Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: [ archivace 28.6. ] Jeremy --> Lukos

Hybrid View

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    584

    Odpověď: Re: [ žádost k posouzení ] Jeremy --> Lukos

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Samotná délka banu byla někým změněna na tři měsíce, což si myslím, že je i ideální vzhledem k sálodlouhé historii banů. Každopádně zůstává otázkou jestli jen ban opravdu nutný, když spamování hlášení vidíme jen my.

    Co mě však velmi zaráží, tak je naprosto nevhodné chování admina, který psal zprávy přes amx_psay. Poprosil jsem Kotla, jestli by se mi nepodíval do logu, jestli to tam opravdu nenajde a opravdu to tam bylo, prý dokonce ještě více nadávek před tím.

    (Ciciak) Lukos : ti rozjebem piu ty skurviak pojebany
    (Ciciak) Lukos : o ty žebrak 5 korunovy
    (Ciciak) Lukos : ťa budem kickovať kym nenapíšeš sťažnosť žebrak

    Ať už je hráč jakýkoliv, tohle je opravdu nepřípustné.
    Ja som permu nedostal... teda dostal ale hneď mi ju zrušil. Ban som dostal asi po 30 minutach. Cital si vobec 6 post ? Na zaciatku je to tam napisane.

    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    Prečo si mi ten ban z konzoly dala hore ? To mi dal akože tu permu zo srandy a tým mi dokazil karmu a tým to žačalo. A operák k tebe sa radšej nevyjadrujem, nechcem ta tu zosmiešnit.

    E: Pre tých ktorí to tu hrotia ako grakon a spol to tu rozpíšem. Hral som na ttt servery a dal som zradcovi 5 hitov za 10 čo som sa postazoval do výkricnika pre indiana a na to napojil lukos a dal mi tu for fun permu. Cize som dostal kick a dokazilo mi to karmu. Tak som mu for fun napisal

    To správanie jeho mi nevadi ani by som to neriesil keby mu neprepne a neda mi ozaj ban na 3 mesiace... Bral som to ako srandu. Ja som to sem postol iba ako obhajobu preco som pisal cez vykricnik.

    E: Upravil som post 1, tak ako som ho najprv napísal. Dostal som ban iba na 3 mesiace... Nikto mi to neskrátil na 3 mesiace. Tu permu som dostal len tak a hneď mi ju zrušil.
    Naposledy upraveno Jeremy; 27-06-20 v 16:10.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •