Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: zm_nuke_v2 (po detailní úpravě...)

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Post zm_nuke_v2 (po detailní úpravě...)

    Tak jsem tu zas, opravil jsem bugy, upravil jsem WADy (je už jen jeden ->teda měl by být), zarovnal textury...no je toho hodně, tak se na to jukněte prosím....
    Download: http://leteckaposta.cz/210121295
    Jinak screeny nové dávat nebudu, bo jsem už tam nic moc velkého nedělal...)
    Písnšte mi, co se vám líbí/nelíbí...
    Dík

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: zm_nuke_v2 (po detailní úpravě...)

    Pěkná mapa, konečně jde loadnout :o) sice některý teleporty nechápu, ale dá se to.. good job.

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Re: zm_nuke_v2 (po detailní úpravě...)

    Dík....tobě děkuji nejvíc, bo jinak bych si těch sic nepoužitých WADů ani nevšim, ty WADy jsem tam měl z minulé mapy (asi jsem to trochu přehnal xD )

  4. #4
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Re: zm_nuke_v2 (po detailní úpravě...)

    Rád bych ještě upozornil na jednu drobnost -> Je docela možné, že skybox, který jsem tam vytvořil, by nemusel vypadat tak, jak jsem chtěl = Chtěl jsem krásnou noční oblohu s měsícem atp....avšak jsem si mapu spustil na jiném počítači a objevila se tam obloha asi jako z knife mapy (modrá s mraky a pozadím př. 1hp).....Pokud je tomu tak i u Vás, prosím, stáhněte si tohle : http://www.uloz.to/x8K5BbC/nocni-oblohy-zip
    Poté si najděte složku, kde máte uložené céesko (většinou je to : [I]Tento počítač/Místní disk[c:]/Counter-Strike 1.6[/I, otevřete složku cstrike, dále složku gfx a poslední složku env. Všechny soubory označte a přetáhněte do složky env(pokud už daný soubor máte, přepište jej) . Nyní už by měl skyboc fungovat správně....omlouvám se za takový "bug"...
    Naposledy upraveno ivoros; 18-05-12 v 14:30.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: zm_nuke_v2 (po detailní úpravě...)

    Citovat Původně založeno ivoros Zobrazit příspěvky
    Rád bych ještě upozornil na jednu drobnost -> Je docela možné, že skybox, který jsem tam vytvořil, by nemusel vypadat tak, jak jsem chtěl = Chtěl jsem krásnou noční oblohu s měsícem atp....avšak jsem si mapu spustil na jiném počítači a objevila se tam obloha asi jako z knife mapy (modrá s mraky a pozadím př. 1hp).....Pokud je tomu tak i u Vás, prosím, stáhněte si tohle : http://www.uloz.to/x8K5BbC/nocni-oblohy-zip
    Poté si najděte složku, kde máte uložené céesko (většinou je to : [I]Tento počítač/Místní disk[c:]/Counter-Strike 1.6[/I, otevřete složku cstrike, dále složku gfx a poslední složku env. Všechny soubory označte a přetáhněte do složky env(pokud už daný soubor máte, přepište jej) . Nyní už by měl skyboc fungovat správně....omlouvám se za takový "bug"...
    Zbytečné to stahovat, server si většinou nastavuje texturu skyboxu sám.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  6. #6
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Re: zm_nuke_v2 (po detailní úpravě...)

    Hmmmm.....To je možné, ale tak aspoň uvidí, jak by to mělo vypadat PODLE MĚ :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •