Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 83

Téma: unban

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: unban

    Nemáš cheatovat a nemusel by si být v téhle situaci. :-)

  2. #17
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    boze jak mam dokazat ze som nemal AB ?

  3. #18
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    aha teraz som zbadal ze ma kotel ICQ

  4. #19
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: unban

    Ach, teraz sem si všiml, že seš nevychovanej harant co si moc votevírá hubu...Co takhle to napsat slušně ? Je to poprvé co píšeš na fórum, nebo seš jen abnormálně blbej ? Si si nikdy nevšimnul, že s lidmi co píšou slušně je slušně jednáno ? A neplatí to jen na fórech, ale i v životě, tak si to zapamatuj, jednou mi za to poděkuješ...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  5. #20

    Re: unban

    hahaha přečetl jsem si tenhle thread a řekl jsem si "To musí stát za zhlédnutí". Taky že jo. Ten dust2 je luxusní - každou chvíli se někde nelogicky zastaví (zřejmě mačká klávesu na zapínání cheatů), pohybuje se jak malomocnej s uhnilou nohou (a přesto fraguje) a zlatá perla nakonec - na konci kola za stavu 9-5 vystřílí dva zásobníky a přitom zabije soupeře. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ty dva zásobníky nevystřílel k nebi přímo nad hlavu :-)

    Jak může někdo tak evidentně lhát, to nepochopím. Ale neboj Milošku, nepřijdeš zkrátka - za pobavení dostáváš cenu :-)

    CONGRATS!
    YOU WON!


    BEST COMEDY
    PERFORMANCE

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: unban

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    hahaha přečetl jsem si tenhle thread a řekl jsem si "To musí stát za zhlédnutí". Taky že jo. Ten dust2 je luxusní - každou chvíli se někde nelogicky zastaví (zřejmě mačká klávesu na zapínání cheatů), pohybuje se jak malomocnej s uhnilou nohou (a přesto fraguje) a zlatá perla nakonec - na konci kola za stavu 9-5 vystřílí dva zásobníky a přitom zabije soupeře. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ty dva zásobníky nevystřílel k nebi přímo nad hlavu :-)

    Jak může někdo tak evidentně lhát, to nepochopím. Ale neboj Milošku, nepřijdeš zkrátka - za pobavení dostáváš cenu :-)

    vidis VIDIS jake to bylo pro me utrpeni :-D :-D

  7. #22
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    tak ja fakt nemam slov, kde su casy ked tu boli admini ako Zero incoming a pod. Teraz si zahras raz na kotelni a hned dostanes BAN a najlepsie na tom je ze za nic. ty vole tak toto je sila. A pre teba martii neviem co by si robil ty keby ti da niekto BAN len tak, ty vychovany chlapcek... Len tak dalej chlapci zachvilu vam na kotelni aj niekto zostane, ked budete banovat kazdeho. A najvecsia ironia je ze rano som hraval Gun Game a hraval tam hrac s nickom "g" a tri alebo mozno aj styri dni tam hackoval, po case vsetci opustili server a nedosiel tam ani jeden z vas, ale ja si zahram Maxi a date mi BAN a ja neviem zaco. Vy ste pani ADMINI tedajsej doby. Mna netrapi to ze nemozem hrat tento server ( kazdy druhy sa vyrovna Kotelni ), ale to ze tu neni spravodlivost chlapci.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: unban

    Kdyby si ho nahrál a poté sem postnul demo + IP popř. ID tak by byl zabanován, popř. zavolat admina přes chat, určitě by nějakej přišel.... Podle tebe len tak jsem ban nedával, jak můžeš vidět, demo je dlouhé, takže len tak sem ti ten ban nedal. Moc dobře víš za co, za AB... U tebe platí tohle:
    http://www.youtube.com/watch?v=AdanvYsScXc
    zatloukej, zatloukej, zatloukej....
    Naposledy upraveno ZEUS; 28-06-11 v 00:50.

  9. #24
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    1.nemuzem videt
    2.len tak si mi ban dal
    3.nevim za co

    ja viem ze ty mi neuveris, sak urcite tu takych bolo, ale ja som fakt nevinny a ty o tom ani nevies, myslis si ze mas pravdu, ale pri tom klames v 2 vetach 3-krat. Toto je pravda

    P.S: Dik za video.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: unban

    Jako sorry, ale příjdeš mi k smíchu... to video vidělo hodně zdejších hráčů a adminů a potvrdili to, že tam je AB, to, že to neumíš otevřít a podívat se na to je Tvůj problém ( kdyby si byl alespon maličko chytrej tak to máš za minutku vygůglovaný). Určitě vím, že seš vinen. Já soudím dle dema, které jsem nahrál jako důkaz. Pravda je taková, že si měl cheaty ( potvrzuje to demo )...
    Mna netrapi to ze nemozem hrat
    Jestli tě to netrápí, tak proč sis dával Žádost o unban ?? Čteš si po sobe ty věty ??

  11. #26
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    mna netrapi tvoj unban (ten by som si nikdy nevybavoval u adminov) a demo ma netrapi lebo viem co som robil a urcite som nebol namesacny a nestiahol som AB. S adminmi to nema vyznam vzdy si myslia ze maju pravdu. No dobre sak banujte dalej, uvidime kam sa dostaneme.

  12. #27
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: unban

    Budeme banovat takovy, jako jsi ty. To znamena haxory, dokud tu nezustanou jen poctivi hraci. Na demu je jasne videt AB, tak se muzes pripojit na nejakej low server, kde jim to vadit nebude a Kotelnu si smazni z favorites. Diky

  13. #28

    Re: unban

    Chudák Miloš, nejspíš to bude mít v životě těžké...
    EDIT: Dohledal jsem si jeho "klan" u jiné oldschool střílečky a jen jsem se utvrdil v tom, že je to prostě ještě dítě...
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 28-06-11 v 08:47.

  14. #29
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: unban

    A tam sou dveře a tam jezdí šalina...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  15. #30
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    :D to ze sa tu budu na mna dovazat admini ma má akoze zastrasit ? vy o tom neviete nic. Cely BAn som dostal iba preto ze som nadaval klanu TwS cize aj ZEUSOvi, tak sa chcel pomstit a dal mi PERMA, takych chudakov poznam. A je v tom deme aspon moje meno?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •