Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Rozlišení

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Rozlišení

    Čaute. Prosim vás potřebuju trošku help. Vždy jsem měl rozlišení 1024x758(nebo jak to je) a někdo mi poradil že mám zkusit to nejmenší tak jsem si to dal. Začal jsem hrát vše bylo OK ale textury byly rozmazané. Tak jestli někdo s tím máte zkušenosti a více co s tím tak mi to prosím napište díky. :)

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Gejzik
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    133

    Re: Rozlišení

    Ja neviem ja to tak mam a nic take sa mi nestava bud 1. mas slaby PC (grafiku) alebo 2. skus resetnut PC :D

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Re: Rozlišení

    Tak když mám rozlišení 1024x789 a mám to v pohodě tak na menší rozlišení bych to měl mít horší ? Není to tak že na větší rozlišení více požadavků ? Restnout PC, uvidíme zítra :D mě se to nechce resnout.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: Rozlišení

    Vseobecne rozlisenie na graficku kartu nema az taky vpliv... rozlisenie je vlastne pocet pixelov ktore sa zobrazia v xsovej a ypsilonovej osi ktore sa zobrazia na monitore... takze ano cim vecsie rozlisenie tym lepsia grafika... cim menej pixelov tym je slabsie vykreslovanie grafiky a vseobecne horsia grafika. ... k veci... poradil by som ti zmenit si grafiku v cs na OpenGL ale na nejaku inu aku mas :)

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Re: Rozlišení

    Právě že OpenGL mi nende :DD NA to nemám grafárnu. Ale buď Software nebo D3D. Ale i tak kdysy jsem si dal nejmenší a vše mi klapalo.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: Rozlišení

    Za ten cas sa ti mohla graficka karta prispôsobit na velkosť 800x 600 a tym sa poskodit ... stava sa to ked hrajes cs pri najmensom rozliseni... ked si na to zvikne a zmenis si rozlisenie z mensieho na vecsie a spat vysledok nemusi byt rovnaky ako si mal pred zmenou... skus si dat velke rozlisenie a zmenit otvaranie cska na rozlisenie na 800 x 600 ... tym sa nezmeni rozlisenie cs na csko ale vnimanie Cska v tvojej grafickej karte na tvojom PC (NB)

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Re: Rozlišení

    Takže to mám postupně dávat dolů ? Takže mám začít na 1240 nebo kolik tam je a jet až na 640x320?

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Re: Rozlišení

    Slide nechceš mi dát tvůj steam ? :D myslím že bychom nespamovali tady a psali si na steamu.

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: Rozlišení

    Pozri si aku mas graficku stiahny nejaky najnovší driver a skus ci ti pojde open GL.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Re: Rozlišení

    A kde zjistím jakou mám grafiku ? :D

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: Rozlišení

    No ked hovoril ze ma slabu graficku kartu ... tak mu driver nepomoze ... ked chces moje skype je : daldoslaww .. napis ak potrebujes dnes tam budem vecer ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •