Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 44

Téma: Nejake zmeny

  1. #16
    Pokročilý člen Avatar uživatele Zaciatocnik
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    133

    Odpověď: Nejake zmeny

    Citovat Původně založeno LopotNiK Zobrazit příspěvky
    A zacinam mat pocit ze proti jeho extra DMG nefunguje ani nano ..
    funguje podľa mňa

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: Nejake zmeny

    Nechápu co to tu plácáte, notes normálně funguje proti všem rasám. (možná někdy blbne, to nevím) A to s těmi off itemi je doslova kokotina, jakákoliv rasa, co má full int a schytá titánky nebo plukáče, tak dá kohokoliv na 2-3 rány. Zvlášť FS, co si tak pamatuju, tak Beat mě dával na 3 rány z USP přes 200 dmg.. (S titánkama, s plukáčema ještě víc)
    A medic, když má full hp i int, tak je skoro nesmrtelnej s těma lékárnama, když byl Leo ještě lvl asi 170, tak jsem mu dal i přes 550 dmg a stejně žil + když dostane item lékarna, tak je prakticky nemožné ho zabít. (Myslím jeden na jednoho i když třeba 2 na jednoho je to dost extrém s tímto itemem zabít).

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Košice Slovakia
    Příspěvky
    84

    Odpověď: Nejake zmeny

    Lenže koľko je beat lvl? 200. Koľko je Leo lvl? 198 abo možno už 199 tak to je iná vec keď je človek max lvl a keď príde nejaký 40lvl a dá ma na 3 rany keď mám full hp. Ešte si tam spomenul akákoľvek rasa s FULL INT lenže keď ja raz nechcem mať full int chcem si to dať do kondicie alebo hp?
    Naposledy upraveno JOZKO VAJDA!!; 19-07-13 v 17:10.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: Nejake zmeny

    Proboha napsal jsem Beata jen proto, protože jsem si vzpomněl zrovna na něj. Každý FS, medic a bůch ví kdo může mít kolik na max int tě může dát na 2 rány, stačí lvl 50 a full int, to je celé kouzlo plukovníkovek a titánek, chápeš? A to že si to chceš dát do něčeho jiného je tvůj problém, já hraju za SS a snipra, a int dávám až jako 3. věc a i tak je tam kropim jak nic. (Myslím i za toho snipra, abys neřekl, že to je tím SS)

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Nejake zmeny

    stím co napsat mýtina jsem pro..

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    Lenže mne sa ani raz nestalo ze Cpt mi fungovali proti Sharpovi. A ten extra dmg je chujovina (s prepacenim), ma 2 zbrane a to tie najviac pouzivane a silne automaty.. No a ked dostane pluky/titany tak je to OK, ale keby nemal ten extra DMG. Ma silne zbrane a ked ma itemy je podla mna urcite dost. Bez extra DMG by bol ajtak dost silný. dobre da na ranu 50-60 ale ked ma aj ten extra DMG da aj 90-120 na ranu.

  7. #22
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    110

    Re: Nejake zmeny

    Ehm, ten extra dmg ti neprojde skrze kapitána (hraju ss a kdokoliv s kapitánem 5 dělá problémy, kdyby to nefungovalo tak mi problémy nedělá ne?)

    Co se týče bonus dmg....neoddělávat, na co by pak měl SS inteligenci?? na plukáče a titánky když je jednou za čas dropne? To je blbost, navíc v tom 45lv jak ty zminuješ(já mám SS 44)....věř mi že mít full int se nvyplácí protože máš 0 obranu, málo HP a rychlost asi jako šnek ->aby jsi přežil musíš dát něco do toho jinak jsi mrtvý hned, takřka nepohyblivý terč bez obrany a je ti jedno jakej dáš dmg....


    Když dropnu Plukovníka nebo titanky dávám automaticky 60bodu int, zbytek jinam a věř mi že i tak mám někdy problémy s hráči 150+ kteří maj full hp a kondici takže to dmg nebude zas tak světový

    Bonus dmg se tam přidal protože SS neměl šanci ze začátku proti ostatním, pomalý, obyčejný dmg(dmg stejný jako medic která k tomu měl lékarny a lepší staty, demolition který měl dinamit) takže musela dostat výhodu

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    Tak nech sa aspon oproti tomu opravia tie cpt notes. A prave sa mi stalo jak hram tak mi da nemenovany hra do lavej nohy 150.. Nerozumiem ako mi tak vela moze hitnut.. Je sice 130 ale to je vela aj na taky level.. Tak nech sa to aspon znizy ten extra DMG na int/4. Alebo nech dostane lepsie staty a prec

