Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: J^ (R) / jailbrake / no simon, FK

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Klarka=P
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    55

    J^ (R) / jailbrake / no simon, FK

    "J^ (R)" 2956 STEAM_0:0:66890895
    Zdravim prosim muzete nejak potrestat tohoto hrace? Kdyz jsem tam prisla zabijel nahodne, bral simona bez mikraku, ale jak sem začla točit chvilu hral normalně. Ke konci dema ani nebere simona i kdyz ma mikrak a muze a zavrsil to tim ze mi dal freekill což mě fakt naštvalo. Ani si nevezme simona a ani me nenecha behat po mape když je no simon - volný den ....

    Status je v konsoli na začatku dema , prosím potrestejte ho =) =)

    http://leteckaposta.cz/582584556 - demo

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele Kubelas
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    312

    Odpověď: J^ (R) / jailbrake / no simon, FK

    Proč zakládáš nové téma? Když je na to Jb sekce. http://csko.cz/forum/showthread.php?...lbreak-serveru



  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Klarka=P
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    55

    Odpověď: J^ (R) / jailbrake / no simon, FK

    Nikde jsem to neviděla, nenapadalo mě že něco takovýho je. Když jsem viděla stížnosti na hráče myslela jsem si že to patří sem.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,538

    Odpověď: J^ (R) / jailbrake / no simon, FK

    Citovat Původně založeno Kubelas Zobrazit příspěvky
    Proč zakládáš nové téma? Když je na to Jb sekce. http://csko.cz/forum/showthread.php?...lbreak-serveru
    A není to zbytečná otázka + příspěvek od tebe?? Post se dá přesunout, jenom si toho nevšimla..

    Jinak takové hráče taky nemám moc ráda co akorát kazí hru ostatním a lezou tam, kam nemají..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Odpověď: J^ (R) / jailbrake / no simon, FK

    Haha, nechcel som to tu komentovať lebo to nemá asi zmyslel ale toto ma už vážne dožralo. Kazím hru ? nikto sa nestažoval až na jednu rozmaznanú možno holku, ktorá nemohla prežiť že som jej dal jednu hlavu... Dalej na tom deme je 1fk takže nieviem či stoho niečo bude, dalej bolo pol 2hej v noci a v takej hodine sa moc pravidlá nedodržujú, tak sa prosím trošku spamatajte...
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Kubelas
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    312

    Odpověď: J^ (R) / jailbrake / no simon, FK

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    A není to zbytečná otázka + příspěvek od tebe?? Post se dá přesunout, jenom si toho nevšimla..

    Jinak takové hráče taky nemám moc ráda co akorát kazí hru ostatním a lezou tam, kam nemají..
    Jak si toho nemohla všimnout když to je hned ve stížnostech?



  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Odpověď: J^ (R) / jailbrake / no simon, FK

    take kktiny si rieste v pm a nie tu :) a ty nato povies co stretavam ta na JB dost casto...
    E: si si asi nasla dobré vlákno kde ides huntit posty co ? A ty ako dlho hrávaš JB tu na kotelne. Bo som ta zaregistroval asi pred 2dnami.
    Naposledy upraveno Joseph; 25-06-13 v 13:54.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Klarka=P
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Re: Odpověď: J^ (R) / jailbrake / no simon, FK

    Citovat Původně založeno Joseph Zobrazit příspěvky
    Haha, nechcel som to tu komentovať lebo to nemá asi zmyslel ale toto ma už vážne dožralo. Kazím hru ? nikto sa nestažoval až na jednu rozmaznanú možno holku, ktorá nemohla prežiť že som jej dal jednu hlavu... Dalej na tom deme je 1fk takže nieviem či stoho niečo bude, dalej bolo pol 2hej v noci a v takej hodine sa moc pravidlá nedodržujú, tak sa prosím trošku spamatajte...
    Pravidla jsou pravidla a měly by se dodržovat furt, ty jsi zabijel koho jsi chtel nez jsem začla točit, proto jsem začla, to že jsi začal nejdnou hrat mě překvapilo a ignorovala jsem to a potom jsi začal jak předtím. Zabíjíš hráče jen protože tě to baví a protože je to vnoci ? To není důvod, nemáš to hrát když to chceš jen kazit ostatním ...

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Odpověď: J^ (R) / jailbrake / no simon, FK

    Máš to na týždeň, vzhľadom na to, že bola noc. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=71227

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •