Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Velká četnost kopírování klanu

  1. #1

    Velká četnost kopírování klanu

    Ahoj. Hraju csko už 5 let a 4 roky mám nick [*IQ*]einstein. Četně hraju na War3FT , War3Ultimate , Deathrun , knife , surf a skoro všechny ostatní. Na téměř všech serverech se občas objeví hráč, který má před nickem [*IQ*]. Klan [*IQ*] zanikl už před třemi lety ale já jsem hrdý na to, že mám jeho logo. U rozpuštění jsme si řekly, že nikdy nebudeme nikoho dalšího zvát. Jsem jeho zakladatel a když se zeptám lidí, kdo je pozval, neodpovídají a kydž jim řikám aby si změnili nick, 100% lidí my odpoví : vyliž si *****. Prosím všechny adminy aby hráče, kteří mají kdekoliv v jméně napsáno [*IQ*] upozornily na změnu nicku, případně banovali. Nevím, jestly si nějakej úchyl napsal před jméno můj klan a začal zvát lidi ale moc Vás prosím, uchovejte čest mého milovaného klanu.


    Děkuji [*IQ*]einstein

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    a co když tu hraje někdo z tvého bývalého klanu a stejně jako ty je na něj hrdý tak si ho dá před jméno a ty ani nevíš, že to je někdo z týmu?
    Jinak beru na vědomí a když někoho takovýho uvidím tak to budu řešit.

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    simtě.Celý to je demence.Dyť on ani neví,jak má vypadat klan v csku.Tohle bych neřešil

  4. #4
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    simtě.Celý to je demence.Dyť on ani neví,jak má vypadat klan v csku.Tohle bych neřešil
    Vis, ja si einsteina pamatuju jeste z doby, co byl jen jeden war3 server. Hrac na pohodu, nikdy zadny problemy. Ma tu odehrano vic jak dvakrat tolik jako ty minimalne.
    Myslis, ze je vhodny se navazet do kmenovyho hrace portalu, kterej ty zastupujes jako admin? Banujou se tu kopirky nicku a klantagu normalne, tak si myslim, ze by bylo vice nez
    vhodny mu vyhovet.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    Tiež si ťa pamätám z war3u, odohrali sme spolu veľa. Občas ťa stretnem na DR alebo aj iných serveroch. Myslím si, že si z tých rozumnejších hráčov. Chcem tým povedať, že až uvidím na servery niekoho s [*IQ*] tak ho upozorním, že taký borec tu už je.

  6. #6

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    simtě.Celý to je demence.Dyť on ani neví,jak má vypadat klan v csku.Tohle bych neřešil
    To byla úmyslná urážka, nebo si se přeťukl ? Hlavně, že tebe jsem nikdy v žádném klanu neviděl. Kdo by taky chtěl do klanu suchara bez humoru s nulovou komunikací kterej má náhodou velkej skill.... Nic proti tobě para ale takhle tě vidím já. To, že mě nesnášíš neznamená, že budeš zanedbávat svoje povinosti. Ani bych se nedivil, kdyby jsi mi dal na War3FT ban za to, že mam před jménem [*IQ*] protože jsem psal aby jste každého, kdo to tam bude mít banovali......

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Kopidlno
    Příspěvky
    226

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    Taky jsme měli klan prdí ia ně jsme tam byly 4 ale před jmenem to mělo asi 100 lidí a taky se to neřešilo .

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    třeba to bude tim,že já hrál za klan,když ty si eště slintal mamince do klína,víš.Já už sem na to starej,abych hrál někde se smrkáčema,co si myslej,že když maj na publiku ňákej ubohej klantag,že před nima všichni sednou na prdel a že sou to kingové světa.Když já byl v top klanu,nikdy sme nehráli na publiku.To bude asi taky tim.Takže radši pomlč,zjisti si o cs,co se dá a nauč se to hrát,ať aspoň můžu někdy říct,ano tenhle člověk má konečně pravdu a nemele kraviny

    a k tomu klantagu.Sám si řek,že už ten klan(jestli to vůbec někdy byl klan)dávno neexistuje.Takže si to tam může dát kde kdo.
    Naposledy upraveno ParadoXX; 16-07-12 v 17:51.

  9. #9

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    a k tomu klantagu.Sám si řek,že už ten klan(jestli to vůbec někdy byl klan)dávno neexistuje.Takže si to tam může dát kde kdo.
    Dobře, až budeš strarej do takové míry, že už nebudeš moci hrát protože na to neuvidíš nebo dostaneš parkinsona (a podle toho co píšeš to asi bude brzy...) , tak si zamlouvám dopředu tvůj nick. Moje 8mi-letá sestřička se učí hrát csko a potřebuje nějaké dobré jméno... Zvěční už tak známou legendu Paradoxx, na jeho skóre -2 : 40 se bude vzpomínat hodně dlouho.

    PS. A jak dlouho dlouho hraješ csko ty, když tu machruješ s tím, že jsi byl a jsi skilla až na měsíc? A taky bych chtěl vědět jméno toho tvého TOP klanu ve kterém jsi byl taková úžasná stoupající hvězda. Jo a opovaž se říci, že melu kraviny protože tohle je přesně to, co ty tvrdíš že se může s nickama a klantagama když už zanikly.
    Naposledy upraveno einstein; 16-07-12 v 19:08.

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Kopidlno
    Příspěvky
    226

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    Citovat Původně založeno einstein Zobrazit příspěvky
    Dobře, až budeš strarej do takové míry, že už nebudeš moci hrát protože na to neuvidíš nebo dostaneš parkinsona (a podle toho co píšeš to asi bude brzy...) , tak si zamlouvám dopředu tvůj nick. Moje 8mi-letá sestřička se učí hrát csko a potřebuje nějaké dobré jméno... Zvěční už tak známou legendu Paradoxx, na jeho skóre -2 : 40 se bude vzpomínat hodně dlouho.

    PS. A jak dlouho dlouho hraješ csko ty, když tu machruješ s tím, že jsi byl a jsi skilla až na měsíc? A taky bych chtěl vědět jméno toho tvého TOP klanu ve kterém jsi byl taková úžasná stoupající hvězda. Jo a opovaž se říci, že melu kraviny protože tohle je přesně to, co ty tvrdíš že se může s nickama a klantagama když už zanikly.
    Sám bych to nenapsal lépe.

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele Duska
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    212

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    Tak ono celkově si myslím, že hrát s klantagem na Publicu je zbytečné, ale "proti gustu, ... "

    2 einstein: Je chyba, že je ten klantag tak jednoduchý a lidový. Věřím tomu, že krom tebe to tak jen tady v republice zkusilo napsat dalších X teamů. Navíc je klantag jen zkratka celého názvu a já už se párkrát setkal s tím, že proti sobě nastoupily teamy například [IG] a (IG) .. Chápu však, že ti vadí, když má někdo část tvého nicku, nicméně si přivlastňuješ něco příliš lidového. Nemyslím to zle, ale banovat za to, že chce být nějaké kiddo dobré jako ty a mít stejný team? ;)

    2 ParadoxX: Nějaký osobní hate? ;) všechny tvé příspěvky v tomto topicu jsou zcela OT a svou pointou patřily tak do SZ mezi vámi dvěma

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    Vždycky sem obdivoval všechny adminy co tyto ptákoviny řeší.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    Einsteine co jsem si vsim tak tu je i klan [IQ] bez hvezdicek a stimto klantagem jsem tu videl uz takovych dobrych 10 lidi vetsinou jsou war3 ft 2 mam nake i nascreenovane tak kdybys mel zajem tak napis ..ale jak rikal duska IQ je proste zkratka docela casto pouzivana a muze treba znamenat neco jineho nez zrovna tvuj klan..a jinak koukam ze nejsem sam koho ma paradoxx na blacklistu :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  14. #14

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Einsteine co jsem si vsim tak tu je i klan [IQ] bez hvezdicek a stimto klantagem jsem tu videl uz takovych dobrych 10 lidi vetsinou jsou war3 ft 2 mam nake i nascreenovane tak kdybys mel zajem tak napis ..ale jak rikal duska IQ je proste zkratka docela casto pouzivana a muze treba znamenat neco jineho nez zrovna tvuj klan..a jinak koukam ze nejsem sam koho ma paradoxx na blacklistu :D
    Já vím, že pár hraču na FTčku má napsáno [IQ] ale mě vadí to, že si píšou před jméno přesně toto [*IQ*]. Jinak ať si tam napíšou [IQ] nebo *IQ* bez závorek kolikrát chtějí protože jediné co s tím mají společného jsou písmenka....

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Re: Velká četnost kopírování klanu

    Tak takhle jsem nevidel okrem tebe nikoho presne s takym tagem..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •