Vypis z konzole:

detaily
Hráč REFORMED
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:161349213
IP adresa 193.165.96.107
Udělen 21-04-2020 - 03:11
DĂ©lka BANu 10080 minut
Vypršà 28-04-2020 - 03:11 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 6 dnĂ 23 hodin 54 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] Blbecek z GS (fragovani, trollovani a neschopnost)
BAN dal Admin Milk CZ (Milk CZ)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6
Předchozà bany 0


Poznamka:


Zdravicko,

pred malou chvili jsem dostal ban za to, ze se snazim hrat podle pravidel a nenadrzovat hracum, kteri jsou pravdepodobne oblibenci od adminu. Byl jsem nekolikrat okriknut proc zabijim toho a proc zabijim dalsiho. Odpoved? Neuposlechli Simona.

Pravidlo pro dozorce c. 19 rika: "Dozorcum je zakazano fragovat, zabijet zbytecne hrace (Priklad: bezte k bocnim stenam boxu). Tim se mysli i to, kdyz ma vezen prikaz "pustena klavesnice", Simon musi tolerovat to, kdyz se hrac pohne jen o maly kousek."

Toto je naprosto v poradku. Ovsem kdyz hraci umyslne neustale chodi tam a zpatky nebo neposlouchaji prikazy, zaslouzi si kill. Takhle zkratka JB funguje. Ignorantsti vezni, kteri si delaji, co chteji, zkratka musi umrit, aby pochopili, ze maji Simona poslouchat. Pravidlo pro vezne cislo 2 totiz toto prikazuje. "Povinnosti vezne je plnit Simonovy prikazy a zakazy."

Neprijde mi v poradku to, ze se me Simonka zepta, proc jsem dal kill, a kdyz ji to vysvetluji, tak mi da TK, ze ji pry nemam kecat do hry a mnoho vulgarismu k tomu. Reakce adminu? Zadna... Mozna ji jeste pochvalili, kdo vi...

Kdyz jsem mel Simona ja, daval jsem naprosto normalni prikazy a hrace, kteri je nerespektovali, jsem zabijel. Toto je prosim pekne ta neschopnost a fragovani? Vzdyt to takto stoji v pravidlech, tak me zajima, co jsem porusil. A k tomu trollovani? Vazne netusim, o cem je rec, a rad bych dostal vysvetleni.

A jako posledni, ac to sem nepatri, neprijde mi v poradku, ze jsou admini ve voicu vulgarni, nedela to uplne nejlepsi dojem.

S pozdravem a pranim hezkeho dne



REFORMED