Zdravim,

Po tom co som si precital co @saraaa tak som chcel pridat komentar do tej témy ale zial nejde ale podelit sa chcem na adresu hlavne na adresu admina Hunted aj za cenu istatneho locku.(lebo aky je lepsi spusob dat na povedomie o adminoch ktory radi zneuzivaju funkciu admina ako priamo v sekcii stiznosti...

Hunted
Samozrejme s obskem natacat vsetko a vzdy je nezmysel. A hram abych se zabavil ne resil ze nekto nevi jak se spravat...
Hunted = decke chovanie a drzost,bezbreha arogantnost a dalsie vlastnosti ktore u adminov nemaju ani nahodou existovat. Stale mi nejde do hlavy ako naborar prehliadol takyto vykvet..
Ci mi da len tak FK bez toho aby ma upozornil ze jsem udelal neco spatne,nebo jsem zanim nesel, nebo neco jineho si pan sajmon predstavoval.. nevim k ostatnim ked nejdu nebo nejak protahuji hru tak se chova jinak - neviem teraz vymenovat vsetky pripady korupcie a zneuzivani prav ale staci mi z dneška ked mu vysvetluji neco ze by nemal neco a jeho reakce je -? samozrejme forced mute nebo kdyz jsem mali jit z boxu nekam za nim tak vsichni okrem troch TT (ja som nesiel lebo som nevedel kam ist,pretoze smoke bol v boxe, a pote som nezahlednul kam sli ostatni) samozrejme 2 zabil mna a jeste jedno TT ale napr. Coondu nezabil pritom ten tam taky stal - este ho Drapolis upozornil ze aj toho ma zabit ale samozrejme toho Coondu pozna ten mu nepride jako zbytecnej tak toho necha zit ale mna s tym ostatnim TT zabie. - typicka korupcia - spravam sa k tym co sa pozname normalne ale k tym co su mu ukradnuti fragersky a dalsie veci ako naduzivanie slovneho spojenia drz p*cu a podobne vyjadrovanie ktore by u admina mali byt tabu.
A o Mlynovi len chcem dodat ze je ovela lepsie na tom ako Hunted nema decke chovanie, ani arogantnost (ked aj ano tak zanedbatelnu)... Samozrejme nejake veci aj na Mlynovi by sa nasli ako napr. protahovani hry nebo nie vzdy opodstatnene vyuzivanie postavenia admina ale daleko ma od toho aby to bolo kriticke ako u Hunted.

Tento prispevok ma sluzit na poukazanie ze to ze sa niekto stane admin nezmana ze si bude robit co chce.
Za svoj cas co som na JB od 2013 a poznal vela adminov a speslov som sa nestretol este s takymto chovanim admina.