Dobrý deň adminom,

veľmi rád by som poukázal na minimálne jeden neduh, ktorý sa Vám po týchto serveroch premáva bez chrbtovej kosti a porušuje všetky zásady správania aj hrania prevažne na Dust2 only.

Jedná sa o všetkým veľmi dobre známa postava, všetkým taktiež na smiech a nie je to nikto iný ako sám "pán" logost.

Pri všetkej úcte, som na tomto servery aj s dlhšou prestávkou možno 6-7 rokov. Niektorí admini si ma možno aj pamätajú z pred Covidoveho obdobia, ALE... už aj ja mám plné zuby tejto osoby, je pre mňa nepochopiteľné, že sa nenašiel ešte jeden "odvážny" admin, ktorý by tohto "hráča" permanentne zabanoval.

Dôvod je jednoduchý, neustále hráčov uráža vulgárne, osočuje, aby toho nebolo málo, obviňuje každého, komu to ide lepšie ako jemu.
Uráža hráčov ak niekto plantne na B pri hre menej ako 5v5, ale sám nemá problém pokladať pri hre 3v3 na B.
Mňa osobne pourážal veľa krát, obvinil veľa krát... každého naokolo pravidelne, zakaždým som ho slušne smeroval, aby si hľadel svojho a komunikoval bez invektívov.
Nonstop čupí za T na spawne, akonáhle príde admin, tak na plant ako tak pobeží aj keď sa na minútu a pol zastaví v kata.

Za mojich čias z obdobia Pro Gamingu, kde fungovali tímy ako FU.SK, Defeaters, eSuba, Neophyte atď. by mal permanentný ban bez varovania, ja osobne som ho varoval aj keď nie som admin niekoľkokrát.
Dnešným dňom pretiekol hrniec aj mne... fotky z chatlogu nemám, verím tomu, že všetci vedia o koho ide, ako sa správa, ako hrá a a že sa nájde niekto, kto mu dá keď nie perma, tak aspoň na týždeň ban, aby sa zobudil.

S pozdravom 2+6, Juve, edgar...