Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Autizmus kvíz o 1 rok VIP

Threaded View

  1. #13
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Autizmus kvíz o 1 rok VIP

    Ďakujem všetkým za pozitívnu odozvu a účasť, záujem bol vyšší, ako som čakal. Ako sa dalo predpokladať, výhodou bolo vlastniť účet s dátumom registrácie aspoň okolo 2013 a skôr a rovnako prístup k archívom v admin fóre, kde je možné vyhľadať zmienky o hneď niekoľkých "kauzách", ktoré som tu spomínal. Nakoniec ako prvý (s menšou výpomocou) skompletizoval (skoro) celý kvíz Nakladana Okurka, týmto mu gratulujem a dohodnem sa s ním na postupe pri predávaní výhry. Pridávam ešte kompletné znenie odpovedí, aj s drobným komentárom.

    1. www.kotelna-web.cz - dohladateľné napríklad vo výpisoch z konzole v starých žiadostiach o unban (po cca 2012)
    2. d3r0v4c & kashpi, KOFI & djkofi, Smooke & Feedr - odhalením poslednej menovanej dvojice som bol prekvapený, pretože Feedr patrí naozaj do prehistorickej minulosti portálu a Smooke dokonca prebral jeho účet na fóre :D
    3. sef (jump script), ZeMi7, NarutOo, Z(l)oid (a nie iba raz), Honey Cocaine, dUrA - možno ich bolo aj viac, ale nie som si istý. Plus by som možno uznal aj aktívnych CS adminov, ktorí nam chodili cheatovať na Minecraft (pozdravujem, Vikernes/Tupelko/...), ale tento hack nepoužil nikto
    4. Kroxy, tragéd (a """webmaster"""), ktorý odišiel vybudovať vlastný portál (ten skončil ako lacná kopírka Kotelny z Číny (a s premrštenou cenou VIP, hlavne pre Slovákov)) a potom sa mu podarilo vrátiť sa pod identitou Baron a nedopatrením získať práva a to dokonca aj náborárske
    5. Smolu mala Kajuška (uznal by som aj odpoveď NIKOLETA, tie kauzy sa celkom prelínali) a vraj v tom išli viacerí, ale hlavnú vinu si zlízol _AnGeL_, ktorého to stálo práva
    6. V hlave som mal fotku Jiřího Paroubka s doutníkem, ďalej si pamätám na avatary so Zemanom, či Kalouškom, opäť možno boli aj ďalšie
    7. Bukvatyr, prvým oficiálnym držiteľom tohto nelichotivého titulu bol autor tohto vlákna :)
    8. Charon35 SVK, chmod a+x /bin/laden/, Saintpepo, dhaquu, Burak1, Samco a veľmi krátku dobu aj Bager258 a spomínaný Baron alias Kroxy
    9. AnnoyingGreg, portál sa volal cs-site.cz a mal to našliapnuté dobre, bohužiaľ nakoniec sa z neho stal hlavne exil pre v tom čase zabanovaných nepohodlných hráčov z fóra (opäť vrátane autora) a úložisko prvej SUD galérie pod kuratelou BAWSONa
    10. "Profesionálna" fotomontáž z CSka, nakreslená voľnou rukou v Skicári, kde má grEy skóre 9999+
    11. Texas Hold'em Poker, istý čas celkom populárna záležitosť
    12. Lynviy alias gEt sToP, k tomuto titulu nejak došiel po X neúspešných žiadostiach o práva a vyslúžil si zaň skôr posmech, keďže za celú svoju hviezdnu kariéru zosmolil asi 2 články na web
    13. Podarilo sa mi uhádnuť heslo do finálového zápasu (bolo to kotelnacupfinale, veľmi nápadité), ktorý bol mimo iné streamovaný a komentovaný na twitchi a keďže som vzápätí musel ísť AFK zaberal som miesto na servery a chvíľu sa nemohlo hrať (prečo ma jednoducho hneď nekickli, mi je dodnes záhadou)
    14. MOZO crew/štýl - zdroj jeden čas hojne využívaného slangu (maslo, tučn1, ti sy, 0b, wueu) vymyslený a šírený Jurajom "jur0bom" Velartom a spol.
    15. sedly, does, mrtve deti v zivom plote, JiRi, Destiny (to posledné bola opäť dávna minulosť, ale dá sa to dohľadať v Giussepeho žiadosti, prípadne sa ho na to rovno spýtať, keď sem občas príde :D)

    V prípade, že by bol záujem, viem si predstaviť zorganizovať aj ďalšie edície tohto autism kvízu - vecí, ku ktorým sa dá vraciať sa tu za tú viac než dekádu stalo požehnane. Autizmu zdar.
    Naposledy upraveno aviatik; 16-01-21 v 11:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •