Zobrazit výsledek ankety: Měl bys zájem o tuhle kroniku minulosti lidí ?

Hlasující
47. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano

    39 82.98%
  • Ne

    2 4.26%
  • Ano / Byl bych ochoten přispět při sepisovani

    6 12.77%
  • Nezajímá mě to, ale napsal to Jerry, tak jsem myslel že je to flame..

    3 6.38%
Anketa s více možnostmi.
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: "Kdo byl kdo"

Threaded View

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    8 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Post "Kdo byl kdo"

    Zdar zase mě proběhlo pár myšlenek v hlavě i přesto že si stěžuju že nemám čas tak mě to nedalo ..
    Takže chtěl bych tu za pomocí pár pamětníku kteří se na foru objevili od začátku a max po začátek roku 2012 sepsat nějakou kroniku / encyklopedii nebo nevím jak to říct o tom kdo byl kdo ..
    V podstatě ide o to že je tu hromada nových lidí a kolikrát tu proběhne přirovnání s někym kdo je třeba banned nebo tu delší dobu neni a pak většina lidí ani neví kdo byl Chmod, Maggi, vranys, ufousek, maso na kostech a nějaci ex admini co skončili s cedulkou banned..
    Klidně by tam mohli být i ex admini, kteří tu třeba delší dobu nejsou nebo stále jsou .. Takže by klidně mohl napsat slohovou práci o mé osobnosti..
    Nebo prostě trošku známější postavičky minulosti připsat jak začali jak skončili a co jich především proslavilo ..

    Tudiž na vás anketa či by byl zájem z vaší strany..

    Omlouvám se za všechny překlepy a nedomyšlené věty psal jsem to nějak tak na rychlo takže aj hrubky tam najdete ..
    Pokud to nechápete nebo jsem to nenapsal dostatečně jasně, tak napište a vysvětlíme ..
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 03-03-14 v 22:11.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •