli tomu že som mal pokazený počítač. Hral som na bratovom notebooku na nonsteame účte. To isté môžem povedať o tvojom mene. Z A teamu mi prídeš ako najmenej aktívny a známy. Nemal som s tebou poriadne tú česť zahrať si. Každý hráč má svojich obľúbených hráčov ktorý sú podľa neho zábavný, takže chápem prečo si myslíš že nie som viditeľný, možno preto že sa ti moje simonovanie nepáči. Je mi ľúto že si nepochopil aký som človek a aký mám humor (reagujem na chatlog). Uznávam že občas sa nejaká urážka môže vyskytnúť ale to len v najnutnejších prípadoch sebaobrany. Nie som agresívny typ človeka a tvoju ,,kritiku,, beriem do úvahy aj keď s ňou nejako extra nesúhlasím.


    „Každej nemůže bejt chytrej. Ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej.“

    Ideálny človek nejestvuje, každý sme iný a niečím výnimočný. Dôležité je tieto naše výnimočné stránky využiť pre náš prospech a obľúbenosť medzi ľuďmi. (Miato 2k19)

    Prajem pekný zvyšok dňa.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •