Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: D2 smoky

  1. #1

    D2 smoky

    Čauko aj keď sa to zrejme neporieši či podobné veci tak bych sa rád spýtal d2 hráčov ohladom smokov či sú spokojní, jednak čo sa sťažovali na dropy fps (na začiatku), tak mne osobne najviac vadí, že hráči v smoku nejdú vidieť - logicky, no hráči v smoku môžu vidieť enemy (taký tichý oneway), preto bych sa rád spýtal či sa s tým dá čosi spraviť, aj keď to spomínam po strašne dlhej dobe :-)


  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2023
    Příspěvky
    6

    *VIP*

    Odpověď: D2 smoky

    Čauves, tiež sa pripájam. Smoky občas lagujú a hráčov není niekedy že VÔBEC vidieť. Navrhoval by som default smoky. Tam sú aspoň hráči minimálne vidieť a myslím si, že vôbec nelagujú (aspoň teda nelagujú na offline a na mimokotelnových serveroch).

    E: ak by niekto nevedel ako vyzerajú kotelna smoky tak klik tu --> https://ibb.co/1r2TKKT
    a default smoky klik tu --> https://ibb.co/PGDCm3q
    Myslím si že tam je veliký rozdiel aj vo viditeľnosti, čo je výhoda pre obe strany; nelagujú čo je asi podstatné no ide hlavne teda o tú viditeľnosť, a zaujíma ma, či niekto súhlasí s tým alebo nie. Je možné na default smoke viditeľnosť aj o niečo zhoršiť, samozrejme tak, aby sa fps zachovali ;)
    Naposledy upraveno woozie; 09-05-24 v 18:15.

  3. #3

    Odpověď: D2 smoky

    Neviem ako sa to lagov týka, len z mojej strany osobne to je nanič nakoľko hráč v smoku vidí uplne pekne pri hrane smoku enemy, ale enemy nevidí absolutne jeho


  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2023
    Příspěvky
    6

    *VIP*

    Odpověď: D2 smoky

    Fps dropy asi zažil každý, no je trošku blbé to zažiť pri tom smoku (či už to je na aime alebo na jailbreaku). Ako vravíš o tých hranách toho smoku, je to občas dosť nefér (aj keby sa to malo brať ako ten "one way smoke" stále je to nefér) a myslím si tiež, že by sa to malo fixnúť

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Příspěvky
    10

    *VIP*

    Odpověď: D2 smoky

    Ty smoky bugují, říkal jsem to už od začátku, občas prostě jakoby "zmizí" kus smoku zničehonic a přijde mi, že to vidí jen určitý hráč. Třeba když rychle peeknu a je tam smoke, tak chvíli vidím přes něj než se jakoby "aktivuje". Dále třeba i když jsem ve spectu, překliknu rychle na hráče, taky najednou vidím přes smoke (což není asi takový problém). To jak ale divně jakoby kus smoku zničehonic zmizí (a ne není to animací kouře), doslova kus najednou zmizí, je docela problém. To, že to laguje psalo více hráčů i hráči s lepším pc (co jsem se ptal třeba:D). Myslím, že kotel říkal, že to nějak skládal do sebe, to možná bude problém, už si to moc nepamatuji, tak nechci fabulovat. Třeba na FC jsou docela dobré smoky, i když se pak taky dají samozřejmě abusovat, jen bych řekl, že celkově fungují jinak lépe.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2023
    Příspěvky
    6

    *VIP*

    Odpověď: D2 smoky

    Môžem teda potvrdiť, že aj mne smoke niekoľko krát zmizol a určite každému tiež niekedy. Súhlasim, FC smoky sú dobré. Tiež dodávam aj flashbangy. Tiež niekedy dlho trvajú, občas aj keď si otočený úplne na inú stranu, tak máš full flash (celú bielu obrazovku) a ešte aj niekedy vôbec nefungujú tak, ako majú

  7. #7
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    592

    Odpověď: D2 smoky

    Mam to stejne, jak to popsal sqece. Obcas nejakej kus zmizi, nekdy vetsi, nekdy mensi, nekdy se i zvetsi oproti tomu, co vidi ostatni.Takze typek stoji pro neho na kraji smoku a vidi me, ale ja ho mam za smokem... je to radnom. S lagama/dropem fps prekvapive zadny problem nemam. Ocenil bych nejaky reseni, klidne i navrat ke starym smokum, pokud by se nenaslo nic lepsiho.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  8. #8

    Odpověď: D2 smoky

    Netrúfam si povedať naisto, ale tiež si myslím že tieto "bugy" smoku že mám väčšinou keď sám hodim ten smoke, keď ešte nie je taký "načítaný" a tým pádom je pekne skrz vidieť, no enemy bez šance, takisto keď si hodíte smoke pred seba, ale postavíte sa uplne nakraj tak vidíte uplne pekne, no oni absolutne nie, je to hrozne zabugované a tiež bych bol rád za fixnutie)))


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •