Cau, ja by som bol za. S tym, ze by sa spravil ML minimalne v anglictine kvoli zahranicnym hracom. Tieto mody na styl zombie maju stale na zahranicnych serveroch celkom slusnu aktivitu, na to, ze tuto hru uz hra minimum ludi, no aj tak preco tomu nevenovat cas a neskusit to, hlavne pokial je niekto ochotny sa na tom podielat. A ak vies pawn, tak to je len + k tomu.

Ak tu mozem dat ot, tak co tu sledujem uz dlhodobo(cca rok), tak na niektorych serveroch je celkovo aktivita denne doslova nulova max tak 2-4 ludia aj to len obcas a nachvilu, napr take HE granaty, snowball war, war3 frozen throne, rats atd.. tymto by som mozno bol aj za nejaku obmenu doslova mrtvych modov, neviem na kolko to je mozne a ci by tiez mal na to niekto cas, na nete som nasiel nejake zaujimave mody, posielam odkazy:
BattleRoyale mod
Halloween mod(github)
Zombie Panic(github)
Boss mod

Posielam to cisto len ako prezentaciu modov ktore som nasiel a pridu mi byt celkom zaujimave, kazdy ma aj gameplay video + sma zdrojaky, akurat pri tom boss mode som si neni isty, ale na rychlo co som pozeral zdrojaky tak mi pride len ze sa jedna o doplnky do nejakeho zombie modu, nejedna sa o komplet mod, ale podla mna by sa to dalo pouzit aj samostatne bez modu.. Akurat na ten zombie a halloween mod su pre rehlds verziu zrejme. Sam som ich osobne neskusal cize funkcnost modov potvrdit neviem, vychadzam len z gameplay videi..Kludne ak sa k tomu chce niekto vyjadrit moze, je to len navrh, sorrry ze to pisem do tvojej temy a nezakladam na to svoju vlastnu, ak bude treba tak zalozim.