Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Ziadost o prava - AIM sekcia

Threaded View

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele petooo
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    U mna doma
    Příspěvky
    141

    Ziadost o prava - AIM sekcia

    Milí členovia admin teamu,

    Týmto by som chcel požiadať o admin práva na sekciu aim.
    Prečo ? Z jednoduchého dôvodu. Neznášam cheaterov a ľudí, ktorí na serveroch nadmerne nadávajú, urážajú, poslednú dobu ich je bohužiaľ na serveroch strašne veľa a admini to veľmi nestíhajú, takže by som s tým chcel pomôcť.
    Niečo o mne: Mám 17 rokov, študujem na Strednej priemyselnej škole elektrotechnickej v Košiciach a csko je môj život, na steam csku mám nahraných (zatiaľ) okolo 1500 hodín. Csko hrám (s nejakými pauzami samozrejme) už viac ako 8 rokov, takže nejaké skúsenosti mám. Dosť často hrám na serveroch CTF (ktorý je môj druhý domov) a Fun, no zvyknem si zahrať aj na serveroch COD a dust 2 only. Na Kotelna serveroch mam nahraných strašne veľa hodín, dosvedčia to aj (niektorí) admini. Na fórum hlásim už iba ak to je nevyhnutné, inak píšem adminom na steam, poprípade "!" alebo "/cheater".
    Nick v hre: Momentálne používam nick GuardiaN. (viem, že kopírujem nick Pro hráča, ale dúfam, že to nebude vadiť, kedže Guardo už 1.6 nehrá, môžte ma inak zastihnúť pod nickom |~Wicked.Skill~|*Petan*)
    STEAM ID: STEAM_0:0:101268263
    IP: 78.98.229.86

    E: Skúsenosti s právami ešte nemám, no niektorí admini by mi s tým snáď pomohli. Ban na Kotelni som nemal (teda ak sa nepočíta ban, ktorý som si sám vyžiadal od klokana :D )

    Vopred ďakujem adminom a náborárom za všetky vyjadrenia. Prajem pekný deň :)
    Naposledy upraveno petooo; 14-03-16 v 15:55. Důvod: narodky xD

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •