Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Nejasnosti

Hybrid View

  1. #1

    Odpověď: Nejasnosti

    Citovat Původně založeno Madunax Zobrazit příspěvky
    Tyhle dvě pravidla v /menu si nějak protiřečí.

    2. Běhací race na jb_snow/jb oasis.
    Nebo spíš několik let to funguje jako race. Podle mě by se to mělo využívat jako GOLF, protože běhací race, díky tomu, že na JB mají všichni stejnou rychlost a nedá se tam umřít není o nějakém skillu, ale o tom, kde se daný hráč postaví. Simon sice může dát výhodu, ale to jen v případě, kdy jsou jen 2 hráči a to má ještě k tomu hráč s výhodou má na 99% pp.

    3. Být jako dozorce na autíčku při SPARTA MODU
    Párkrát jsem už dostal od nejmenovaného admina za tohle přesun za údajné nevěnování se modu a tak by mě zajímal názor ostatních, protože na tohle mám svůj názor.
    -jako nevěnování modu by se to brát nemělo, protože i kdybych někoho přejel, tak se modu věnuji tím, že huntím vězně
    -vězni mají větší šanci mě zabít, jelikož nekempím na nějakých nepřístupných místech, který se vlastně ani nějak netrestají (věž, šachta ve zbrojce na snow, wipeout atd.)
    -celkově je autíčka při modech blbost hrotit, pokud nejsou využívány k přejíždění vlastních hráčů (krom HVD, ganster), ale jsou využívány k plnění modu (zabít druhej tým)
    1)Například ten "běhací race" na mapě jb_oasis je o skillu, protože tam se dá využít B-Hop
    2) K té spartě, CTčka by neměla být někde, kam se Tečka nemohou dostat, například na mapě jail_beach_v3 kde je to velké autíčko nebo helikoptéra, na mapě jako je Jb_oasis a podobných tak bych to moc nehrotil, protože z toho autíčka tě můžou jednoduše shodit. Nevím proč se to bere jako nevěnování se modu.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Nejasnosti

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Dvojku a trojku jsem ti vysvětlil a to platí stále pořád stejně. To, co jsi uvedl v jedničce, je na zamyšlení. Pořád to není žádné porušení pravidel, ale je to prasárna ze strany Simona. Bohatě by stačilo do pravidel přidat jednu větu, která by tebou popsanou situaci ošetřila. To už je na diskuzi administrátorů.
    K tomu 2. bodu ještě...
    Když se veme gravitace na mapě jb_oasis při modu, tak se to taky počítá jako nevěnování ? protože tohle taky nikdo neřeší a je to vícemeně to samé jako autíčko až na to, že se tím nedá zabít, ale získáš tím výhodu.


    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    1)Například ten "běhací race" na mapě jb_oasis je o skillu, protože tam se dá využít B-Hop
    2) K té spartě, CTčka by neměla být někde, kam se Tečka nemohou dostat, například na mapě jail_beach_v3 kde je to velké autíčko nebo helikoptéra, na mapě jako je Jb_oasis a podobných tak bych to moc nehrotil, protože z toho autíčka tě můžou jednoduše shodit. Nevím proč se to bere jako nevěnování se modu.
    V racu se dá sice využít Bhop, ale prostě není určený k závodění, když je u konce jedna malá díra, kde se vleze jeden hráč...a když dáš závody s 10 hráčema, tak je to celkem hloupost...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •