Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog

Hybrid View

  1. #1
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,943

    Odpověď: [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog

    No ale v hlášení je uvedeno že zmiňovaný hráč, který nyní dostal ban ,psal, že ho urážíš ty pomocí voice chatu, proč by to jinak do hlášení psal, když by to nebyla pravda a uráží jen on? Proč jsi ho tedy provokoval i ty a teď píšeš že ne?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    No ale v hlášení je uvedeno že zmiňovaný hráč, který nyní dostal ban ,psal, že ho urážíš ty pomocí voice chatu, proč by to jinak do hlášení psal, když by to nebyla pravda a uráží jen on? Proč jsi ho tedy provokoval i ty a teď píšeš že ne?
    On takhle provokuje snad všechny, které na serveru potká a říká tomu "Sranda" snaží se to teď hodit na mě, protože zná mou minulost přes listru (se kterou se baví a nadržujou si na serverech) a ví, že když řekne, že jsem provokoval, tak je to lehce uvěřitelné.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •