Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Ziadosti o Prava na Dust2

Threaded View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele bello
    Datum registrace
    May 2015
    Příspěvky
    13

    Ziadosti o Prava na Dust2

    Dobry Den/Vecer.
    Volam sa Miroslav. Mam 22rokov od svojich 20 nie som skolopovinny :) Samzrejme ako kazdy z vas aj ja pracujem.. niekedy toje vela niekedy malo (robim barmana). Csko hravam uz vyse 9 rokov. sem tam nejaka prestavka samozrejme :) precital som si poriadne vase podmienky ohladom ziadosti o prava a skor nez ma odpalite , co je dost mozne tak vam napisem zopar veci :) Som jeden z mala co si pride zahrat ale radsej to pospectuje a pomoze , popritom nahlasi adminovi bud na steame alebo cez ! skor ako si idem zahrat... zahram si aj neskor ked nebude co spectovat :)Hram dost dobre si myslim aj ked Csko neznamena pre mna zivot,, mozno pre niekoho hej alepre mna skor odreagovanie. jasne ze mam v zivote vela dolezitych veci ale cas zahrat si a pozret server si najdem vzdy. Tymto vam chcem povedat ze nesplanm jednu podmienku a toje cas odohratia.. 3 mesiace je pre niekoho dost pre niekoho malo. Osobne , mi nevadi počkat si te 3 mesiace ale casto v poslednej dobe hravam a narazam na cheaterov. Pisanim na steame ie vzdy ma kazdy admin co ho mam cas a cez ! ako som uz pisal sa mi malo kdo ozve alebo pride :)

    Moj steam id
    : STEAM_0:1:1124872
    Moj nick na steame : bell0^
    Nick v Hre: monetnale je to 22.r B. inokedy to bolo Bello inokedy uz ani neviem..menil som to casto. ale teraz dlhsie hravam s 22.r B.

    Dakujem za precitanie :) kedze idu te sviatky tak Prajem stastne a vesele stravenie sviatok a dlhe roky fungovania teamu aj portalu :)

    AK budu nejake otazky na mna rad odpoviem. Ak to bude zle nevadi zivot pojde dalej a dalej budem hlasit :)
    Naposledy upraveno bello; 23-12-16 v 21:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •