Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Aim admin - sef - PRIJATÝ

Threaded View

  1. #1
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    179

    *VIP*

    Aim admin - sef - PRIJATÝ

    Zdravím, týmto príspevkom žiadam o post admina na sekciu aim.


    STEAM_0:0:37683081

    Hlásenia píšem najmä cez steam, a to hlavne Troyovi. Výnimočne využijem hlásenie cez !.

    Csko hrám s prestávkami už 16 rokov, pričom na steame mám nahraných 4500 hodín, z toho minimálne 1500 bude práve na kotelne. Robil som admina na hns ešte keď som mal 15, potom prišla prestávka a k ďalšiemu adminovaniu som sa dostal až tu, na servery TTT.

    Čo sa týka banlistu tak som dostal ban za countjump script, čo bol aj dôvod prečo mi predtým boli odobrané práva. Na kotelne som nikdy necheatoval / nescriptoval, s odstupom času nemám dôvod klamať, zároveň sa nebudem priznávať k niečomu čo som nikdy nespravil. Bol to dosť veľký chaos a dodnes veľa ľudí nevie ani čo bol vlastne problém. Takže keby sa niekto o to zaujíma ďalej, nemám problém sa k tomu vrátiť. Okrem spomínaného banu som žiadny iný, za tie roky nedostal.

    Mám 25 rokov a študujem posledný ročník na výške. Súčasnú komunitu kotelny poznám veľmi dobre. Taktiež poznám pár starších hráčov a adminov a teda viem veľmi dobre ako to tu chodí. Nebojím sa kontroverzie, keď vidím že sa niečo robí zle, tak zvyknem na to poukázať nezávisle od toho či je daná osoba hráč / admin / náborár / kamarát. Viacerí sa asi zhodneme, že 1.6 ako taká je viac menej stabilne dead. Ostali ju hrať len loyal hráči čo jej venovali niekoľko rokov života, a len ojedinele sa napoja noví ľudia.

    Tým smerujem k tomu, že dust 2 only je jediný server, ktorý celé tie roky stabilne prežil a tým, že je každý deň plný, si viem predstaviť že by som bol ako admin prínosom.

    link na starú žiadosť: https://csko.cz/forum/showthread.php...%DD-26-04-2020
    Naposledy upraveno sef; 04-02-24 v 15:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •