Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: Jail demence.

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Jail demence.

    Nejsem holka ( https://www.youtube.com/watch?v=jcVIPy_q1Kg ) jsem netušil že si fakt budeš myslet že jsem holka .....
    Zato ty jsi chytrej že to provádíš co :D
    a čeho se mám bát ? tebe ? vtipálek.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Jail demence.

    Citovat Původně založeno Mr. Sliši Zobrazit příspěvky
    Tady jde krásně vidět vše, včetně přejíždění vězně Hlavně že žádáš o spešla co?

    https://youtu.be/uNHR9m_EOWQ


    E: Exklusivně pro kotlicka:



    Vážně? Skus taky zapracovat na pravopise




    Je to multi team kill, free kill autíčkem, demence, nehlídání simona a griefing. To je dost na to, aby se to řešilo na fórum :)




    Já o spešla nežádám, na rozdíl od tebe mám tolik soudnosti, že vím, že nemám šanci ho dostat

    :D:D:D vůbec nevíš ,nehlídání simona(na beach mapě těžko musíš hlídat simona když tam mají šanci utéc)navíc jsem hlídal jako jedinej,dmnci má každý i ty,1 fk aha toho se fakt hodně stalo :D + to přejíždění se stalo no ,hlaš tu spíš lidi kteří se proviňují častěji a mě ne,snobské děcko.
    Prostě si přiznej že mě máš velmi rád když mě dáš i na youtobe ,aby si byl slavnej :)
    Naposledy upraveno Kotlys; 15-01-17 v 13:24.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  3. #18
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Jail demence.

    Kotliček - Mimochodem máte si zavolat admina, tohle se tady neřeší,ale ve hře.
    - Toto se právě řeší na forku, nemáš co odbíhat pro autíčko máš hlídat Simona. Když už tak maximálně stát na parkovišti aby nikdo neutekl, né si jít pro auto na pláž a 2x přejet jen tak dozorce s tím, že poprvé jsi prohlásil "Jé promiň to bylo omylem" a další kolo jsi zase vesele přejížděl. Nehledě nato, že stížnosti na tebe jsou docela časté (steam chat).

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Jail demence.

    Citovat Původně založeno KotlicekJB Zobrazit příspěvky
    hlaš tu spíš lidi kteří se proviňují častěji a mě ne,snobské děcko.
    Staré dobré "tamten to dělá taky" .. xD ( to mi připomíná deagla.. nebudeš ty jeho brácha nebo tak něco ? :D taky pěknej vůl )

    Operaku těm stížnostem se nedivím občas se chová, jako by ho vzal někdo lopatou a snížil "mozkové otáčky"

    e: Feelsbadman
    Naposledy upraveno teecko; 15-01-17 v 16:49.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  5. #20
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Jail demence.



    Proč to přejíždení tak hrotíte

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Jail demence.

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    - Toto se právě řeší na forku, nemáš co odbíhat pro autíčko máš hlídat Simona. Když už tak maximálně stát na parkovišti aby nikdo neutekl, né si jít pro auto na pláž a 2x přejet jen tak dozorce s tím, že poprvé jsi prohlásil "Jé promiň to bylo omylem" a další kolo jsi zase vesele přejížděl. Nehledě nato, že stížnosti na tebe jsou docela časté (steam chat).
    Za prvé to byla sranda ,když tak spolu všeci u ct hrajeme (teda aspoň jsem si to myslel) za druhé pro auto to není daleko ,navíc když se rozutečou tak je to rychlejší pěšky či autem ?
    A navíc jsem tu viděl hodně hlášení s přejetím autem (každý admin napsal,že se to řeší ve hře ,buď upomínkou nebo banem).
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2016
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Jail demence.

    Nehádejte se už , stejnak se to už neřeší a stejnak dostal ban atd mě nahlásili prý za AB a WH a mám to v píči ( pardon za ten slovník ) , když ab a WH nemám :D

  8. #23
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Jail demence.

    Ten pocit keď tento thread ma 23 príspevkov ale stále to nemá príspevok od admina, ktorý to rieši.

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Ne každý tu může být 24/7
    Vravím snáď niečo ohľadom aktivity adminov? NE, poukazujem na to, že tu je 22 postov zbytočných, sa tu hádajú jak malé deti zatial čo by tu mali co najmenej písať.
    Naposledy upraveno eriew; 15-01-17 v 18:08.

  9. #24

    Odpověď: Jail demence.

    Citovat Původně založeno eriew Zobrazit příspěvky
    Ten pocit keď tento thread ma 23 príspevkov ale stále to nemá príspevok od admina, ktorý to rieši.
    Ne každý tu může být 24/7 + za to, že se dementi hádají a nasbírají se příspěvky, může admin :D:D


    Kotlicek dostal před chvílí ban, takze mu to prodlouzim.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 15-01-17 v 18:08.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •