Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

Hybrid View

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Odobranie práv na pár dní, alebo na pár hodín ?? v chatboxe ťa potopil Nixvan a Ejefkey za to, čo som ja tvrdil celý čas, len oni to napísali svojským spôsobom, ale pointa rovnaká. Takže by to mohlo byť na trvalo. Takýto admin si ani práva nezaslúži. Rozhodne nie takýto, čo sám tu tvrdil o mne, že som tvrdohlavý, drzý, ofenzívny, keď sa to presne potvrdilo o tebe.

    Aspoň tu sa ukáž, že si seriózny človek s VŠ titulom a nie len osoba, ktorá sa za posledné roky nezmenila.

    Takže čakám OFICIÁLNE potvrdenie od Samča, že ti boli práva odobraté.

    Ďakujem.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Ty můžeš čekat maximálně na autobus na noční.

    Jinak jsem Pro. Chlapec dospel, silnejsi lev prepral slabsiho, pro i na Aim.

    čau grakone


  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Citovat Původně založeno Janci Zobrazit příspěvky
    Odobranie práv na pár dní, alebo na pár hodín ?? v chatboxe ťa potopil Nixvan a Ejefkey za to, čo som ja tvrdil celý čas, len oni to napísali svojským spôsobom, ale pointa rovnaká. Takže by to mohlo byť na trvalo. Takýto admin si ani práva nezaslúži. Rozhodne nie takýto, čo sám tu tvrdil o mne, že som tvrdohlavý, drzý, ofenzívny, keď sa to presne potvrdilo o tebe.

    Aspoň tu sa ukáž, že si seriózny človek s VŠ titulom a nie len osoba, ktorá sa za posledné roky nezmenila.

    Takže čakám OFICIÁLNE potvrdenie od Samča, že ti boli práva odobraté.

    Ďakujem.
    Když vezmu v potaz, že by mu Samco vzal práva ze své iniciativy, nebo Unihoc z té své, pořád to nemění nic na tom, že byste se tu mohli pořád hádat. Tento případ jsem pochopila pouze v tom smyslu, že je admin a měl by se chovat slušně, ale až by nebyl a pořád to neskončí, tak pak by musel teda přijít tvrdší trest pro oba, abys toho byl vědom dopředu. Já jsem moc sama nepochopila proč si totiž založil až teď, když se tu nic vůči tvé osobě z jeho strany nic nedělo.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Když vezmu v potaz, že by mu Samco vzal práva ze své iniciativy, nebo Unihoc z té své, pořád to nemění nic na tom, že byste se tu mohli pořád hádat. Tento případ jsem pochopila pouze v tom smyslu, že je admin a měl by se chovat slušně, ale až by nebyl a pořád to neskončí, tak pak by musel teda přijít tvrdší trest pro oba, abys toho byl vědom dopředu. Já jsem moc sama nepochopila proč si totiž založil až teď, když se tu nic vůči tvé osobě z jeho strany nic nedělo.
    zakročil som preto, lebo už ked som videl, ako už spomenul moje meno, tak som vedel, že začne znova vyrypovat. Nechápem, z akého dôvodu trest aj pre mňa, ked neustále, sa do mňa navážal, velakrát som ho ignoroval z dobrej vôle, že prestane. Samozrejme to nepomohlo, lebo si musel začať znova. Neustále tu začína jediný vyrypovať ako malý chlapec. Ano, mal by sa chovať slušne, nie útočiť po niekom. Len toto už trvá pol roka, to je ten problém... Ja to už tolerovať nebudem.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •