Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

Nováček
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav

3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

Ahoj,

jsem dlouhodobým členem rodiny Kotelny, hraji tu již řádku let. Řídím se etickým kodexem nejen u hraní a rád bych pomohl vymýtit cheatery, zejména ty, co to kazí ostatním neustálou změnou IP a opakovanými návraty.

Můj profi na hlstats: https://stats.csko.cz/statsx/hlstats...player=6184015

AWP: https://stats.csko.cz/statsx/hlstats...player=6211655

Moje Steam ID: https://steamid.io/lookup/STEAM_0:0:10787509

Nikdy jsem necheatoval a mám silnou averzi vůči cheaterům, přesto je mojí výhodou schopnost se emočně oprostit od situace a udržet si nadhled. Přeci jen už na to mám věk :) 36. Můj Steam má historii od roku 2006, ale CSKo jsem hrával již dvacet let zpět.

Jsem často online zejména ve večerních a pozdních večerních hodinách (někdy i do 3, 4 do rána), proto bych mohl pomoci v tu dobu, kdy již většina spí.

Jakékoliv další dotazy rád zodpovím, stačí napsat nebo si můžeme zavolat. Samozřejmě vše přizpůsobím svým časovým možnostem, ale když to půjde, rád přidám ruku k dílu, technicky zdatný jsem dost. Mám i svoje vlastní servery, kde jsou nastaveny hlstats i banlist, ovládání správy serveru (www.csred.cz) a v problematice se orientuji. Doporučení a předané zkušenosti samozřejmě vítám.

S pozdravem,

Anunnak
    Naposledy upraveno Annunak; 15-09-20 v 23:41.

Server admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou

Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

Caves Laci,
    nick mi nieco hovori, v rychlosti som presiel chl a ten vyzera byt v pohode, nieco nahlasene mas aj na webe (aj ked je to uz nejaku dobu stare), videl som aj hlasenia z hry...vies hodit odkaz, ci hlasis pravidelne aj nejakym adminom na steam?? Popripade ich vypisat a poziadat o potvrdenia??
    Kedze moje casove moznosti ingame su v sucasnej dobe podstatne obmedzene a nenajde sa na teba nejaka ta spina, videl by som to za mna pozitivne
    Pela ci Madr by si zasluzili aj aktivnu podporu hhh a ten banan na TTT by som rozhodne nebral ako minus

Nováček
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav

Ahoj. Pravidelně reportuji přes vykřičník do konzole. Výjimečně jsem nahazoval dema, ale většinou než to člověk stihl nahodit na fórum, byl cheater pryč nebo zabanovaný :) Škoda, že nepoužíváte Discord, to by podle mě spoustu věcí urychlilo.

Jinak často při reportu přes vykřičník nikdo nepřichází (chápu, že možnosti jsou omezené), proto jsem se rozhodl nějak pomoct. V přátelích myslím adminy nemám, ale se spoustou z nich jsem na Kotelně hrál a někdo mně určitě bude znát. Třeba Pelargos nebo Madr.
    Naposledy upraveno Annunak; 16-09-20 v 14:06.

Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim

Ako moc sa vyznáš do cheatingu?

Nováček
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav

Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Ako moc sa vyznáš do cheatingu?
    Ahoj Revan,

z mojí zkušenosti jsem si jist, že poznám WH (i zkušenějšího hráče, který využívá skill i občasné podívání se) i AB nebo jeho varianty, kdy nepadají vždy hlavy. Pokud můžeš být trochu konkrétnější, rád odpovím.

Trial admin Avatar uživatele Madrfakr
    Datum registrace
    Dec 2019

1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

Čauko,

ze serveru Tě samozřejmě znám a nikdy nebyl žádný problém, chování odpovídá věku. Cením hlavně noční aktivitu, která by se občas určitě hodila. DC používáme, našel jsem tam několik Tvých hlášení přes (!). Bohužel zjistit úspěšnost je horší a tak těžko říct jak si na tom s rozpoznávání cheatů. Určitě by Ti pomohlo, kdyby ses pokusil občas něco natočit a hodil to tady na forum. Každopádně chatlog máš čistý, takže při aktuální náladě v náboru máš šanci na úspěch mnohem vyšší, než hráči co kvůli právům huntili stovky cheaterů a nahráli tisíce hodin. Přidej pár hlášení a jsem pro.

Nováček
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav

Ahoj,

dobře. Není problém.

Nováček
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav

První demo nahlášeno (ten nejčastější ABčkař, co mění IP a vrací se). Později přidám další.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (5 members and 6 guests)

1. Annunak,
  2. B4C1,
  3. Deda z Depa,
  4. Kurtgrell,
  5. Playericek

Pravidla přispívání