Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: SatanN --> Koprakek

Hybrid View

  1. #1

    Odpověď: SatanN

    Čau, to ti fakt prijde normalni i když si to teď napsal?

    Ještě teda dodam, že Satan fragnul tym proti kterymu jsem hral, takze urcite nejde o to, že bych "plakal" pro vlastni dobro. Po tom, co je Satan fragnul, jsem se ho zeptal jestli to myslí vážně, že fragne 4+ lidí za to, že 1 hráč poruší příkaz (kevšemu naschval), tak se Satan začal hádat a hučet po mně, tak dostal slay. Další kolo v tom pokračoval + neustale provokace atd. Tak jsem napsal Koprovi a ten mi potvrdil, že se nepletu a ty si opět porušil pravidla, tak jsme ti dali zákaz. Příkaz porušil pouze Drapalas, oni ne. Takže mi řekni, proč by měli umřít?
    To je stejná logika jako otázky, prvni tým který získá 1bod umírá. Pak nějakej šašek naschvál odpoví a team skape. To je samozřejmě taky zakázaný.

    A radim ti, aby ses uklidnil s těma tvejma vyjevama co o mně píšeš. Kdyby ses choval jak inteligentní člověk vzhledem ke svému věku, další kolo nahlasil hvd, tak to mohlo zůstat u slaye. Chováš se upřímně jak malej harant poslední dobu. Myslel jsem, že ti to dojde po tom posledním zákazu ale asi nn.

    E: Věř mi, že mi to nedělá nějak dobře na ego apod. Naopak mě to sere, že večer přijdu dom, chci si v klidu zahrát a musim pokaždý řešit někoho z toho vašeho přihlouplýho huntedhate gangu kvůli nonstop blbostem co tam vytváříte. Nevim jestli závidíte tak moc ten prihlouplej spešl post, nebo reálně jste fakt tak natvrdli, že se nedokážete chovat aspoň trochu na úrovni.
    Naposledy upraveno Hunted; 13-02-23 v 21:44.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Huntedhate :D dať decku práva a potom vznikaju take bullshit veci ako robiš ty. To že som ich zabil bolo pravidlo č.2 A ano pride mi to normalne. A neviem kto pokom začal kričať po tom čo som ich zabil a kto sa spraval ako “harant” lebo ja nemam možnosť sa vyjadriť, lebo ja mam práva a ja možem skakať do reči simona ale Satan nemože toto tu tiež možeš spomenuť že sa spravaš povyšenecký odkedy ti dali práva a nepchaj sa do zadku len aby si bol ty ten anjelik. A čo sa spravania ešte týka, tak aký si ty ku mne budem a ja k tebe. A žiaden 10 ročný chlapec nebude po mne vrieskať na csku :)

    Ban ma byť posledná možnosť ale za niečo čo je na ban. Ja si myslim že to nieje na ban preto som požiadal o unban a nebavi ma riešiť veci ktoré si Hunted vyplače.Nikto z adminov nema so mnou problem len Pán Spešl Hunted a jeho hrotenia na JB serveroch.
    Naposledy upraveno Samco; 13-02-23 v 22:11. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •