Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [ archivace 11.1. ] zipNoSteam --> plejerplejer

Hybrid View

  1. #1

    Odpověď: [ archivace 11.1. ] zipNoSteam --> plejerplejer

    aha takže toto mám byť ja??? máte dobrý anticheat a sam to viem lebo hrával som tuu tak cez 5-6 rokov ale tak asi to nemá zmysel nebudem sa hádať z mojej strany všetko len pre budúcnosť nemal som nič dík papa admini. dame mdma

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    326

    Odpověď: [ archivace 11.1. ] zipNoSteam --> plejerplejer

    Víš co? Dokážu pochopit, že někdo nainstaluje cheaty. Dokážu vzít na vědomí, že z toho má radost i když podvádí. Ale nedokážu pochopit prolhance, který vidí, že je usvědčen a mele si pořád svoje.... Každý udělá chybu, ale jen člověk, který si sám sebe váží, se z ní dokáže poučit a říct: "Tak sorry no, udělal jsem to...." a zkusit to poctivě.

    Protože jinak je tu jediná možnost. Prostě jsem si tě vybral a celé jsem to na tebe hodil... Screen jsem vyrobil v Photoshopu, propašoval ho do systému, který tyto věci zaznamenává, tak, že si toho majitel portálu nevšiml a navíc jsem ještě ty headshoty za tebe nahrál a natočil HLTV (záznam o hře), kde je tvůj AB i WH jasně znatelný i bez tohoto screenování... a to celé z tvé IP adresy a na tvůj VALVE ID (číslo tvé hry).
    Jsem fakt dobreeeej!

    A ani to nepíšu moc pro tebe, ale pro tvého kamaráda ALTU, který ti celou dobu věřil, že jsi nevinný a my ti ubližujeme. Aby věděl, že si má rozmyslet, jestli ti má ještě věřit.

    Blbý se z tohohle vylhávat co?
    Naposledy upraveno plejerplejer; 09-01-21 v 20:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •