Prvé demo:
46:22 - Pozerala som sa, či náhodou nie je na A, keď mi v tom čase bolo oznámené, že bomba je v tuneli, takže som šla tam a keďže bola celá mapa prehľadaná, tak posledný mohol byť len na T spawne
47:45 - Keď som stála na mieste, tak som odpisovala; vedela som, že sú na shorte a následne na A, keď tam zomreli moji spoluhráči; pred longom bolo počuť kroky, takže som logicky vedela, že mi tam niekto ide nabehnúť, zatiaľčo som pozerala, či niekto nepôjde ku mne z A; keď som videla, že nikto nejde z A cez long, tak logicky utekali cez short, kde bolo počuť kroky toho teroristu, ktorý bežal na T spawn z plantu
49:40 - Ako obvykle som šla na long do pitu, kde som čakala; nabehli mi tam niektorí, takže už vedeli, že som na longu; prvého z longu som počula; o druhom som nevedela, len som držala logicky bombu, ktorá taktiež bola na longu a keby mi niekto šiel z longu, tak by buď bežal a vedela by som, že ide z longu alebo by prv zobral bombu a tak by som vedela, že je na longu, takže nakoniec posledný prišiel z dverí pred longom, tak som ho zabila
51:30 - O AFK som nemala odkiaľ vedieť; keby som o ňom vedela, tak rovno nabehnem na T spawn
52:40 - ??? Tlmič som dala preto, lebo som ho najprv dala dole a lepšie sa mi hrá s ním, tomu naozaj nerozumiem a pokiaľ viem, tak môžem hrať v akejkoľvek pozícii chcem, tak som šla ku krabici, pretože som stále bola v pite a pri krabici by ma nečakali, tak som toho využila
52:53 - Čo je na tom, že som dostala free kill zozadu? Nepočula som toho hráča, nikto očividne nedržal A a ja som bola zaneprázdnená hráčmi, čo šli pred longom na long
54:00 - Nikto nedržal A, čo som ti toto kolo už uvedomila kvôli predchádzajúcemu a bolo tam dosť zreteľne počuť HE granát, takže som hneď vedela, že tam ide niekto z T hráčov nabehnúť
57:35 - ??? Aký no recoil? Veď mi to skákalo ako to skáče normálne, keď hráč dáva spray
58:06 - Pozrela som sa, či niekto nie je za dverami, ako tam zvyknú stáť napríklad s AWP; nikto tam nebol, tak som sa stiahla, keďže tam šli nabehnúť moji a automaticky, keď tam nabehli, tak mi tým bolo dané info
58:15 - Ak ste si nevšimli, tak nás bolo málo a hrali sme only A, takže logicky, keď nejdú z longu, tak pôjdu cez short alebo cez mid a CT
58:28 - To isté

Pozeráte do tej tabuľky tristokrát, vypisujete si, ale že by vám napadlo, že hráme only A, tak to už je na IQ 300.

Druhé demo:
06:17 - Naozaj ma dostáva, že ak si udržím spray, tak to hneď znamená no recoil, ale čo dodať; keď raz niekomu prídem ako podozrivá, tak uvidí čokoľvek chce
07:08 - Najprv bolo počuť AWP na mide, tak som čakala, či niekto vybehne z midu na long, keď si všimnú, že moji spoluhráči šli cez long na A; všimla som si, že toho AWP hráča, čo bol na mide zabili, tak som už šla cez mid, lebo som vedela, že minimálne on tam nie je
07:30 - Kto z vás o tom nevie, tak ak stojíte na mieste alebo čupíte, tak máte lepšiu presnosť, takže čo viac dodať
07:34 - Bolo počuť krok v prvom rade, takže som vedela, že je na top-mide a taktiež som pritom znova stála bez pohybu, takže udržať si recoil bolo jednoduché
11:29 - Prehrajte si to pekne na rýchlosti 0.25 a uvidíte sami, že tam nádherne bolo vidieť, ako tam utiekol, keď to neviete spatriť pri normálnej rýchlosti
12:58 - Bomba šla na B, takže som logicky šla kryť plant z midu; najprv som logicky pozrela do okna, lebo to je skôr vidieť a až potom na CT spawn; vedela som, že je na CT minimálne jeden, lebo tam dupal ako slon a o tom CT hráčovi pri dverách som nevedela, pretože bomba už bola položená, tak som si myslela, že B je čisté a všimla som si to až vtedy, keď zabil môjho spoluhráča
13:25 - Znova som len stála na mieste a tak je oveľa jednoduchšie si udržať spray, naučte sa to aj vy, odporúčam
14:14 - Odkiaľ som akože mala vedieť o tom hráčovi? Nikto to tam nepreskúmal to kolo a všimla som si, že tam je až vtedy, keď môjho spoluhráča zabil CT hráč
14:17 - Udržaný spray, prečo som sa asi zastavovala?
14:59 - Znova som zastala na mieste a držala si spray, aby som nestratila presnosť

Nech sa páči, vysvetlené.