Pokud si chceš pokecat tak mi můžeš napsat sz.. Každopádně ti tady ještě odpovím.. Hrával si jako normální člověk.. Co se stalo teď? Musíš si sám přiznat že tohle vypisuješ kvůli tomu že si dostal ban oprávněně a že nejsem jeden z obdivovatelů tvého gameplaye.. Oba na sebe máme nějaký názor a asi to tak i zůstane..

Co se týče “hledání příležitostí pro ban” tak ano.. Máš pravdu.. Když vidím tebe a lidi se kterýma si tak rád vyměňuješ randomy na serveru tak se rád příjdu podívat.. Víš proč? Protože je evidentně tězké hrát podle pravidel jako každý jiný a s hlášeníma na steamu bych si mohl momentálně vytapetovat byt.. Pokud vás baví být toxic a bezhlavě se randomovat tak jsem ti už v minulosti poslal odkaz na rezervaci serveru.. Tak jako tak nevím o tom že by dostal ban někdo ze starých hráčů TTT.. Může se stát že se ustřelíš nebo nepostřehneš co se v přestřelce přesně děje, a je to normální.. Banuju jen to co vy úmyslně děláte pro radost no jinému tím kazíte požitek ze hry..

Co se týče ohledně chatu tak funguje chatlog.. Párkrát co jsem se do něj podíval tak si měl debilní kecy vůči mně jen ty.. Zbytek serveru tě tak nějak ignoroval..

Ke slovnímu upozornění.. Ty mi na jednu stranu vyčítáš že banuju lidi, na druhou stranu tady napíšeš že nebanuju lidi a teď už se ti nelíbí ani slovní upozornění? Nechápu tomu.. Každopádně, Agentovi jsem řekl ať si přečte pravidla, neudělal tak.. Potom jsem mu psal ať zbytečně nehituje, neudělal tak.. A když se zeptal za co dostal kick (což jsem mu odůvodnil) tak jsem mu v klidu odpověděl i s tím co se stane když v tom bude pokračovat.. A víš co Ignáci? Agent přestal a odpověděl že tomu rozumí..

Ke shrnutí by jsem jen dodal: To jak mě ty vidíš na serveru je tvůj pohled.. Kdyby jsem byl přesně takový jak ty tady líčíš tak na serveru už dobrého půl roku nehraješ a dalšího by sis s tvou historií a chováním nezahrál..