Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Změny na furienu??

Threaded View

  1. #7

    Odpověď: Re: Změny na furienu??

    Erik kar sa tu rozpísal tak tiež tu niečo napíšem, aj keď to nebude mať možno hlavu a pätu xd

    Čo som si všimol, po xy rokoch na furiene sa zmenili skiny na VIP hráča, konkrétne skin u CT, nemáte nejaké nápady skúsiť zmeniť skiny zbraní, ktoré by pridali šmrnc? Aj keď to Furien kvôli skinom nezachráni heh.

    last 4CT 4T, nech to je narovnako, ako sa hovorilo, na dust2 kemp jak na A tak na Longu v skupinách, (samozrejme ja som nikdy nekempil, len ma off graboval lebo chcel aspoň jedno kolo vyhrať :D) dust kúsok od Tspawnu na ploche sa zdržiavajú skupinky fetakov, dust_castle sa opäť skupinky zdržiavajú vo vode, dust4e Tspawn exkurzia okolo tých murikov a stále dokola, d2006 a jej slávny balkón, čiže je to tam takmer nemožné dať sám proti 4+ bez 200hp/sk či už 200hp/m4/ak.

    Furien2 s bombou? Už vidím ako by huntil hlstaty v počte plantov a defusov, taktiež bodovo, jedine že by za to nešli body, keďže na F1 bomba nieje a na F2 by bola :d ledva na F1 sa naplní 12 ľudí, aj plný server no to na pár minút.

    Mapy? Aj tak je najhranejšia dust2/dust/dust_2006/dust_castle/dust4ever a stále to ide dokola, mohli by sa trebarz pridať nejaké nové, ale aj tak bude stále votovana dust a ostatné :p

    Aj tak s kempenim a to že hráči sa boja ísť sami tak chodia 7 spolu AT nič nespraví

    Neodporúčam dať možnosť povolenia SGS, určitý hráči by si povolili kolieska a lietali tam aj so 100.9fps 0:)

    Z mojej strany asi všetko, nič iné ma nenapadá, čakám na turnaj
    Naposledy upraveno InLoveSvK; 12-04-20 v 03:50. Důvod: 375828x edit


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •