Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 21 z 21

Téma: Spesl

  1. #16
    Dem25
    Guest

    Re: Spesl

    s Psycho :D NAPROSTO SOUHLASIM!!!! Qviks tam nemá co dělat

  2. #17
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    193

    Re: Spesl

    Ty pohovory by nebyly špatné... Nezatěžovaly by to forum a moc času myslím taky ne.

  3. #18
    BUBEN
    Guest

    Re: Spesl

    Forum by bylo zatížené ještě více než ted. Zase se najdou další, kteří bude mít námitky proti nadržování. Navíc to nic neřeší. Co jsem koukal, tak nikdo kdo sem psal není na seznamu. Teda za předpokladu, že ve hře nemáte jiné nicky. Vlastně Larodar ho má.To bych viděl jako problém. Ted se to povolení dává na serveru. Myslím, že se dá i zrušit. Takže když to nebude někdo plnit, není problém ho smazat.
    Naposledy upraveno BUBEN; 08-03-12 v 14:31.

  4. #19
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Spesl

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Celkově mě to připadá divné..



    Souhlasím tady se Svačinářem .. Ted spešl ctčka tam budou tvrdnout celé dny, jak se to pak obyč useři mají naučit když se tam ani nedostanou.
    Takže jestli jsem to pochopil dobře že si hraju za ct <nejsem spešl> v tom přijde blackshooter zabYjak a klikne si m2 a já idu k T ?
    Jerry, já jsem na JB občas ráno na 15 minut a pak odpoledne na 2 hodiny, myslím že jsou i hráči co jsou u CT podstatně o dost déle než já.....Taky nevím proč bereš zrovna mě za příklad? Ne že by mi to vadilo, ale jak jsem psal jsou tam i jiní kteří tam jsou shcopni byt cely den.

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele D!!!!n3r [MaMLas] :x
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Košice/ Slovensko
    Příspěvky
    698

    Re: Spesl

    jj presne qviks da mfk a neda hvd a je spesl? ja ked dam aspon fk tak mu dam vd

  6. #21
    Nováček Avatar uživatele Psycho :P
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    98

    Re: Spesl

    OK, neriešme už Qviksa... Ja by som súhlasil s tými pohovormi...Bolo by to len cez Ts prípadne cez Skype.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •