Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 19 z 19

Téma: Respect

  1. #16
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Respect

    Vlastně jste mu naletěli na jeho kecy, že už to nikdy neudělá a že si chce jen zahrát s kamarádama, je to nefér vůči ostatním a ten unban neměl vůbec dostat když to byl jen půlrok
    Spoiler Spoiler:

  2. #17
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Respect

    Má pravdu ten chlapec.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  3. #18
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Respect

    Citovat Původně založeno Respect Zobrazit příspěvky
    Dobře pokud my zanecháte tenhle bezdůvodný ban tak si ho nechte , já nic neměl a pokud vám stačí nějáká fotka která ani není pravdivá to možná vy máte wh že tak vidíte ale já nikoho takhle neviděl , jsem čistý a už bych si nezpl žádné cheaty , ale co nedá se vám to vysvětlit kdyby jste aspoň natočily vyčasované demo tak neřeknu ani půl slova ale nějáký obrázek nesmyslný ? tak to okey. Dobře doufám že jste spokojeni pokud takhle dáváte bany všem tak to se divím že si nestěžovalo více lidí radím do budoucna natáčejte dema a časujte a nepouživejte jaké si obrázky co ani nejsou pravda , já už bych si nezapl nikdy byl jsem strašně rád že mám unban a konečně si zahraji s kamarády o pět u vás ale takovýhle přístup no tak to jsem nečekal slíbil jsem to že si nezapnu cheaty a ani jsem si je nezapl a zatím si stojím 100%centně! Pokud vás to bavý banovat podle foteček tak banujte dále ale zachvíly uvás nebude nikdo hrát když banujete podle tohoto normální banovací systém Vyčasované demo a né žádné fotky , já nic něměl a admin SAMCO děkuji že mi důvěřuješ můžeš mi i na dále důvěřovat nic nemám tahle fotka nevím co je logické je že kdybych měl wh tak se dívám na něj a né někde jinde , je to vážně suprovní no je to lež nic jsem neměl a to klidně slíbím na mého malého syna!! A vy pane admine Awesome vy běž te natáčet dema a né že budete fotit obrazovku toje tak vaše obrazovka tohle já jsem ve hře vůbec neviděl díky ode mě vše !!
    Tady máš HLTV, aby ses podíval na tvou úžasnou hru, která byla "bez cheatů". http://csko.cz/dema?UPD=8Z8RpMmq
    Když bys chtěl vyčasovat, kde je tam vidět wallhack, rád se toho zhostím. A věř mi, že by to bylo dost výživné čtení.Viděl jsem něco přes 10 minut a smál jsem se každé kolo.

    Btw. je to krásný příklad pro synka, jak tu krásně lžeš. Je to moc pěkná pohádka. Pokud tvůj syn bude chtít pokračovat v této rodinné tradici spisovatelů, tak ať ho, prosím, naučí gramatiku někdo jiný než ty.

  4. #19
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,942

    Odpověď: Respect

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •