Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Nezmyselný ban

Hybrid View

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    44

    Odpověď: Nezmyselný ban

    Zdravím.

    Súhlasím s názorom Hunteda a len by som dodal k bodu b) od Kaca :

    Nevidím dôvod, prečo by nemal, respektíve nemohol hovoriť (spamovať) do mikrofónu, keď ho mal zapnutý a sám simon bol s tým v poriadku, akonáhle to nenarušuje chod hry alebo nenastane situácia, kedy nie je simona počuť a bol by prípadný FK alebo MFK, tak som za, vie to spríjemniť hru a pri SLUŠNOM kolektíve to vie zabaviť server. Čiže súhlasím jedine ak nastala chyba v tomto prípade, alebo teda ak naozaj využíval mikrofón na to aby obišiel chat.

    Ináč ale súhlasím aj s tým, že by si mohol stúpiť na brzdu a chovať sa Margo... Preto som vlastne aj zvýraznil slovo slušnom...

    Prajem pekný deň.

    E: veď áno Mlyn, súhlasím, preto je rozdiel keď hráč zneužíva mikrofón a keď ho využíva ku zábave... Ak by prišlo k tomu, že by Simon nebol počuť, padali by FK alebo MFK, vulgárne by nadával čo sa pravdepodobne stalo teraz, tak som za to že by sa mali niesť následky, ja som len písal to, že využívať mikrofóny môžu tak isto aj teroristi a v SLUŠNOM kolektíve v Tom nevidím problém. Chcel som sa k tomu vyjadriť aby potom ľudia nechodili po servery a nepísali že admin zakázal zapínať ľuďom mikrofóny a podobne blbosti... Ináč s tebou súhlasím...
    Naposledy upraveno Hebrejec; 09-03-24 v 12:00. Důvod: Doplnenie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •