Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Pan Postevak - AB, WH | Demence3 (SuperGungame)

  1. #1

    Pan Postevak - AB, WH | Demence3 (SuperGungame)

    Podavatel staznosti: analny defibrilator_
    Steamid: VALVE_1:0:402866741
    Previnilec: Pan Postevak
    Steamid: VALVE_1:0:1157159299

    Datum udalosti: 27.6. (vtedy bolo nahrane demo, ale drbe mu uz dlhsie)

    Strucny popis:
    vid. video, chalanisko si skratka plieska killy cez steny, zameriavanie ma tak vycvicene, ze mu random vyleti mys a trafi ciel presne, atd :D len skoda, ze tento "talent" musi minat na supergungame, kde vacsinu serveru tvoria boti a semtam ja ci ini chudaci, ktori nevedia co od dobroty a pripoja sa tam :D

    link - vzhladom na rozmery suboru (~5MB) ho neviem nahrat na csko.cz link (limit 1024MB), preto som to hodil na dropbox, v pripade problemov poradim so stiahnutim (v skratke: vsade dat X a/alebo Continue bez uctu, ucet netreba zakladat iba sa preklikat a stiahne to) alebo uploadnem inde podla pokynov:
    https://www.dropbox.com/scl/fi/4rn0e...2z&st=mxjfor6f



    P.S.: chalanisko si dokonca resetuje score, ano na supergungame si resetuje score a uz len to si podla mna zasluzi ban (cas na smiech) ;) :D btw. v banliste je jeho nick uz viackrat, hoci vzdy bol iny steamid takze mozno nahoda - necham na vasom posudeni

    *edit: v nadpise prispevku je Demence3, neviem preco som si myslel ze tam kedysi bolo cislo 3, upravit to uz neviem takze sa ospravedlnujem - kazdopadne aktualny nazov serveru je SuperGungame (koncovka 27088) + uprava textu
    Naposledy upraveno zuzolabuzo; 30-06-24 v 18:20. Důvod: uvedene na konci textu

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    199

    Odpověď: Pan Postevak - AB, WH | Demence3 (SuperGungame)

    Nádherné hlásenie, upload dem priamo na kotelnu momentálne nefunguje. Nick je celkom obyčajný, predošlé bany mu pravdepodobne nepatria.

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299759

    Trochu egotripoval v chate tak som mu tam napísal aj môj osobný odkaz.

  3. #3

    Odpověď: Pan Postevak - AB, WH | Demence3 (SuperGungame)

    tak ten "Duvod" na linku je luxus, snad si ho chlapec uzije :D v cete som co to popisal (resp. pouzil bind) aj ja, ale ako hrat s cheatmi na takomto mode je ozaj chore :D preto som si povedal, ze to hold nahlasim a hotovo (pripadne si za tie moje spravy vyzerem trest aj ja, pocitam s tym)

    a vdaka za vybavenie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •