Citovat Původně založeno Beybulka Zobrazit příspěvky
Je to možné, že občas hrá pod mojím menom, nesedím mu vždy na pleci, hráme pre zábavu nie pre "meno". A áno keď príde tak hrá na mojom PC, na mojom Steame. Ako by to nebolo jedno. Aký to má súvis s mojou sťažnosťou ohľadne nadávok? Aj keby som bola juhoamerická transka s vietnamskými koreňmi, nikto nemá právo porušovať práva na serveri tým, že bude nadávať ostatným hráčom - mne. Nie je to tak? Nie je to v pravidlách serveru? A admini sú tu od čoho teda? Tak nerozumiem, prečo sa tu bavíme o tom, kto kedy hrá na mojom počítači a či si mení meno alebo nie. Čo je vás do toho? Aký je vekový priemer administrátorov v tomto vlákne? 18? K tejto, a ani k ďalšej téme sa už vyjadrovať nebudem. Tým, že som žena (niečo neuveriteľné) tak sa ku mne správate ako k menej cennej. Moja sťažnosť ide úplne bokom, dvaja administrátori sa vyjadrili úplne "k veci". Takže podávať hlásenia a sťažnosti je úplne zbytočné. Je Vás tu 30 a vôbec neviem načo. Keď je na serveri cheater, hrá si tam 40 minút hlásia ho hráči a nikto to nerieši. Ideálne keď si hrá spolu s adminom na serveri. A to je vás tu deťúrence neúrekom s právami. Na serveri je pár fajn ľudí, ale nie je tu ani jeden fajn admin, možno preto je z troch serverov plný väčšinou sotva jeden. Za mňa / za nás končíme túto debatu, lebo sa nik z vás nevyjadruje k veci.
Vznesl jsem k tobě rozumný dotaz. Nemám tucha proč jsem dostal vypičované, odpověď dostal naprosto zcestnou, ještě se urazíš, ale důležité je, že jsme všichni kreténi. Tvému příteli přeji hodně štěstí do života, bude ho potřebovat