Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Cheater

  1. #1

    Cheater

    "JohNY BraVO" 310 STEAM_0:0:1650816715 71 32:23 29 0 ma wh vidí kde sme a občas zapne aj ab posielam demo. Demo môžem poslať na E-mail

  2. #2

    Re: Cheater

    Po prvé niesom johny bravo ale slifka_henry a po druhé skore som 82:1 tak prestan dobre ... chodil som iba s SK a AWP ... povedzte mi prosím prečo exitujú také deti čo ani nevedia rozdiel medzi dobrým hráčom a cheaterom ?!

  3. #3

    Odpověď: Re: Cheater

    Citovat Původně založeno ewb-henry Zobrazit příspěvky
    Po prvé niesom johny bravo ale slifka_henry a po druhé skore som 82:1 tak prestan dobre ... chodil som iba s SK a AWP ... povedzte mi prosím prečo exitujú také deti čo ani nevedia rozdiel medzi dobrým hráčom a cheaterom ?!

    mne je jedno že si mal skore aj 10000000000305487421357542 k 0 Mal si Wh To demo to dokazuje.
    Príklad1.: som hned na zaciatku na txt nikto nevedel ze som tam len ty si tam strelil awp a dal mi hedu !!!!!!!!
    Priklad2.: Si na txt letim okolo a das mi hedu idu dalsi 3 okolo a daš im hedu všetkým dalšie kolo si bol furien a išiel si z SK daval si hedy z nožom jeda radosť!!!!!! Tak mi nehovor že si nemal Bud Wh alebo AB !!!!!!!

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Cheater

    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  5. #5

    Re: Cheater

    šak som ťa videl jak si si tam klakol .. ved periferné videnie nie ?! ... ked sa pozerám rovno neznamená že do bokov nevidím ... rozmýšlaj hlavou ... a okrem toho knifom som dal možno raz hlavu :)

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Cheater

    za to že ty to hrat neumis hena nemuze :)

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  7. #7

    Odpověď: Cheater

    Ja že neviem hrať keby je tu rank na kotelne tak som 1 možno 2.
    o čo sa týka tvojho ,,periferného videniea" som tam bol hneď na začiatku hned som tam išiel iba som skočil a bol som tam v iste nemali šancu ma vidieť keď ste boli ešte na spawne.
    Tak netrep že ,,periferné videnie" dobre ?!!??!
    A čo sa tíka tich headshotov tak to bolo tak keby že sa opýtam hráčov tak ty povedia to ise CHEATER veď to tam písali v jednom kuse (vypínaj) si tam daval hedy.

  8. #8

    Odpověď: Cheater

    Ty sa do toho nepleť si tam nebol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tak ticho !!!!!!!!!!!!!!!

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Cheater

    Uploadni to demo na ten link co ti to dal Lazik. Takovýhle dohady bez dema jsou úplně k ničemu.

  10. #10

    Re: Cheater

    Demo nedodá poznáme a všetci na Furiene vedie že slivka HS dáva v kuse ale určite ne s Aimbotom. Je to len dalši rozčulený hráč čo sa mu nedarilo . Ale ked dodá demo tak vpohode .
    riťky a edm

  11. #11

    Re: Cheater

    .. daj prosím ťa sem to demo nech si ho možem pozrieť ako pekne som hral ^..^

  12. #12

    Odpověď: Re: Cheater

    Demo je tam !!!

  13. #13

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Všude,nejen doma.
    Příspěvky
    279

    Re: Cheater

    Já bych se chtěl zeptat jestli seš Filip, pokud ano, točil si sám sebe, a to nemůžeš, musíš jít do spectu a točit jeho, klikneš ve hře M, a dáš přejít do spectu, pak ho natoč, dodej potřebné věci a máš to...

  15. #15

    Re: Cheater

    nejde mi to prehrať :D čo mám s tým spraviť ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •