Dobrý den lidi.
Měl bych dotaz ohledně GUI v 1.6,
Jde o to, že bych si chtěl udělat vlastní GUI theme, ale tím myslím i resource složky a jiné..

Zde máte odkaz: https://www.google.cz/search?q=Cs+1....iw=360&bih=598
__________________________________________________ ________
Nevím jak to popsat abyste to chápali.
Šlo by o to, že bych si chtěl změnit kompletně písmo, chtěl bych si udělat vlastní team menu, chtěl bych si tam dát vlastní ikonky, četl jsem že na to jsou nějaké programy.. Jenže nevím jaké, kdyby mohl někdo přiložit odkazy, budu vděčný.

Zpět k věci, chtěl bych si udělat ty ikony jak má fnatic či jiné týmy na liště ve hře, když tak mohu přiložit screeny.

Taky bych chtěl poprosit o jeden program, myslím že se to používá ke změně skinů a modelů, kdyby někdo o tom věděl zák budu rád <3. (Nemohu to najít skrz zavirované stránky a obecně samotný program je zavirovaný:-).

Další věc, co bych nutně potřeboval je "Command menu editor" - zkoušel jsem si udělat vlastní command menu ale hází mi to tam neustále stejné chyby a vždy když kliknu na něco, tak se celý program sekne a musím to vypínat přes správce úloh, věděl by mi někdo pomocí s tímto? :/

Poslední dotaz je ten, zda by šlo udělat z CSGO skinů HLTV skiny do 1.6? Například m4 cyrex.. Doufám, že to je správně :DDDDD, a dát to do HLTV aniž bych ztratil běh FPS? Aby ty skiny měly stálých 100+ FPS.

Jestli je na tohle někde nějaký návod tak by stačil odkaz 🔗.

Děkuji každému za jakoukoliv pomoc :DDDDD.