Takze dnes mi lucca dala ban za urazku admina....urazka?krava?a to co mi rekla ona to nevadi zejo?jak uz jste jiste cetli aspon nekteri....tak pani malinka uboha holcicka lucca ma na forku stiznosti jak svin..ale nikdo to bohuzel neresi..pani uboha lucca je prece admin....je neco vic nez my obycejni lide...kazdymu rika pres mikrak na jailu at de do prdele...atd...dnes jsem dostal teda ban za urazku admina....rekl jsem ji ze je krava...ale pani uboha lucca me k tomu vyprovokovala....psal jsem sem uz jednu stiznost...mno...a lucca prisla na jail....hnedka tam vsem posrala naladu....a zacla mi rikat jakej jsem ubozak...ze jsem pry zalovnicek..bonzak..a psala to jak do chatu ..tak mikrakem...ani simon nemohl v klidu vykonavat svou praci..ptz pani lucca ubozacka..mluvila ze jsem pry ubohy bonzak,dement,zalovnicek atd..ted zadam kotla aby uz zacal vykonavat a stou luccou neco delat...a taky tim zadam o unban..ja dostal ban za urazku admina...a to ze ona me rekla ze jsem tamto co jsem napsal nebudu to milionkrat psat...tak to se nic nestalo...a ban mi za to dal dura...ale lucca uz by mi ho taky dala..dura byl jen rychlejsi...prosim o ten unban a vzani prav lucce...predem se omlouvam za nejake slova ktere se sem ani nehodi..vulgarnost,nespisovnost a nadavky na luccu ze je uboha..ale ona mi ted udelala to same..ja odpovedel jednim slovem...ale ban?ten jsem dostal jen ja...a rekl jsem ji jen krava vsichni pisou pi*a k*t a takove veci..ale me da ban za kravu..ptz ji vadilo to jak jsem psal na forko stiznost...opakuju ja ji rekl kravo a ona me-ubozak,bonzak,zalovnicek,dement kdyz mi tohle rekla posledni slovo ze jsem dement...tak jsem ji odepsal ja jsem dement ty si krava tesi me...za to mam ban??nespravedlnost dejte mi unban jeste dnes pls