Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: sef - zoid

Threaded View

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    201


    3 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    sef - zoid

    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Rád by som svoj pobyt v tejto internetovej komunite ukončil nejak slušne.
    Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn) ( poprosím módov o plnú kópiu, kde bolo 75 príspevkov, ďakujem )

    V prvom rade sa chcem všetkým poďakovať za celkom príjemné a zábavné časy, určite som nečakal že skončím takto. Ale neľutujem že musím nasilu odísť.
    Ja sám som sa k csku vrátil z nostalgie, chcel som sa znovu stať súčasťou komunity, postupovať v nej, uzatvárať priateľstvá a zabávať sa na beefoch. Som rád že som tento cirkus nedotiahol ďalej, za celkom krátku dobu mi došlo, že veľa z vás sa tu hrá na nejaké "hierarchie", ľudia bojujú o pozornosť adminov na serveroch, vtierajú sa im do zadku len aby sa im ušlo bezvýznamné PRO v žiadosti ( mlýn mrk mrk ), príde mi že ste sa zabudli zabávať hrou ako takou, a som rád že ja som do toho nestihol spadnúť. Celkovo posledné týždne, ešte predtým ako som dostal neoprávnený ban, sa mi otvorili oči a za to vám ďakujem. Každá skúsenosť v živote je cenná.

    Pár ľudí by som rád vyzdvihol, rešpektoval som vás ako hráčov a bola s vami zábava: Niko, Hunted, Koprakek, Any, Baxly, Vortex, Cikanek, Aladin, Cukor, Noizik, Stea, Stupo, Euphoria, icY, Guláš, borci z dustu ( LETS GO, asteb, roxynka, dajmen, kwaak, Salka=retard ), Thexx, Reyalp, Čomík, Madrfakr, Fellow, všetci casual hráči z TTT... Fizel, Timian

    Hejteri, vám gratulujem, písal som vám "pravda vždy zvíťazí", možno som bol až moc odvážny v mojich tvrdeniach. Pamätajte však že také veci ako karmu nikdy neoklamete


    "S pánom Bohom, idem od vás, neublížil som, neublížil som, žiadnemu z vás, všetko dobré"

    Papiky, a kopr, želám veľa šťastia na instagrame
    Naposledy upraveno sef; 27-04-20 v 14:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •