Zdravím,

konečně jsem si pořídil novou myš a začal jsem zase hrát na DM. Co mě ale neskutečně se*e, je rampa na de_nuke a bloky tam. Nešlo by to tam nějak předělat, aby jistí nejmenovaní jedinci nemohli lézt celých 25 min na konstrukci? Člověka to dokáže docela dost naštvat. Pochopil bych, kdyby tam vlezli jen zabrat vlajku a šli zase dolů, ale ne, oni tam prostě musí lézt celé kolo a čekat, až se tam někdo spawne nebo tam projde.... a pak člověk, co má průměrně skóre 100:80 má najednou 80:5.
Třeba na cbble to lidi nedělají protože se ta mapa moc nehraje a buď o těch kemp místech vytvořených pomocí bloků (také bych byl rád, kdyby mi někdo vysvětlil, proč jsou na DM uměle vytvořená kemp místa.. jen to kazí hru) nevědí, nebo tam neumějí vyskočit.
Na ostatních mapách se proti tomu dá jakš takš hrát, ale ta konstrukce na rampě v nuke je fakt moc a hlavně je tam hrozně špatně vidět, pokud si člověk nenastaví světlost na 200%....

A nebo když to tam musí zůstat, tak ať za to dostanou ban třeba na hodinu, když tam budou lézt opakovaně..