    Co se týče bonus dmg....neoddělávat, na co by pak měl SS inteligenci??
    Rambo tiez nezvysuje a je paradny a ma horsie zbrane, staci tam vylepsit na rychost a ide to to. (aj na SS)..
    Staci vediet hrat s tými zbranami.
    Tak isto aj protector nepotrebuje zvysovat INT ale rychlost a ma horsiu zbran takze pises hluposti.

    o je blbost, navíc v tom 45lv jak ty zminuješ(já mám SS 44)...
    Lenze vecina hracov (aj sa spytam) davaju setko do int a uz len na lvl 30 hitnu na rannu 50-60

  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Košice Slovakia
    Příspěvky
    84

    Odpověď: Nejake zmeny

    Presne toto že SS má 2 najsilnejšie zbrane v csku (minimálne najpoužívanejšie). Takže keď tak zvýšiť kondíciu z -20 na -10 napríklad pridať trochu obrany a odobrať extra dmg.

  10. #25
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    110

    Re: Odpověď: Nejake zmeny

    Citovat Původně založeno LopotNiK Zobrazit příspěvky
    Tak nech sa aspon oproti tomu opravia tie cpt notes. A prave sa mi stalo jak hram tak mi da nemenovany hra do lavej nohy 150.. Nerozumiem ako mi tak vela moze hitnut.. Je sice 130 ale to je vela aj na taky level.. Tak nech sa to aspon znizy ten extra DMG na int/4. Alebo nech dostane lepsie staty a prec



    Rambo tiez nezvysuje a je paradny a ma horsie zbrane, staci tam vylepsit na rychost a ide to to. (aj na SS)..
    Staci vediet hrat s tými zbranami.
    Tak isto aj protector nepotrebuje zvysovat INT ale rychlost a ma horsiu zbran takze pises hluposti.



    Lenze vecina hracov (aj sa spytam) davaju setko do int a uz len na lvl 30 hitnu na rannu 50-60

    Rambo na dvojskok a za zabití +20hp

    Protector má 20% swat štít (a nehraje se, je vidět asi jako ss před upravou) tím jsem myslel že by měl nanic int.

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    No tak a protectora vylepsit nechces?
    Protector - ma m249 - dava mensi dmg do chestu ako M4, ma hrozny rrecoil, najdlhsie prebijajuca zbran sa v hre, pomaly s nou behas.
    Dobre ma tie vyhody ze 20% vykritie dynamitu a rakiet a 100% na miny ale da sa za neho hrat tak isto ako aj za SS keby nebol vylepseny.
    Ved u SS je uz len tá výhoda že má m4 a AK.
    A ten extra dmg je hovadina nad mraky ako som uz asi 5x pisal.
    Radsej mu pridajtekondiciu,obranu hp. ale dajte het totu ch*jovinu.
    Dalej by som este podotkol ze ma AK-47 s ktorým vecina ludi nehra lebo asi nevie a to je velka chyba. Dava full hit aj na armored hracov (samozrejme HS) (ale na tomto mode dava aj do nohy s touto pridrbanou schopnostou). Dava veci DMG ako m4 a m249/famas. Je to najpresnejsia zbran na prvu strelu nabija sa velmi rychlo takze na dialku bomba! a na blizko mate m4 aj ked ja by som zase uprednostoval AK..
    A to že nevyuziva INT tak to nevyuziva ani rambo ani prot. A ajtak ked das 150 a budes mat 3 staty naplno tak si to mozes potom vyepsit..

  12. #27
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    Ešte som zabudol ze s tými zbranami ak a m4 sa da dierovat.. A na mapach ako je huntic a su CT maju vyhodu lebo v kazdom tíme je minimalne 5 sharpov a ked sa 4 postavia pred stenu zacnu dierovat tak to je hrozne. A potom sa hraci stazuju ze T kempia na spawne. A nepiste ze sa okoli nich da prejst okolo steny lebo to je velka hlupost kedze dieroju sposobom 45 stupnov od steny takze sikmo..

  13. #28
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Nejake zmeny

    lol používaj edit.
    na protectorovi je 90 kon max na ss 80 tak nepiš chujoviny + m249 ma 100 takže nevadí nějaký 7 s reload

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  14. #29
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kunder
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    163

    Re: Nejake zmeny

    Jsem Rusher, INT na 0 a dám tě také na 1 až 2 rány ..

    E : ale proti SS nemám žádnou šanci .. dává mi slowdown a já se svou Max. kondici jsi mohu..
    Naposledy upraveno Kunder; 20-07-13 v 18:51.

  15. #30
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Nejake zmeny

    to spíš naopak lol jde proti mně rusher dá mi hs a jsem dead, naopak slowndown dává mp5 (fs) a p90 (sapper) to zas nemají komanda šanci
    na rusherovi nezáleží na int,stačí jebnut hs s m3 a jeto

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •