Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: map pool

Hybrid View

  1. #1
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    431


    Odpověď: map pool

    K tvým pointům, které jsou úplně zcestné.
    - Neschopnost:D - slabší hráči u ct? Nejspíš tam nechodíš tak často, abys věděl, že tihle ti hráči mladší generace, to opravdu neovládájí, ale dobře, radši se mě tady budeš snažit podkopat, ono co bych vlastně od tebe čekal.
    - Přečteš si nápisy jo? Takže vlastně 5 minut budeš hráče držet v boxe, mezitím se ti někdo napojí a ty se máš potom zařídit jak? :D

    layawiin - ":DD" Opakuješ tu argument snow, assis, oasis. Jak rozbitý cdčko. S něčím souhlasím, s něčím ne. Tvůj názor.

    poznamka k poznámce - ještě jednou ti to teda zopakuju, protože vnímání textu se učí na základce, čiže by sis to mohl pamatovat. Měl sem pauzu, nevím kdy se dané mapy přidávaly. Dál tohle téma s tebou rozebírat nebudu, spíš sem pošli někoho, kdo tomu textu porozumí, nebo používej chatgpt na překlady.. idk.

    Zas a znova. JB6 je pro velký mapy vhodný během pozdějších odpoledních hodin. Přes den je tam málo hráčů, a fakt jako chceš aby běhali po mapě která je přizpůsobená na 30 lidí, jo? Wakey wakey, it's not 2016 anymore.
    Speciálně pro Tebe bych takový atrakce na crimu a endoplazmu dával.

    Ja chapu ze nedokážeš pochopi wall of text, kterej ti někdo napíše. To je v pořádku, určitě si najdeš někoho, kdo tě i s tímhle bude mít rád, neboj.
    JB6 je VELKÝ JB SERVER -na 23 lidí max, v peaku, gg alkane-

    S mlýnem souhlasím a plně chápu i jeho objektivní snahu o vysvětlení.

    Jojo, tohle dělám najednou random z dobré vůle :D - Jo, takže to že někdo se poučil z toxickýho děcka, vyrostl a uvědomil si své chování, tak je najednou vlezdoprdelka. Ty seš tak moc mimo blude. :D Přesně tak, snažím se bejt všude vidět, jen abych ti udělal nervíky a nebyl si v ateamu naegovanej sám, vlastně sám tam nejseš.

    Abych to uzavřel, Burakovi děkuju. Pro příště ti zase založím cry posty, abys mohl procvičovat čtení textu.
    - omlouvám se pokud jsem tě nějak urazil, na naegovaný šášulky jsem taky alergický, peace.

  2. #2
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,053


    Odpověď: map pool

    Ahoj, vyjádřím se jen jako hráč, práva díky bohu na JB nemám.

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    - Neschopnost:D - slabší hráči u ct? Nejspíš tam nechodíš tak často, abys věděl, že tihle ti hráči mladší generace, to opravdu neovládájí
    K tomu asi jen tolik, že pokud vím, neschopnost je jedna z důvodů, za které se dává zákaz k CT, což bys měl vědět, tak doufám, že to hlásíš, na JB se najde spoustu skvělých a zábavných CT, takže věřím, že když jeden tatar dostane zákaz, ve většině případů ho je schopný nahradit někdo, kdo tomu rozumí.

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    - Přečteš si nápisy jo? Takže vlastně 5 minut budeš hráče držet v boxe, mezitím se ti někdo napojí a ty se máš potom zařídit jak? :D
    Když neznám mapu, nejjednodušší věc, co můžu udělat je si jí zapnout v SP a projít si jí, nezabere to víc jak 15 minut a spoustu věcí si tim projdeš.

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    poznamka k poznámce - ještě jednou ti to teda zopakuju, protože vnímání textu se učí na základce, čiže by sis to mohl pamatovat. Měl sem pauzu, nevím kdy se dané mapy přidávaly. Dál tohle téma s tebou rozebírat nebudu, spíš sem pošli někoho, kdo tomu textu porozumí, nebo používej chatgpt na překlady.. idk.
    Snažíš se zvětšovat map pool nebo ego?

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    Zas a znova. JB6 je pro velký mapy vhodný během pozdějších odpoledních hodin. Přes den je tam málo hráčů, a fakt jako chceš aby běhali po mapě která je přizpůsobená na 30 lidí, jo? Wakey wakey, it's not 2016 anymore.
    Speciálně pro Tebe bych takový atrakce na crimu a endoplazmu dával.
    Já nechápu rozdíl mezi tím, že mapu pro 30 bude hrát 10 nebo 30 lidí? Atrakce jsou furt stejné a drtivá většina atrakcí je stejně stavěná na menší počet hráčů, takže i při plném serveru stále jedeš ty samé atrakce, akorát musíš dělat třeba 2 kola nebo skupinky, takže nechápu? Jinak Wakey wakey, není rok 2016, takže slova Blud, wakey wakey a gg alkane už jsou taky dost za vodou, zkus to obměnit.


    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    Ja chapu ze nedokážeš pochopi wall of text, kterej ti někdo napíše. To je v pořádku, určitě si najdeš někoho, kdo tě i s tímhle bude mít rád, neboj.
    JB6 je VELKÝ JB SERVER -na 23 lidí max, v peaku, gg alkane-
    Radši nic, zase akorát urážka a zbytečné povyšování.

    Citovat Původně založeno ^nismo Zobrazit příspěvky
    Jojo, tohle dělám najednou random z dobré vůle :D - Jo, takže to že někdo se poučil z toxickýho děcka, vyrostl a uvědomil si své chování, tak je najednou vlezdoprdelka. Ty seš tak moc mimo blude. :D
    Nevypadá to, toxický seš už jen podle jedinýho tvýho postu, co jsem tu zaregistroval, pošli mi pár věcí, který si dělal předtím pro JB "z dobré vůle", rád se na to podívám.

    Abych se vyjádřil k mapám, souhlasím s crime, mapa nemá absolutně žádný atrakce, už za velkého boomu cs1.6 se tahle mapa hrála jen kvůli tomu, že tam T brali fety a rovnou do zbrojky, nic zajímavého, pokud někdo schopný neudělal vtipný talent, tak mapa stála za hovno.
    Flyhigh jsem hrál hrozně rád, ale tady musím souhlasit s tím, že to nikdo není schopný uhrát, takže se kola nakonec stejně hráli celé v boxu.
    Guetta je hrozná mapa, nepřehledná.
    jail_psychics - neznám, nepamatuju si, dle obrázků nic moc.
    Ke zbytku se nevyjádřím, neznám ale dle obrázků co taky nevypadá slavně.
    Dle mého názoru se lidi neradi učí nové mapy ať jsou sebelepší, proto se opakujou mapy typu snow apod. každý jí zná a každý s průměrným IQ jí zvládne ustrážit. Do této skupiny se řídím i já, tím že na to už není tolik času a člověk už ty mapy nezná, tak si chce jen v klidu zahrát mapu, co zná, takže oasis, snow apod. sračky. Takhle to vidím já.

  3. #3
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    431


    Odpověď: map pool

    Konverzace s citacema je spíše na DM's, nebudu tady teda odpovídat na všechny co jsi citoval, speciálně na poslední dvě.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •