Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: Bianka --> Madrfakr.

Hybrid View

  1. #1

    Odpověď: Re: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Ahoj,

    Díky za odkaz. Začnu tou dobrou zprávou a to je, že na demech norecoil s největší pravděpodobností nemáš - a jestli jo, tak hooodně špatnej. Zchecknul jsem všechny časy co se tu vypsali na těch 2 demech a spraye se chovají tak, jak mají.
    Sledovat časy na wh bohužel není v mých časových možnostech. O to víc mě překvapilo demo, co sem poslal (tuším) Grakon...

    Musím ti dát za pravdu, že demo (když točíš někoho na serveru) skutečně není 100%. Naštěstí AC běží na serveru a pracuje přímo s inputy od tebe a tak mi stačilo prvních pár vteřin z dema na knifu a už jsem měl téměř jasno. Jistý už jsem si teď, protože s touhle myškou prostě takové hodnoty mít nemůžeš* (avg scrolls per jump - 24.75). Další věc, co mluví proti tobě je víc než 50% perf. odrazů.

    Navíc ten abh posílá jump commandy jak divej (což je vidět v logu v konzoli + tím trochu zahltil server na konci dema - btw. tam je abh vidět i bez AC).

    Je nám líto, těšíme se za rok a tak dále...

    * adminům můžu vysvětlit proč
    Nechci vyvolavat flejm, sem rad, ze se bez ohledu na cheat potvrdilo, ze ciste nehraje, kazdopadne ty spraye se nechovaji tak jak by mely :D
    a to sem na ty dema koukal znova a znova...

  2. #2

    Re: Odpověď: Re: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Nechci vyvolavat flejm, sem rad, ze se bez ohledu na cheat potvrdilo, ze ciste nehraje, kazdopadne ty spraye se nechovaji tak jak by mely :D
    a to sem na ty dema koukal znova a znova...
    ve zkratce:

    Když pominu no-recoil scripty, který fungujou většinou spíš jako placebo, tak norecoil v lepších cheatech šel nastavovat nějakou číselnou hodnotou (většinou 1-10) - což ti měnilo velikost trojúhelníku, kterej ti tvoří recoil. (Na 1 to byl v podstatě static point).

    Ten pohyb, který má nějakou omezenou vzdálenost, se ti vypočítá v tomhle trojúhelníku. Nejhorší, co se ti může stát je, že se ti dostane do jednoho z rohů a tam "přeskakuje" (většinou mezi 2 vrcholy nahoře). Pokud norecoil měla, tak nastavenej na velkou hodnotu, protože tahle situace se jí stávala celkem běžně.

    Můžeš mi do pm napsat, proč si myslíš, že je to no recoil. Tady už bych to asi neřešil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •