Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: 3necky / classic - PRIJATY

Threaded View

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    3necky / classic - PRIJATY

    Dívám se, že název tématu může být matoucí. Tím classic jsem myslel klasické servery.

    Zdravím,
    po tom, co mi nabídlo několik adminů jestli bych se nechtěl mezi ně přidat, podávám teda oficiální cestou žádost.
    Ti, kteří mě neznají, centrum mého působení je na Megapubu, kde jsem i po měsíci inaktivity v ranku stále 1., pokud to má pro někoho význam. Za dobu, kterou tu hraju, jsem nahlásil myslím slušnou řadu cheatrů (žádný fail).
    Co se týče mě, důležité asi bude jen to, že ve 24 letech beru CS ještě jako koníček a jsem schopný vám pomoct. Dostudoval jsem teď vysokou školu a shodou více okolností diplomku budu odevzdávat až na podzim a státnicovat po novém roce, takže výhledově nejsem ničím důležitým vázaný a času mám dost. CS hraju už dlouhých 10 let a adminem jsem už taky byl, takže zkušenosti v tomhle mám.
    Když se dívám na rozdělení kategorií serverů, žádám jenom na klasické plus klidně jsem schopný pohybovat se na deathmatch/awp/aim serverech. Ostatní jdou mimo mě a ani se nechci do nich míchat.

    Špínu na mě můžete hledat pod tímto steam id: STEAM_0:0:19904618.
    Naposledy upraveno 3necky; 24-06-13 v 20:25.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •