Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: Sapper

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Sapper

    Dobrý večer, chcel by som poprosiť o zvýšenie rýchlost na calsse sapper.
    Dôvod je jednoduchý: sapper by mal rýchlo nabehnuť na nejake frekventovane miesto aby polozil miny ktore nasledne odpalia co najvetsi pocet protivnikov. Miny sa sice aj pokladaju ku Hostagom/na plant ale nie stale sa podari co i len k tomu miestu priblizit. Tak a preto chcem zvysit rychlost tejto classe lebo sice dobehnut na miesto sa ako kedy da ale otocim sa a uz mam gulky v riti :D. A zo zaciatku sa to trenuje tazko lebo vecina by mala ist do int kedze ma P90 ktora je sice rychlo no nepresna a slaba a tak rychlost je uz tazke vytrenovat. Takze som zato aby sa mu pridala zakldna rychlost na 25-30. Alebo mu dat presnejsiu zbran co sa mi az tak nepaci.

    Ďalej míny: Míny su sice pekne a silne no su velmi pekne lebo ich podla mna velmi vidno :) hrac ktory si da gammu a brightness a este na svetlejsej mape typu de_nuke_(to svetlejsie), aztec, d2, huntic tam to velmi vidno takze som za aby boli aspon o tych 10 - 20% horšie viditelné. + Tí hráči co davaju pozor, vsimaju si radar a ty "bistrejsi" si minu vsimnu. A preto sa miny musia davat za steny lenze to potom sposobi mensi dmg.

    Táto classa je podla mna slaba tymto smerom a hra zanu pomenej ludi tak ja sa chcem pridat na stranu hrajucich za tento class.

    No myslim ze som tu rozpisal pekny roman tak snad to na vás zaposobi :D

    Ďakujem
    Naposledy upraveno LopotNiK; 10-07-13 v 21:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •