Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 36

Téma: Žádost o práva na Jump servery

Threaded View

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Žádost o práva na Jump servery

    Čaute, přemýšlel jsem zda to má vůbec cenu zkoušet a rozhodl jsem se, že to jen přece nejspíš naposledy zkusím.

    Něco o mně: Myslím si, že mě naprostá většina z vás zná a určitě mě má spoustu vás v lásce zeoo, ale co už, na serveru hraju pod předzdívkou Sewell_, studuji na automobilce, příští rok mě čeká nejspíš poslední ročník (možná budu pokračovat v nástavbovém studiu), rád jezdím na kole nebo na bruslích a sem tam si dojdu zaběhat, jinak trávím čas buď na pc nebo nekde popijim ups.

    Něco o mně v csku: Aktivně jsem začal hrát na začátku února mám tušení (za dobu, co jsem nehrál jsem si to pořádně srovnal v hlavě a určil si voje priority), od poloviny února jsem si držel, až do dubna chtlg bez nadávek, pak jsem si to bohužel pokazil a ted si ho držím cca 2-3 týdny (vím, že je tohle z mé strany hodně velká blbost žádat takhle, ale co už:D) a jelikož tu žádost bude hnípat nějakou dobu, tak si budete aspoň moct můj chtlg sledovat, jak se chovám, ale až na nějaký výměny názorů bych řekl, že ho mám v pohodě.
    Na tomhle portálu hraju od léta 2018 mám tušení, hraji také na rayishu muj profil, poslední dobou mě začalo hodně bavit KZ (Jump, Bhop) to skáču buď tu nebo na Clarionu

    Poslední žádost TU - Vím, jak jsem se choval a Grakonovi jsem se omluvil už pár měsíců dozadu, omluvu přijal, ale i tak moje chování bylo z mé strany hooodně přehnané.

    - Minulost au, au
    - Nevhodné chování na webu/serveru - Vím o tom, že jsem měl s pár lidma na webu zbytečně ostřejší výměnu názorů nevím jestli bych to bral jako - spíš něco mezi, ale řekl bych, že chování mám lepší i jak někteří admini

    + Hlášení - Naprostou většinu mám zde na webu, nějaký mám ale taky i u Offa, Troppeho, Grakona a přes "!" též, ale na ty z 98% nikdo nechodí. Řekl bych, že se v Jump cheatech vyznám docela dobře, ale nějaký hlášení mám i za ab, kdy jsem pomahal offovi s Viky a nebo mé hlášení na Jirika.
    + Aktivita - Aktivitu mám hodně dobrou a myslím si, že tyhle dva + by mi mohli trošku odlehčit od mé minulosti

    Proč bych chtěl být admin? - Vzhledem k tomu, že z 98% na hlášení nikdo nedojde, tak už jen kvůli mé aktivitě bych chtěl vypomoci, cheaty si myslím, že poznám a že bych byl dobrou pomocí na Jump servery. Myslím si, že bych si tu šanci zasloužil a jen přeci, práva se dají jedním kliknutím vzít.

    Moje SID: STEAM_0:0:443537032

    Díky za přečtení mé žádosti, za červené palečky a za názory adminů :-)

    *Měsíc čistý chtlg
    Naposledy upraveno Sewell; 09-05-20 v 19:34.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •