PDA

Zobrazit normální verzi : Posilovna



Strany : [1] 2 3 4 5

Slunicko
07-01-13, 21:31
Čus chlapi, myslím si že tu nejsem ani zdaleka jediný kdo hodně často posiluje a pro koho je posilovna druhý domov, na toto forum chodim skoro každých 5 minut ale jediné téma a pro mě hodně důležité tu chybí a to je právě tohle, můžete sem dávat fotky, videa, vaše poznatky z cvičení a prostě všechno co s tim souvisí doufám že se to chytne a třeba kdyby někdo chtěl i menší pomoc, např. do začátků může sem napsat :)

první video je spíš pro zasmání a je to pro ty co si ani za boha nenechají poradit a pak cvičí takto škaredě :D
http://www.facebook.com/photo.php?v=181451305329236

vážně nikdo? :D

Slunicko
08-01-13, 08:11
* myslel jsem :DD

Jste moc tucni :(

tyger103
08-01-13, 17:35
K tématu: Chodím do posilovny.Když někdo bude chtít s něčím poradit tak klidně poradím.

Lakaj
08-01-13, 17:57
tak mi poradte...je toto spravna technika na bench? :D

http://www.youtube.com/watch?v=mkJYAY7hy9c

ivoros
08-01-13, 20:25
Tak určitě :D
Ale teď vážně, taky si rád zajdu do posilovny, taky můžu poradit.

Slunicko
08-01-13, 20:26
tak mi poradte...je toto spravna technika na bench? :D

http://www.youtube.com/watch?v=mkJYAY7hy9c

tak lepší cvik na břicho jsem zatím nepoznal :D kdybych měl takhle krásně vytvarováný pupek určitě bych taky dal deně 5 sérií :D

karl0b
08-01-13, 20:43
kdo tu maže posty?

TheFinrod
08-01-13, 20:54
kdo tu maže posty?

MAGIprotožeJEFENOMEN

Slunicko
08-01-13, 21:07
Tky jsem koukal jakto ze maam double post :D
Klidne muzete napsat i svuj cvicebni plan a svuj jidelnicek at se to tu trochu hybne :D

Acid
09-01-13, 14:35
Občas taky zajdu, ale spíš jedu víc doma. Hlavně schyby, kliky a činky do ruky :)

Slunicko
09-01-13, 17:44
Občas taky zajdu, ale spíš jedu víc doma. Hlavně schyby, kliky a činky do ruky :)
z toho ty svaly moc nepudou :D ale aspoň že tam je ta snaha a můžeš něčeho dosáhnout, jako každej :)
já cvičím toto :
Pondělí: (hrduník/biceps)
4x8-10 tlaky s jednoručkama na šikmé lavici hlavou nahoru
3x8-10 bench-press
3x8-10 rozpažky/stahování protisměrných kladek
3x max. kliky na hrazdě v předklonu (spodní část prsních svalů)
3x8-10 bicepsový zdvih s velkou činkou
3x8-10 bicepsový zdvih na scottově lavici (po dokončení každé série, snížit váhu o polovinu a udělat dalších 8sm opakování)


Úterý: (nohy/lýtka)

4x8-10 dřepy
3x8-10 výpady
3x8-10 Leg-Press
3x max. předkopávání
3x8-10 zakopávání
najdětě nějaké stroje na lýtka a tam je odcvičte do selhání


Středa: (záda)

3x8-10 stahování horní kladky
4x8-10 mrtvý tah
3x8-10 přitahování činky v předklonu
3x8-10 přitahování jednoručky v předklonu
3x8-10 hyperextenze

Čtvrtek (ramena/triceps)

4x8-10 tlaky na ramena s tyčí/jednoručkama (po týdnu měnit)
3x8-10 přítahy s činkou k bradě + 3x8-10 rozpažky s jednoručkama (superset)
3x8-10 předpažování
3x8-10 rozpažování v předklonu
3x8-10 bench-press (úzký úchop) na triceps
4x8-10 stahování kladky na triceps
3x8-10 francouzký tlak s ez-činkou


Sobota (celé tělo)

3x8-10 mrtvý tah
3x8x10 dřepy
3x8-10 trh a nadhoz
3x8-10 shyby se zátěží

jinak je to trénink podle velkého Azize Sergeyeviche Shavershiane je to můj vzor a dělám všechno pro to abych byl stejně dobrej jako on a možná i lepší..

a podle tohoto jídelníčku jím asi už přes půl roku:
6.00 – snídaně
Ovesné vločky 100g
Vejce 5ks

Multivitamín a vit. C 500mg Sacharidy Bílkoviny
Corn flakes Tvaroh
Ovesná mouka Šunka
Vařená rýže
Puding

8.30 - svačina
Tvaroh 250g
Bílkoviny
Proteinový nápoj
11.00 - svačina
Těstoviny 200g
+ Proteinový nápoj 50g Sacharidy
Rýže
Puding
Brambory

13.00 - oběd
150g Kuřecí prsa
100g Rýže
+ zelenina

Multivitamín
Sacharidy Bílkoviny
Brambory Hovězí maso
Pohanka Rybí maso
Těstoviny Krůtí maso
Nabírací jídelníček

15.00 - svačina
0.5l pudingu
Sáček piškotů
Sacharidy
Rýže
Těstoviny
Brambory
Ovoce


16.30 – 18.00 Trénink
Ihned po tréninku:
Sacharidový nápoj
Vit. C 500mg
Sacharidy
Banán
Glukóza (1 lžíce)
Med (1 lžíce)
19.00 – 1 večeře
150g Rybí maso
120g brambor
+ zelenina
Sacharidy Bílkoviny
Rýže Hovězí maso
Pohanka Krůtí maso
Těstoviny Kuřecí maso


21.00 – 2 večeře
5ks vejce
Bílkoviny
Tvaroh
Proteinový nápoj


22.00 – poslední jídlo
Proteinový nápoj 40g
Proteinová tyčinka

tyger103
09-01-13, 17:51
Zajímavý rozložení cvičebního plánu.Co se týče jídelníčku tak kdybych sečetl bílkoviny tak ti to podle mě přesahuje dost doporučený příjem bílkovin na den.Taky na to všechno musíš mít asi hodně prachů :D jako student si to nemůžu dovolit.

Slunicko
09-01-13, 21:00
Tak ja si na toto vydelavam sam, jsem taky student ale strejda ma firmu a zatim tam pracuju jako zednik, chodim odpoledne kdyz je cas obcas i k veceru a zatim mi to staci, tak sacharidy jsou s proteinama to nejdulezitejsi, kazdy den nejim uplne presne toho, treba me chytne mlsna a misto svaciny si vemu napr. 6 koblihu, proste ono staci jist po mensich hmotnostech a vickrat denne a je to ok takze, proste jist ale neprecpavat se a na to si myslim je ten jidelnicek dobrej :)

Samozrejme za to utracim v rozpoctu nejvic penez, permice mesicni vyjde na 500 a jidlo to ani nvm ale bude to par tacu.

ixtyn
09-01-13, 21:13
http://i.qkme.me/3q9kgs.jpg

Celenka
10-01-13, 13:43
4x8-10 mrtvý tah

To být tebou ještě nedělám.


Vejce 5ks
21.00 – 2 večeře
5ks vejce

Dobré na infarkt ve 30ti :(

Slunicko
10-01-13, 15:15
Hele, zivot je jen jeden a ja v tom svym chci byt aspon velkej, skoro vsechno od suplementu az po ty vajcka je zraly na vselijake nemoci ale radsi umru driv nez abych umrel jako paratko :D a zas tak hrozne to neni az na to ze zrovna ty vajcka jsou syrovy pekne hnusny :/ a s nakym tim infarktem atak dale sse musi pocitac ale muze to postihnout kohokoliv

Slunicko
03-03-13, 19:17
nějakej novej zvedač? :D

Slunicko
03-03-13, 19:24
jo jo, budu tvůj fitness GURU !! :D

Slunicko
03-03-13, 19:30
kolik měříš a kolik vážíš? :)

Slunicko
03-03-13, 19:49
A to co jis ze mas tak malo? :D
V prvni rade musis pribrat, na tu vejsku bych to videl takovych 20 kilo nabrat a pak z toho udelat svaly, jinak to nejde :D

Slunicko
03-03-13, 20:29
Hh, prej jak hovado, ty musis byt radna tycka :D ale to se spravi, se svym novym fitness guru budes za chvilinku fit a pripraven vyjit ven bez trika.. :D

The meatfly
03-03-13, 20:44
co je to ten mrtvý tah ? :D

Slunicko
03-03-13, 20:59
Nevim jak to popsat :D zdvih velke cinky ze zeme nadhmatem, rovny telo, ohned trup chytnes cinku nadhmatem a zvedas se pomoci toho trupu :D snad to pochopis, ted uz jsem presel na rumunsky mrtvy tah to je to stejny jen jednou rukou drzis cinku nadhmatem a druhou rukou podhmatem.
Puky, nic takoveho brat nemusis, jde to i bez toho, zni to ode me blbe jelikoz ja mam doma zasoby creatinu, gaineru BCAcek, kvasnic a podobnyho humusu ze to nesezeru za rok :D

Volume
03-03-13, 20:59
Věk : 15
Výška : cca 179/180
Váha : No.. nechce se mi to tu psát..

Vůbec necvičín, jím dost nezdravě a prostě zežeru na co přijdu.. jím celkem dost tučná jídla, ale do Mc rozhodně nechodím.. na noc toho taky nesnim zrovna nejméně. Můj den probíhá takto :

Ráno stanu v 6:00, odcházím do školy v cca 6:30, ze školy přicházím podle rozvrhu (14:30,15:45,16:30 - příchod domů) a pak jenom si dám něco k jídlu a sedím u PC...

Ráno nesnídám, ve škole mám jenom svačinu a když přijdu domu tak jsem hladovej že sežeru všechno co mi přijde do cesty v lednici a vypadá to dobře...

[Do školy to mám cca +-45min. (Černý most - Chodov (Campanus))]

Tak mi prosím poradte jak se nějak rozhejbat a začít cvičit.. dík :)

The meatfly
03-03-13, 21:02
Nevim jak to popsat :D zdvih velke cinky ze zeme nadhmatem, rovny telo, ohned trup chytnes cinku nadhmatem a zvedas se pomoci toho trupu :D snad to pochopis, ted uz jsem presel na rumunsky mrtvy tah to je to stejny jen jednou rukou drzis cinku nadhmatem a druhou rukou podhmatem.
Puky, nic takoveho brat nemusis, jde to i bez toho, zni to ode me blbe jelikoz ja mam doma zasoby creatinu, gaineru BCAcek, kvasnic a podobnyho humusu ze to nesezeru za rok :D
Mohl by jsi udělat pár videi? docela mě to zajíma, poslední dobou než sedet u pc tak občas taky vemu činky :D:D:D good joke, ale lepší video než popsaní

Slunicko
03-03-13, 21:10
Takovych videii je na netu mraky ale mozna casem neco vyplodim :)
Volume, jediny co potrebujes je vule a inspirace, proste rano vstanes a dej si treba jen blbych 10 kliku, nebo dej maximum co das, dej si tak 2-3 serie ( proste 2x - 3x ) a ono se to casem zacne zvetsovat, kolik mas presne tu vahu? Jen ti chci rict ze nikdy neni pozde zacit, mam kamose v 15ti mel 120 kilo a prinutil jsem ho cvicit, ted ma 92 kilo a pomalu vsechno ve svalech, to dal za rok a par mesicu, takze jak rikam, staci ti vule a potrebujes inspiraci proc se drit jak vul, ja ze zacatku mel inspiraci takovou ze na to jedou holky, sice je to pravda, chvile uzivani atp ale potom jsem pochopil k cemu ti je holka ktera te nema rada takovyho jaky jsi ale takovyho jak te vidi, ted cvicim s motivaci ze chci bejt fitness model a doufam ze se to jednou povede ale to si jeste pockam :) Jee tezke zacit ale jeste tezsi skoncit, je to jako droga a tehle drogy se chyt a nikdy nepoustej :)

The meatfly
03-03-13, 21:15
dej fotku :D nemyslím oblyčej ale tělo :D

Slunicko
03-03-13, 21:16
No ja mam 86 kilo a merim 183cm.
Ted muze z fleku jit delat amaterskyho kulturistu :D z tuku se nejlip dela svalova hmota, proto jsem ti rikal ze budes muset pribrat a pro tebe by byly idealni kvasnice, koupis v lekarne za par zlataku :D
Pouzivaji to hlavne kulturisti aby meli hlad a zrali vic, dobrej pripravek pro zmohutneni a navic je to 100 % prirodni.

fotku sem postnu zejtra, na mobilu to jde tezko :D

The meatfly
03-03-13, 21:20
No ja mam 86 kilo a merim 183cm.
Ted muze z fleku jit delat amaterskyho kulturistu :D z tuku se nejlip dela svalova hmota, proto jsem ti rikal ze budes muset pribrat a pro tebe by byly idealni kvasnice, koupis v lekarne za par zlataku :D
Pouzivaji to hlavne kulturisti aby meli hlad a zrali vic, dobrej pripravek pro zmohutneni a navic je to 100 % prirodni.

fotku sem postnu zejtra, na mobilu to jde tezko :D

A kolik jsi měl kilo před tím než si žačal svičit? a v kolika letech a jak dlouho to dělá do ted?

Volume
03-03-13, 21:23
Mám něco okolo 100... Klik neudělám ani jeden.. a sedů lehů tak 15-20 a sem mrtvej..

Slunicko
03-03-13, 21:25
Tak ja chodim uz dlouho na box, takze asi 6 let nazpet jsem zacal cvicit ale jako posilovat jsem zacal pred rokem a 5ti mesicema, to jsem mel v 15ti 56 kilo, mam to napsane :D strejda kterej byl prave driv amaterskej kulturista me prinutil k tomu abychs nim sel do posilky a zacal neco delat a pak to bylo tk jak jsem rikal je tezky zacit ale jeste tezsi skoncit :)

Slunicko
03-03-13, 21:35
Volume, tak delej aspon drepy a ty sedy lehy, vyser sse na compa, ten za tebe zit nebude, kazdej si musi vybrat co je pro nej lepsi, a ty mas na vyber bud sexy holky, svaly, silu, penize vs pocitac, zadny holky, brejle, pocitacovej hrb, slabotu, bejt sam, volba je jen na tobe, musis myslet i do budoucna, nejde to tak rychle jak hodne lidi ocekava ale je to lepsi nez zahodit svuj zivot do zapomeni k pc, zacni jist zdrave, jez jak potrebujes ale zdrave, rano snidej protoze kdyz nesnidas tak pribiras, je to divny ale je to tak, dej si denni plan, na hodiny jak to davas a je to v klidu, treba vstan v 6 dej si jen ovesny vlocky, lupinky nebo neco, k svacine si dej tvaroh, klidne si do nej nasyp cukr at je to k jidlu, nez si zvyknes, k obedu si vem proste co uvari, na svacinu si dej celozrnej chleba se syrem, na veceri si dej na co mas chut a pred spanim moc nejez, nepij moc ochucenych sracek jako treba cola, sprit, fanta a pod. samozrejme jednou za cas muzes ale ne furt, denne vypij kolem 5ti litru vody a vzdy kdyz budes mit cas tak si dej drepy, sed lehy, kdyz to pujde tak si bez zabehat nebo skakej pres svihadlo a za naky 2-3 mesice budes o dost silnejsi, staci jen chtit i kdyz to nejde hned, mysli na budoucnost.

Slunicko
03-03-13, 21:41
A puky, nemusis cekat na posilku, muzes zacit klidne hned, zacni klikama, drepama, sed lehy, behej atd. dostan se do formy nez budes moc zacit v posilce, ono se to nezda ale kliky jsou hodne ucinny, az ti to nebude stacit tak pritahni kamose a muzete cvicit spolu, lehne si tobe na zada a klikujes dal, tim se taky hodne sili, ja driv neudelal pomalu 20 kliku, ted jich udelam 140 s prehledem naraz, na bench kdyz jsem zacinal jsem daval 40 kg ted davam 150kg a je to "jen" rok a pul prace a nevymenil bych to za nic.

3k a Jerry
03-03-13, 21:48
Vole 178 a máš 60 kilo to musíš mět jen kosti ani kožu na tem mět nemožeš ..
Já mam při také výšce 77-80 kg ..

The meatfly
03-03-13, 21:51
Vole 178 a máš 60 kilo to musíš mět jen kosti ani kožu na tem mět nemožeš ..
Já mam při také výšce 77-80 kg ..
Tak si tučný :D ty 3k jerry :P vole :D

Slunicko
03-03-13, 22:00
Volume a prave o tom to je, brejle ti posilovani sice neodpare ale v posilce si najdes novy kamose, ziskas tu silu a spoustu dalsich veci ale jak rikam, musis chtit.
Jerry to mas svaly nebo obalenej lachtan v testicku? :D

Volume, zivot mas jen jeden tak proc ztracet cas a bejt tim cim byt nechces?

Facened
03-03-13, 22:33
Pri cvičení je hlavná príroda a nie len činky a pod.

znedlob
03-03-13, 22:42
No ja mam 86 kilo a merim 183cm.
Ted muze z fleku jit delat amaterskyho kulturistu :D OTE] z tuku se nejlip dela svalova hmota, proto jsem ti rikal ze budes muset pribrat a pro tebe by byly idealni kvasnice, koupis v lekarne za par zlataku :D
Pouzivaji to hlavne kulturisti aby meli hlad a zrali vic, dobrej pripravek pro zmohutneni a navic je to 100 % prirodni.

fotku sem postnu zejtra, na mobilu to jde tezko :D

Takze to neni jen babska povidacka?
Jinak, pokud neudelas ani jeden klik, zkus nejdriv damsky (prekriz nohy, kolena na zem a zbytek klasicky jako kliky). Zitra sem hodim video s borcem, co predvadi cviky na bricho, jako inspiraci. Snad jsem ho teda nevymazal :D.

Slunicko
03-03-13, 23:15
Neni to povidacka je to fakt :D svalova hmota se nejlip "buduje" tak ze musis pribrat, pak hodis objemovej cvik a pak rysujes a tak dokola :) nemyslis nahodou Lazar Novovice?

3k a Jerry
04-03-13, 14:26
Volume a prave o tom to je, brejle ti posilovani sice neodpare ale v posilce si najdes novy kamose, ziskas tu silu a spoustu dalsich veci ale jak rikam, musis chtit.
Jerry to mas svaly nebo obalenej lachtan v testicku? :D

Volume, zivot mas jen jeden tak proc ztracet cas a bejt tim cim byt nechces?
+1 :D :D :D :D Ne jsem taky pevnější , ale už nějakou dobu zvedam doma železo :D Jak občas říkám lepší byt je aj tučny než mět v 17 letech 55 kilo.

Slunicko
04-03-13, 14:46
je to lepší, hlavně na zimu, to nikdo neví co skrýváš pod bundou :D

3k a Jerry
04-03-13, 14:59
Natěšený do toho :D kks hlavně sa odpal hned 2 den a pak se týden válej u TV :D

Slunicko
04-03-13, 15:21
proteinovej jídelníček ti je na hovno když chceš první nabrat, teď máš 62 kilo, běž se vysrat a máš stejně jako včera :D to nejde tak rychle jak si asi myslíš, musíš do toho dát hodně času :)

tyger103
04-03-13, 15:49
Slunko,jak si psal,že z tuku se tvoří nejlíp svalová hmota.Však je to pravda,ale když máš po pivní a grilovací sezoně,tak z toho břicha to jde hodně pomalu,spíš musíš ten tuk prostě spálit,než přeměnit na sval. hmotu.

Giussepe
04-03-13, 16:39
Nejprv nabrat... To se lehko řekne, ale těžko udělá. Já mám nějakej divnej metabolismus, mohl bych dny a noci sedět u PC ládovat se o 106 a nenaberu ani deko.

yadort
04-03-13, 16:42
Nikdo žádné fotky ? :D

tyger103
04-03-13, 16:56
Nikdo žádné fotky ? :D

Jde to pomalu,nebudu si zvedat ego s fotkou a psát jak jsem namakanej když nejsem.Možná jednou,až si budu moci říct "jo kurva jsem dobrej,ta dřina za to stála.."

Slunicko
04-03-13, 17:00
Neone zacni, ja sem potom taky neco dam ale nebudu davat fotky s ksichtem ;)
To nabirani je mozna jeste horsi nez spalovani Giussepe ale kazdymu to jde jinak, je to vazne podle toho co mas v sobe, treba me to slo taky tezko tak jsem prave zacal brat ty kvasnice abych furt zral, do toho jsem bral jeste gainer a ladoval jsem se tema nejvetsima srackama..a nekdo sni cokoladu a ma o 5 kilo navic :D

A taky nerikam ze jsem buhvijak namakanej, mam par cm navic na bicaku, trosku lepsi telo ale ani zdaleka nejsem tam kde chci byt a nemyslim si ze jsem nejakej rambo..

Slunicko
04-03-13, 17:15
takže fokta když jsem začínal 2428 minulý rok v květnu :))

60 kg

Slunicko
04-03-13, 17:16
a toto je tušim z listopadu minulého roku 2431 - 80 kg

Slunicko
04-03-13, 17:18
a nejnovější foto nemám ale náké si pořídím a pak to postnu, tohle je jen co se bicáku týče :)

yadort
04-03-13, 17:25
Já nemám žádné svaly :D Ale pokoušel jsem se začínat cvičit tak 50 x a 50 x jsem skončil jsem moc lechkomyslnej..

Slunicko
04-03-13, 17:31
jak říkma, bez motivaci nic nezvládneš, pro mě je největší týpek tenhle kluk (byl do roku 2011 :( )

https://www.youtube.com/watch?v=BmddUjlV6tk když se koukneš z čeho dokázal to co byl na konci svýho života v 22 letech, tenhle kluk je pro mě vším ve fitness kultuře a motivoval mě natolik že prostě nejde přestat i kdybych chtěl.. a pak? cvičil "pouhých" 5 let https://www.youtube.com/watch?v=4HHIA0mQuMo soporučuji kouknout na celé díly o něm a jste motivováni do konce života :))

yadort
04-03-13, 18:08
Ok začínám cvičit ,,oficiálně''

Slunicko
04-03-13, 18:10
to kvůli tomu videu nebo ses rozhodl zase jednodenně? :D

Giussepe
04-03-13, 18:28
on nosí pončo :D

btw slnko, máš pěkný pracky, to teda jo. takovy nemam ani obe nohy dohromady. Ale na můj vkus možna az moc velky. Všeho s mírou.

Slunicko
04-03-13, 18:30
Pončo :DDD
Já trička nenosím když nemusím :D ale pár už jich roztžených mam..né, tam na fotce je průměr cca 40 + cm a to není moc, říkam že jsem ještě slaboušek :D


on nosí pončo :D

btw slnko, máš pěkný pracky, to teda jo. takovy nemam ani obe nohy dohromady. Ale na můj vkus možna az moc velky. Všeho s mírou.
co blázníš? však to jsem teprve v polovině práce, všichni mi říkaj že mám ručičky jak holčička, tohle není nic extra, takovej průměr.

Slunicko
04-03-13, 18:37
.... ved ty ked si začinal cvičiť bol si namakany..

vtip ze slabšího soudku :D průměr bicepsu byl 32 cm a to je dost málo, postněte nák vaše fotky, aby se vidělo také jak jste začínali a jak se lepšíte :)

tyger103
04-03-13, 18:53
Slunko na 60kg dost dobrý základ,takhle vypadám já a mám 83kg :D

Slunicko
04-03-13, 18:59
To je z toho boxu :) a určitě vypadáš líp, hoď sem taky foto :)

tyger103
04-03-13, 19:33
Tak ale jen kvůli tobě,3 měsíce posilování,jak jsem psal.Pro někoho možná párátko.Já jsem se sebou za ten čas téměř spokojený,někdo si neuvědomuje,že i pomalý pokrok je pokrok.Slunko díky tobě mám svoje první foto v téhle oblasti :D ,za rok se možná dostanu na tvoji úroven,ale ty mi zase o rok utečeš.
http://s14.postimage.org/v0jmehg6l/Bez_n_zvu.jpg (http://postimage.org/image/v0jmehg6l/)

EDIT: opraveno

Giussepe
04-03-13, 19:35
mě ten attachment teda nejde

Slunicko
04-03-13, 19:36
musíš to editnout a ten tachment smazat a opšt vložit do editu, pak se to zobrazí :)

Giussepe, pošli taky :)

Tygře, napohodu :) za chvíli mě doženeš neboj :)

Giussepe
04-03-13, 19:39
A co ti mám posílat vole? :D ja se posilování nijak nevěnuju, jen občas sem tam si doma udělam pár kliků a shybů. A s tou svoji kostřičkou se tu fakt ztrapnovat nebudu :D

Slunicko
04-03-13, 19:40
proč ztrapňovat? :D
https://www.youtube.com/watch?v=VGywa9D1JzY tohle video doporučuju, mě se hodně libilo, spíš film :D

Giussepe
04-03-13, 19:41
protože já mam biceps jako ty zápěstí :D

Slunicko
04-03-13, 19:45
To ale není ztapňování. když s tim něco děláš.

MarcelloR
04-03-13, 20:06
a toto je tušim z listopadu minulého roku 2431 - 80 kg

akože hoši 2x by som si rozmyslel, či by som dával palec dole k postom čo napíše tuto Slunicko, bo keď vás táto ruka niekde chytí, tak vás roztrhne na 2 polky ako nič :D:D

K tomu posilňovaniu ja som chodil cca 2 mesiace do posilky. A aj keď som nemal prispôsobenú výživu, ale mal som klasickú výživu, tak síce som nenabral na objeme, ale na sile áno a bolo to citeľné. Bohužiaľ už prešlo pol roka a som znova tam kde som. Nemám proste to chcenie tam chodiť, pretože mám už aj školu dlhšie a kedže dochádzam do školy, tak sa mi nechce chodiť o 8mej domov:(

PS: mohol by si odfotiť tvoje aktuálne prsia a brucho ???

Slunicko
04-03-13, 20:17
akože hoši 2x by som si rozmyslel, či by som dával palec dole k postom čo napíše tuto Slunicko, bo keď vás táto ruka niekde chytí, tak vás roztrhne na 2 polky ako nič :D:D

K tomu posilňovaniu ja som chodil cca 2 mesiace do posilky. A aj keď som nemal prispôsobenú výživu, ale mal som klasickú výživu, tak síce som nenabral na objeme, ale na sile áno a bolo to citeľné. Bohužiaľ už prešlo pol roka a som znova tam kde som. Nemám proste to chcenie tam chodiť, pretože mám už aj školu dlhšie a kedže dochádzam do školy, tak sa mi nechce chodiť o 8mej domov:(

PS: mohol by si odfotiť tvoje aktuálne prsia a brucho ???

odfotím to pak celé a dám to sem :) jinak nevím co máte s tou rukou, není to nic moc je to jen takový průměr jak už jsem psal, ale díky :)

koNan
04-03-13, 20:18
protože já mam biceps jako ty zápěstí :D
Hej no nejsem na tom o nic líp..moje ruka se dá pomalu přirovnat k rohlíku a to mám 70-75KG :/ :D....taky mam v planu začit posilovat aspoň tak light ať tam aspoň něco je

Trey
04-03-13, 20:20
http://solartopps.com/wp-content/uploads/2012/03/solar-topps-muscle-man-sun.png

Slnkova cela fotka :D

Slunicko
04-03-13, 20:26
:DD tak ted jsem se dobre zasmal, nevim proc jsem si dal takovy nick, rikejte mi radsi tony, to je moje prezdivka tak si muzete zacit zvykat :D

Slunicko
04-03-13, 20:33
Konane, nikdy neni pozde zacit, ovlivnis to jen ty a myslim si ze posilovani je mnohem lepsi cesta nez se vydat na cestu drog, chlastu nebo se dat na bedny, takovych "kamosu" co jsou na tvrdych drogach mam spoustu a co za ten svuj zivot dokazali? Akorat to ze jsou to ubohy dementi co se nezvladaj ovladat a pomoci drog si neco dokazujou a "pomahaj" to same v chlastu, jediny k cemu to vede jsou nemoci, brzky zivot v chuja a dalsi ne moc hezky veci, neco pro odstraseni, napr ja jsem nemel uz rok ani jedno blby pivo ( nepocitam nealko ) a vubec mi to nechybi, nikdy jsem nekouril a vubec mi to nevadi, prave naopak, to tu pisu hlavne kvuli tomu ze lidi k takovym clankum pisou napr ze ty prachy by radsi utratili za chlast atd.. :) a Marcello, nemel si skoncit, jak se do toho jednou dostanes tak to mas budovat co nejdal at si neco dokazes, popriade i jinym lidem, ja bych osobne nedokazal prestat :D

MarcelloR
04-03-13, 20:48
btf moje bicepsi je hanba porovnavať ku tomu rohliku...
by som urazil rohlik..

:D:D:D toto si zajebal strašne sa smejem :D:D:D

Sluničko úplne s tebou súhlasím veľa z mojich kamošov sa dalo na tú cestu alkohol, fet, hulenie atď. od vtedy už dosť veľa z nich nepovažujem za kamošov a nie som s nimi v kontakte. K tomu cvičeniu ja proste neviem nič ako sa stravovať, ako rozdeliť cviky atď. ako mám viac kamošov čo sú nabití, lejú do seba tie gajnere, kreatíny a sú nabúchaní. Ale keď už by som mal naozaj cvičiť, tak by som potreboval presne rady od skúseného človeka čo sa tomu venuje dlhé roky. Ja ani nepotrebujem pozerať nejaké motivačne videa od tých steroidových monštier, mne stačí ak si pozriem časť extrémnej premeny čo chodí v telke kde aj 220kg ženská za rok dokáže schudnúť cca 100kg, tak je pre mňa hrdina a má môj rešpekt.

Volume
04-03-13, 20:59
Uf... tedka jsem to všechno přečetl, videa nějak letmo shlédl a... Slunce [Tony] když si začal posilovat tak myslím že to už jsi byl celkem nabouchanej :D Napište mi tu prosím nějakej základní jídelníček.. já se do toho zkusím pustit :)

Slunicko
04-03-13, 21:06
Konane, ja ti neco sepisu, pokud ti bude stacit ode me jakozto od amatera a marcello, nedelam to zas tak dlouho ale cvicebni plan bych ti v klidu udelat mohl pokud bys mi napsal jak to mas v tejdnu casem, to stejny i ty konane, napiste mi od pondeli do nedele a jestli mate zajem tak vam rad prispeju svoji radou, konane do toho jidelnicku se pustim ihned, nemusis to brat uplne doslova, jen priblizne. :)


sorry, nechtel jsem psat konaane ale volume :D

Facened
04-03-13, 21:12
http://www.youtube.com/watch?v=esHWsRvvp_s

Slunicko
04-03-13, 21:23
Workout je taky dobra prace, skoda ze to jde vetsinou jen v lete i kdyz se najdou lidi co to davaj i v zime, vid hladiku :D premyslel jsem ze bych to taky pres leto delal abych usetril aspon nejakou tu korunu ale asi zustanu u te posilky :)

Slunicko
04-03-13, 21:44
Tak Volume, tobe jsem neco splodil ale jeste nevimjak to mas pres ten den, az. Apises tak to dodelam, jelikoz si psal ze mas v 15ti 100kg tak jsem ti trochu snizil hmotnosti jidel a i pocet jidel, pak bych ti udelal jeste i cvicebni plan, jidlo co je napsano v tomto jidelnicku nemusis dodrzovat uplne presne, muzes si je nahradit jinymi produkty s podobnou vyzivovou hodnotou.

snidane 6:00 - ovesne vlocky x puding x cerealie 100g

svacina 8:00 - tvaroh (nizkotucny, muze byt ochucenej) 200-250g

obed 12:00 - v tvym veku proste co se doma uvari :) + multivitamin

svacina 15:00 - pul sacku piskotu x puding 150 g + vitamin C 500 mg (rozpousteci tabletky)

vecere 18:0m - ryze (nesmazena) 100 g s masem (hovezi x kruti x kureci) 150 g

pres den vypit kolem 4-5 l vody (zaklad)
snaz se vyhnout veprovymu zadnimu masu a po veceri uz nic nejez, pak ti pripisu ten trenink, nejlepe kazdy den ve stejnou hodinu ale kdybys zacal hned cvicit, necvic 7dni v tydnu, nic ti to neda okrem bolesti, svalove horecky a dalsich nehezkych veci :) zacni cvicit treba obden, nebo 3dny cvic, 1 den volno ale to ti pak jeste napisu :)

koNan
04-03-13, 21:55
Sem koumal jak bych mohl posilovat a vymyslel sem tohle
Každy den 3 serie kliků, sklapovaček a dřepů
1 serie = 10x každý cvik
1 minutové pauzy mezi nima (seriema)
Každý měsíc zvednu všechno o 5.. (15-20-25 kliku atd..) a přidam 1 serii
co si o tom myslíte? :D
//jono taky sem si to uvědomil (za 3 měsice bych musel dat 90 kliků :D)

Volume
04-03-13, 21:59
Sem koumal jak bych mohl posilovat a vymyslel sem tohle
Každy den 3 serie kliků, sklapovaček a dřepů
1 serie = 10x každý cvik
1 minutové pauzy mezi nima (seriema)
Každý měsíc zvednu všechno o 10.. (20-30-40 kliku atd..) a přidam 1 serii
co si o tom myslíte? :D

Nevím.. kamarád ze třídy chodí do posilky co je u školy cca rok a půl a dá 70kliků.. já bych to zvedal radši o 5 :D

Slunicko
04-03-13, 22:04
Konane, zacni na 4 seriich a zvysuj jen pocet opakovani cviku, 4 je takovej zaklad jinak bych nedoporucoval cvicit v 1 den vsecchny partie, rozdel si to, pondeli ruce a kozy ( kliky ) utery bricho a zada ( sed lehy ) streda nohy ( drepy ) pak je jeste vic druhu tehle zakladnich cviku, jako treba diamond kliky, spider kliky, hindu kliky a to bych taky doporucoval kombinovat, pak na drepy bych doporucil nakou zatez na zada, kdyz nebude jina moznost vem batoh a dej do nej naky tezky veci a jed a ono za cas zacnes delat kliky na 1. ruce drepy na 1. noze atp, ale nenutim te delat tak jak rikam, jen si myslim ze je to tak lepsi a hlavne ucinejsi. :)

a zacni na vetsim poctu na 1 serii, ono to prospeje se trochu prekonat, kdyby to nebolelo, k cemu by to vlastne bylo?

Celenka
04-03-13, 22:11
Nechci do toho nejak kecat, ale jeste doporucuju po nejake dobe menit cviky, pac telo si na to rychle zvyka, zvlast kdyz jedete objemovku. Slunce, uz rysujes? To potom zacne peklo :))

Slunicko
04-03-13, 22:18
Ja jsem furt v objemu :D ja se snazim nabrat do 90 kg a pak budu rysovat, a vim ze je to peklo, uz jsem to zazil :( ale potom to stoji za to :)

a psal jsem prece ze je vic druhu tech cviku, tak at je zakomponuje do treninku, navic jsem jeste psal ze az mu to nebude skoro nic davat at veme kamose a dela kliky s nimy, lehne mu na zada a jede, tosame i drepy na sed lehy asi ne ale muzes je delas na hrazde hlavou vzhuru ( popripade na strome ) a spoustu dalsich triku jak si pomoc, muzes delat i ten mrtvej tah na zada s pomoci kamarada, proste z nej udelej obourucni cinku :D

MarcelloR
04-03-13, 22:37
Ja jsem furt v objemu :D ja se snazim nabrat do 90 kg a pak budu rysovat, a vim ze je to peklo, uz jsem to zazil :( ale potom to stoji za to :)

a psal jsem prece ze je vic druhu tech cviku, tak at je zakomponuje do treninku, navic jsem jeste psal ze az mu to nebude skoro nic davat at veme kamose a dela kliky s nimy, lehne mu na zada a jede, tosame i drepy na sed lehy asi ne ale muzes je delas na hrazde hlavou vzhuru ( popripade na strome ) a spoustu dalsich triku jak si pomoc, muzes delat i ten mrtvej tah na zada s pomoci kamarada, proste z nej udelej obourucni cinku :D

nechcel by som byť tvoj kamarát:D úprimne ich ľutujem :D:D boh vie čo všetko s nimi tam stváraš xD

Slunicko
04-03-13, 22:53
:DD rikam jen pro pripad ze neni pri ruce cinka a ja cinky mam jak doma tak mam pri ruce i posilovnu :D na sve kamarady jsem hodnouckej :D

Lakaj
04-03-13, 23:52
asi prave toho sa boji ako si na sve kamarady hodnouckej :D ale neboj marcelo, ked je velky, neznamena ze ma vsetko velke

sluniicko co sa na teba viac podoba? ked naberas objem tak asi ten vlavo :)

http://www.youtube.com/watch?v=0gr9hfOdnBk
...ale vzdy si mozes vybrat toho vpravo :D

Slunicko
05-03-13, 10:56
jo jo, ten vlevo :DD

Slunicko
05-03-13, 14:56
To na tanecnych delate bench press, leg press a smitha? :D

yadort
05-03-13, 15:05
to kvůli tomu videu nebo ses rozhodl zase jednodenně? :D
Tak když v těláku dělám zhyby nebo jak sw to píše dám sotva ten 2 trochu ostuda ne ? :D..

Slunicko
05-03-13, 17:25
Tak když v těláku dělám zhyby nebo jak sw to píše dám sotva ten 2 trochu ostuda ne ? :D..
možná trochu, aspoň už ted máš nějakou motivaci :)

tyger103
05-03-13, 17:36
Tak když v těláku dělám zhyby nebo jak sw to píše dám sotva ten 2 trochu ostuda ne ? :D..

Já zase na podzim udělal jen 15 sed-lehů se zajištěním nohou a prostě víc jsem nedal.Dneska na tom jsem oproti podzimu znatelně lépe,ale celkově jsem se s břichem dostal tak na úroven ostatních studentů,kteří ani třeba neposilují,nevím proč jsem měl břicho vždy tak slabé.Všechno bude,nesmíš chtít vše hned,ale dát tomu čas.

Slunicko
05-03-13, 17:57
vše je jen o čase když jsem začal nedal jsem ani 20 kliků, teď jich udělám už skoro 150 najednou, nezvedl jsem ani 50 kg na bench, teď dám 150, vše je jen o trpělivosti, vůli a síle :)

3k a Jerry
05-03-13, 19:12
Člověk mnoho vydrží má-li cíl.
Jinak co uznávám celkem borce ..
https://www.youtube.com/watch?v=Zcb2uGjcfGE
v 16 rokách
https://www.youtube.com/watch?v=YUJHn24ByX8
a teď ..

Slunicko
05-03-13, 19:44
Hh a me reknete ze mam velkou pracku, tenhle kluk by me i v 16ti letech strcil do kapsy jak nic, neni zas tak moc velkej ale ma to narysovany jak blazen, nohy ani nemluvim ty ma hodne pekny

Giussepe
05-03-13, 19:45
no sice je namakanej, ale kdyz jsem asi pred rokem na to video koukal, a viděl jak cvičí, tak takovým stylem si brzo zkurví záda.

Slunicko
05-03-13, 20:00
Kulturisti jsou vesme vsichni komplet zkurveny, ve 30ti maji v prdeli jatra z tech sracek co vse berou, to beru i ja ale oni na posezeni vypijou napr 5 shackeru ruznych prasku + tabletky jako bcaa a pod, natoz ja beru 2 za den a ono se to v tom pozdejsim veku hodne projevi, taky bych chtel rict kdyby se nekdo ridil mym jidelnickem co jsem posilal na zacatku tak se vyserte na tech 5 vajec a misto toho snezte radsi 1 baleni tvarohu, vyzivovy hodnoty to skoro neovlivni ale penezku to ovlivni celkem dost ;)

Slunicko
05-03-13, 20:58
Jsem jak stroj, dodelam prezentace do skoly a hned na to jdu delat jidelni a cvicebni plany pro pany :D

MarcelloR
06-03-13, 16:32
Slunicko nezabudni ešte fotku sem hodiť hej :D

Slunicko
06-03-13, 17:28
Jsem linej se fotit :D ale to prijde ;)

Company
06-03-13, 17:41
Ahoj Slunicko :-) Vidim že tu rozdávaš rady vo veľkom tak chcel by som ťa o niečo poprosiť. Tréningový plán. Už som začal plávať a behať na kondičku asi mesiac do zadu (zabehnem 5-15km denne a 3x do týždna na plavárni cez 1,5-2km za hodinu a pol). Hľadal som plno plánov a pod... ale neviem čo si môžem dovoliť... už som skúšal a potrhal som si šľachy v ramene=2mesiace som ani honiť nemohol...
Menšie info o mne:
Vek: 16
Výška: 173cm
Váha: 68kg
Pred 3 mesiacmi som mal 58kg. Dal som si pravidlo, nikdy nebyť hladný. To myslím by mal dodržiavať každý kto chce pribrať. Niekedy to zachádza až do zvracania, takže najesť sa znovu. Peniaze niesu problém, takže ak by si vedel nejak poradiť, budem ti vďačný.

Company
06-03-13, 19:00
Prečo by som nemal? Tie šľachy to som sa poriadne nerozcvičil a neodhadol som váhu.
Keď chutí tak chutí... mam dosť citlivý žalúdok. Aj keď je pravda že 2 dni predtým sme dvaja cicali politrovku rumu.

3k a Jerry
06-03-13, 19:05
Někoho sebepoškozování uklidňuje :D
Tak jako někdy to bolí , ale pak to nemá smysl abys 3 měsíce makal a pak měsíc nic nedělal protože si natáhneš něco ..

Company
06-03-13, 19:25
:D Je známe že kulturisti po 1. Sa dehidrujú pred súťažov aby bolo lepšie vidno svaly
2. Si naschvál trhajú šľachy aby sa im do svalu dostala krv a tým bude väčší
Ja s tým ale nemám nič spoločné. Cvičím na kondičku a aby som nebol "guľatý" . Tie šľachy bola nehoda a týždeň som nevedel hýbať s rukou a rozhodne to neplánujem opakovať, ak mám chuť si rezať žily tak radšej odstrelím pár hláv na CS. Alebo si dobre vyhoním.

koNan
06-03-13, 19:50
Toš už sem začal s tim mučenim :D...uvidime tak za pul roku co to semnu udělá....(ja taky bych mohl jest každý den 165421 kebabu a hamburgeru a nepřiberu ani gram)

tyger103
06-03-13, 19:57
Toš už sem začal s tim mučenim :D...uvidime tak za pul roku co to semnu udělá....(ja taky bych mohl jest každý den 165421 kebabu a hamburgeru a nepřiberu ani gram)
Začni v létě tak 2. pivní a grilovací ligu a výsledky se na váze dostaví.

Slunicko
06-03-13, 20:09
Company, uz jsi 8mej co mi pise o cvicebni plan, takze to bude asi trvat ale vsem to sepisu :) jinak je zbytecnost se prezravat, tim nic nedosahnes musis jist hodne jidel denne tak aby ses neprezral ale tak abys nemel hlad, kdyz se nazeres a pak vyzvracis ztraci to smysl, na zvraceni treba po treningu neni nic spatnyho, kdyz cvicim nohy tak zvracim pokazde.
dyz si psal s tim ze penize nejsou problem tak ti doporucuju koupit kvasnice, ktere se prodavaji bezne v lekarne, nuti te jist ( zpusobujou hlad ) a do toho koupit Gainer, stoji cca 350 Kc ve vetsich obchodech, jakou prichut si zvolis je na tobe, po tomhle budes tak za mesic cca o 5 kilo tezsi a take bych ti nedoporucoval behat dlouhe trate, tim hubnes a svalovou hmotu nepriberes.
delej misto toho denne treba 1000 kliku ;)

The meatfly
06-03-13, 20:14
A co podporujou ty syrové vajíčka?:D

Slunicko
06-03-13, 20:17
Bilkoviny, podporuji rust svalove hmoty

Company
06-03-13, 20:25
Môžem povedať že sa stravujem zdravo... môj najväčší problém je mäso, ryby, huby. Mäso jem väčšinou kuracie, ale také bravčové už mi robi problém. Ryby... moje tabu ja neviem... zjem jednu max a pri pomyslení že ešte jedna tam je sa mi dvíha žalúdok. Behal som hlavne na kondičku nenapadlo ma že keď chcem cvičiť netreba sa preťažovať :D Nevadí, obmedzím to. A ten plán ak sa ti nechce v pohode, ja už niečo vymyslím. A myslím že keď spravíš jeden, zabiješ jednou ranou 194198748 múch kedže väčšina z herkulov tu majú do 18?

Slunicko
06-03-13, 20:44
Kazdej mate jinou kondicku, jinou vahu, jiny vek, takze musi mit kazdej zvlast, ikdyz to nebudou plany o moc jine, tak budou pro kazdyho na miru, co by mel davat a taky nekdo nechce chodit do posilky, nekdo jo, nekdo nechce zrat suplementy a nekdo zase chce, je tam hodne rozdilu a udelam ti to, neboj ;)

AlternativníPravda
06-03-13, 21:22
Cvičím co můžu, doma kliky, sed-lehy, dřepy apod., naštěstí mám doma bench tak valím press a jiné cviky. Do tělocvičny jenom jednou za týden a to při tělocviku. S jídelníčkem si hlavu moc nelámu, jím co dům dá. Ráno sním z večera našlehaný tvaroh, svačina rohlík, bageta. Kolem 12 školní "jídlo" čili "oběd" přídu dom dám si jabka, čekám až příde máma s nákupem=chleba, rohlíky někdy uvařím maso (vepř) nebo krupičnou kašišku. Potom jdu cvičit: vždy 3 serie na doraz, mezi serii 1-2 minuty pauza. Jedu takhle: kliky, dřepy, bench-press, sedlehy, výtahy na špičkách, hrazda, předloktí pomocí "kleští", záda pomocí "opačných sedlehu". Činky - ruce, ramena. Potom si dám našlehaný tvaroh ( kolem 18:30) a ve 20:00 jabko. Jdu spát. Ráno nějaké to protáhnutí a pár kliků. Tohle mě ke štěstí stačí. Mám cca 190 cm a 77kg

Slunicko
06-03-13, 21:28
Ten tvaroh bych ti doporucil snist nez pujdes spat, sice je to tezky jidlo ale zabere ti mnohem vic jelikoz mas vsechny svaly v klidu kdyz spis tak se to do toho lip dostava..kolik das na bench?

Volume
06-03-13, 21:42
Kazdej mate jinou kondicku, jinou vahu, jiny vek, takze musi mit kazdej zvlast, ikdyz to nebudou plany o moc jine, tak budou pro kazdyho na miru, co by mel davat a taky nekdo nechce chodit do posilky, nekdo jo, nekdo nechce zrat suplementy a nekdo zase chce, je tam hodne rozdilu a udelam ti to, neboj ;)

TO já bych do posilky chodil... ale rodiče nedovolí :/

Slunicko
06-03-13, 21:55
Njn, casem.
Titane, takhle ja chodim domu 5dni v tydnu akorat bez toho tvarohu a vajcek ktere se po cviceni nemaji brat :D po cviceni musis brat sacharidy ne proteiny aby meli svaly z ceho rust a pak az tak za min hodku proteiny ale kazdeho vec ;)

o2 giant
06-03-13, 21:56
Cvičím nemeckú objemovku, je to super.

Slunicko
06-03-13, 22:06
Pro Trejika.
Po - RUCE/BRICHO/KOZY
- 4x20 diamantovych kliku
- 1x10 hindu kliku
- 1x10 spider kliku
- 5x40 sed lehu
- 4x5 pritahu na hrazde
----------------------------------------
Ut - NOHY/BRICHO/ZADA
- 5x35 drepu
- 3x15 drepu se zatezi
- 1x2 drepy na jedne noze
- 3x15 stoupani na spicku nohy ( na jedne noze )
- 4x40 sed lehu
--------------------------------------
St - RUCE/KOZY/BRICHO
- 4x20 diamantovych kliku
- 3x15 kliku (ruce daleko od sebe)
- 1x10 walk out kliku
- 2x5 pritahu na hrazde
- 4x40 sed lehu
-----------------------------------
Ct - VOLNO
-----------------------------------
A pak opakovat.
Po kazdem treninku ti doporucuju banan ( stredne velky banan ma cca 26 g sacharidu ).
A multivitaminovy napoj.
Jestli nemas hrazdu, pritahuj se na strome :D

Slunicko
06-03-13, 22:07
Nemam zadnej titul, mam to z vlastnich zkusenosti a taky hodne z casopisu o kulturistice ;)

MarcelloR
06-03-13, 22:35
Jestli nemas hrazdu, pritahuj se na strome :D

a keď tu nemáme stromy ? (bývam v paneláku) mám sa zavesiť na parapetnu dosku von z okna a tak sa priťahovať ?:D

Slunicko
06-03-13, 23:01
Ale vy nevite co mi psal, bydli na vesnici, tam se snad nejakej strom najde ne? :D

MarcelloR
06-03-13, 23:11
Ale vy nevite co mi psal, bydli na vesnici, tam se snad nejakej strom najde ne? :D

no ak tam majú toľko cigánov ako u nás tak už dávno vyrúbali všetky stromy a skončili v peci (pravdaže bez povolenia) xD

Slunicko
06-03-13, 23:24
Tak tenhle cvik proste vynecha... :D

AlternativníPravda
07-03-13, 06:51
Ten tvaroh bych ti doporucil snist nez pujdes spat, sice je to tezky jidlo ale zabere ti mnohem vic jelikoz mas vsechny svaly v klidu kdyz spis tak se to do toho lip dostava..kolik das na bench?

Dobře, zkusím to s tím tvarohem, na bench doma dám 30kg, není tom moc, ale snažím se.

Slunicko
07-03-13, 07:08
Heh, to dela ten minecraft :D
Kolik ti je?
A kdy si zacal cvicit?

MARTiii
07-03-13, 11:39
jis neco lehcicho jako mrkev nebo jinou zeleninu pred cvicenim? a za jak dlouho jdes potom posilovat? a jak dlouhou mas pauzu po cviceni?

yadort
07-03-13, 13:30
Takže 1 cvičení které jsem po 5 min nezbalil :DD

Slunicko
07-03-13, 14:04
Martii, pred posilovanim jim hodinu a pul nazpet, potom si davam pred cvicenim jen proteinovy napoj, pul hodiny predem.
Neon, chvalim ;)
Hodne lidi mi ted pisete co je hinduistickej klik, nevim jak to slovy popsat, snad pomuze video - http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=CZ#/watch?v=9ndOPrcoUt8

tyger103
07-03-13, 15:34
Slunko proteinák před posilováním a po posilování ne?Já teda mám přímo napsaný na krabici a jsem o tom přesvědčen,že proteinový nápoj je třeba požít bezprostředně po tréninku,nebo do 1 hodiny po něm.

Slunicko
07-03-13, 15:40
Ja beru hned po treninku gainer, proteinak az pozdejs..

The meatfly
07-03-13, 17:10
A ty sníš 5 vajíček deně? já teda jedno :D, ale není z toho nějaká nemoc nebo tak něco?

yadort
07-03-13, 17:35
díik :D

Slunicko
07-03-13, 17:35
Meatfly, jj, nemoc muzes mit uplne z kazdeho jidla, z vajicek kord syrovych taky ale zalezi od koho je mas, ja je mam od tety. Takze aspon vim z ceho jsou a za 7 mesicu co je zeru jsem zatim problem nemel.
Puky a ty si rikal ze budes chodit do posilky nebo jen tak doma?

Slunicko
07-03-13, 17:53
Tak to zatim muzes pouzit ten cvicebni plan co ma trey, je tu o stranku predem, az bude posilka tak ti napisu novej, ze z tebe bude za mesic rambo :D
Snaz se jist kazde 3 hodiny, vesmes zdrave veci, po treninku bana, pred spanim tvaroh a aspon se dostanes do silove formy na tu posilku at aspon neco uzvednes ;)

3k a Jerry
07-03-13, 18:02
ok..:D
(neska ma inšpirovala taka vec že som domna skočil cikan a by som mu dal pohode na piču len by si namna zavolal celu osadu..)
a keby som bol namakany tak pobijem ich tam všetkych..:D
Nezačals hulit ? Kde žijež aj kdybys byl rambo světa tak sa prober tento svět je o tom kdo si na tebe vezme lepší kuz železa nebo lepší mačetu ..
Slunce nechcem ti nějak kecat do programu, ale myslíš že když začíná cvičit bude dávat 10x spider klik a 20x diamant ?

Trey
07-03-13, 18:06
Nezačals hulit ? Kde žijež aj kdybys byl rambo světa tak sa prober tento svět je o tom kdo si na tebe vezme lepší kuz železa nebo lepší mačetu ..
Slunce nechcem ti nějak kecat do programu, ale myslíš že když začíná cvičit bude dávat 10x spider klik a 20x diamant ?


Pohoda, mam na to 12 hodin :D

3k a Jerry
07-03-13, 18:08
Hh néni to jen tak jednoduché, čeká tě eště dlouhá cesta..

Slunicko
07-03-13, 18:23
Jerry, spidery jsou v pohode, taky jsem premyslel o tech dia ale kdyz chtej svaly musi makat a hodne tvrde, tohle je jen takove zacatecnicke povalovani.
Puky, nikdy hlavne nikomu neukazuj ze se bojis, kdyz se do tebe zacnou srat proste mu ji loupni ze bude tejden zrat jidlo z brcka :D kdyz jim ukazes ze se bojis, tak si skoncil.

3k a Jerry
07-03-13, 18:28
Spidery beru zpet ty jsem zkoušel a celkem jednoduchý, ale doufám že máte všichni byteček 2+1 a nemáte to kde dělat :D Já bydlím v celkem vel1kém domě a musel jsem k tomu přestěhovat trošku nábytek :D

3k a Jerry
07-03-13, 18:30
nj.. tak idem sa dať do cvičenia:D a ešte mala otazka jake to su tie kliky?

šak podiv sa google or YT když nevíš jak se dělají ..popisovat slovama je to celkem na nic ..

tyger103
07-03-13, 18:34
http://www.cviceni-doma.cz/cviky/
Občas z toho čerpám,stačí si vybrat,je to popsané a většinou s fotkami.

Slunicko
07-03-13, 18:39
Puky, nekde jsem tu daval odkazy na YT asi stranky zpet.

kaufly
08-03-13, 00:11
Kulturisti jsou vesme vsichni komplet zkurveny, ve 30ti maji v prdeli jatra z tech sracek co vse berou, to beru i ja ale oni na posezeni vypijou napr 5 shackeru ruznych prasku + tabletky jako bcaa a pod, natoz ja beru 2 za den a ono se to v tom pozdejsim veku hodne projevi, taky bych chtel rict kdyby se nekdo ridil mym jidelnickem co jsem posilal na zacatku tak se vyserte na tech 5 vajec a misto toho snezte radsi 1 baleni tvarohu, vyzivovy hodnoty to skoro neovlivni ale penezku to ovlivni celkem dost ;)

To si nemyslím, že mají ve 30 letech zkurvený játra, oni sice sypou o 106, protože při jejich tělesné hmotnosti se to bere ze stravy hodně špatně to co oni potřebují pro růst.. ale jinak třeba berou vitamín C a antioxidanty (což je velice dobrá kombinace) a další jiné věci na čištění jater
a co se týče toho tvarohu a vejce, tak sice obojí je poměrně kvalitní bílkovina, ale je tam poměrně velký rozdíl a to ve stravitelnosti.. u vejce se liší stravitelnost v tom, jak je upravené.. dejme tomu že když je děláš na měkko, tak jejich stravitelnost je cca 2 hodiny, mezi tím co tvaroh až 7 hodin!

kaufly
08-03-13, 00:26
z toho ty svaly moc nepudou :D ale aspoň že tam je ta snaha a můžeš něčeho dosáhnout, jako každej :)
já cvičím toto :
Pondělí: (hrduník/biceps)
4x8-10 tlaky s jednoručkama na šikmé lavici hlavou nahoru
3x8-10 bench-press
3x8-10 rozpažky/stahování protisměrných kladek
3x max. kliky na hrazdě v předklonu (spodní část prsních svalů)
3x8-10 bicepsový zdvih s velkou činkou
3x8-10 bicepsový zdvih na scottově lavici (po dokončení každé série, snížit váhu o polovinu a udělat dalších 8sm opakování)


Úterý: (nohy/lýtka)

4x8-10 dřepy
3x8-10 výpady
3x8-10 Leg-Press
3x max. předkopávání
3x8-10 zakopávání
najdětě nějaké stroje na lýtka a tam je odcvičte do selhání


Středa: (záda)

3x8-10 stahování horní kladky
4x8-10 mrtvý tah
3x8-10 přitahování činky v předklonu
3x8-10 přitahování jednoručky v předklonu
3x8-10 hyperextenze

Čtvrtek (ramena/triceps)

4x8-10 tlaky na ramena s tyčí/jednoručkama (po týdnu měnit)
3x8-10 přítahy s činkou k bradě + 3x8-10 rozpažky s jednoručkama (superset)
3x8-10 předpažování
3x8-10 rozpažování v předklonu
3x8-10 bench-press (úzký úchop) na triceps
4x8-10 stahování kladky na triceps
3x8-10 francouzký tlak s ez-činkou


Sobota (celé tělo)

3x8-10 mrtvý tah
3x8x10 dřepy
3x8-10 trh a nadhoz
3x8-10 shyby se zátěží

jinak je to trénink podle velkého Azize Sergeyeviche Shavershiane je to můj vzor a dělám všechno pro to abych byl stejně dobrej jako on a možná i lepší..

a podle tohoto jídelníčku jím asi už přes půl roku:
6.00 – snídaně
Ovesné vločky 100g
Vejce 5ks

Multivitamín a vit. C 500mg Sacharidy Bílkoviny
Corn flakes Tvaroh
Ovesná mouka Šunka
Vařená rýže
Puding

8.30 - svačina
Tvaroh 250g
Bílkoviny
Proteinový nápoj
11.00 - svačina
Těstoviny 200g
+ Proteinový nápoj 50g Sacharidy
Rýže
Puding
Brambory

13.00 - oběd
150g Kuřecí prsa
100g Rýže
+ zelenina

Multivitamín
Sacharidy Bílkoviny
Brambory Hovězí maso
Pohanka Rybí maso
Těstoviny Krůtí maso
Nabírací jídelníček

15.00 - svačina
0.5l pudingu
Sáček piškotů
Sacharidy
Rýže
Těstoviny
Brambory
Ovoce


16.30 – 18.00 Trénink
Ihned po tréninku:
Sacharidový nápoj
Vit. C 500mg
Sacharidy
Banán
Glukóza (1 lžíce)
Med (1 lžíce)
19.00 – 1 večeře
150g Rybí maso
120g brambor
+ zelenina
Sacharidy Bílkoviny
Rýže Hovězí maso
Pohanka Krůtí maso
Těstoviny Kuřecí maso


21.00 – 2 večeře
5ks vejce
Bílkoviny
Tvaroh
Proteinový nápoj


22.00 – poslední jídlo
Proteinový nápoj 40g
Proteinová tyčinka

Neměl by sis brát příklad z tréninkových plánů takových borců.. už jenom vzhledem k tomu, že cvičíš 5x týdně a bez suplementace jako jsou aminokyseliny, protože tohle je poměrně náročné na regeneraci.. jinak jídelníček je pěkný.. Chtěl jsem se zeptat kolik měříš / vážíš a na celkové nutriční hodnoty tvého jídelníčku (Sacharidy, Bílkoviny, Tuky)

Slunicko
08-03-13, 06:21
Merim 183 cm vazim 86 kilo 41 cm bicak :D
Hele ja podle toho jidelnicku uz jim pres pul roku + jsem si do toho posledni dobou pridal nake dalsi veci a tak ted ti nereknu kolik jsou ty nutricni hodnoty, vecer ti napisu kolik ceho..
Jinak do toho zeru kazdej den jeste BCAcko takze ta regenerace je rychlejsi a obcas je pravda ze trenink musim vynechat nebo jsem uplne zdrcenej a prehodim si ho treba na sobotu z nakeho jineho dne ale to jen tak z ridka.
Jsem rad ze nejsem jedinej kdo se o to alespon trochu zajima ;)

vedouci venny
08-03-13, 13:56
Nečetl jsem všechno tak pro ty domácí cvičitele možná video jestli tu je tak nic no.. http://www.youtube.com/watch?v=5n3mbzcRHj8&feature=related

Slunicko
08-03-13, 15:26
Bar brothers, taky jsem přemýšlel se dát na tenhle styl workoutu a říkat si za náký čas takhle ale nedopadlo to...jsou to borci, ale když si to srovnáš třeba s Lazarem Angelovem.. http://www.youtube.com/watch?v=Ei-XGwRj2d8 - mě přijde že z workoutu je dobré jen tělo ale třeba ruce jsou dost maličký, jen můj názor, vím že jsou i workouteři který maj ruce jako jsem já celej ale většina tak 35 cm a dost..

znedlob
08-03-13, 17:21
Slíbené video http://youtu.be/pE9tA64h3xQ?t=23s

kaufly
08-03-13, 17:39
http://www.youtube.com/watch?v=8DHQyqzhUNA& a další s tréninkem břicha. . .

vedouci venny
08-03-13, 18:31
Tak ono je rozdil delat workout a posilat v posilce bomby

Slunicko
08-03-13, 19:38
a ne zrovna malej :)

kaufly
09-03-13, 14:53
http://www.youtube.com/watch?v=LTDiknx9dKk

:laugh: :clap:

AlternativníPravda
12-03-13, 21:20
http://www.youtube.com/watch?v=LTDiknx9dKk

:laugh: :clap:
Proč to dáváš do tématu s posilováním ??

Jinak, potřeboval bych poradit jak posilovat svaly na zádech, nějaké vámi doporučené cviky apod.

kaufly
15-03-13, 08:10
Myslíš, že ten song nemá s posilováním nic společného? :-))

Chodíš do posilovny nebo doma..? Každopádně ať v posilovně nebo doma, tak ti můžu poradit shyby na široko (nadhmatem) je to základní cvik a dobrý na rozvoj šířky a objemu zad.. pak můžeš třeba cvičit mrtvý tah, je to komplexní cvik na zádové svalstvo..
Jsou to takový dva nejlepší cviky..

AlternativníPravda
15-03-13, 18:02
Doma, přidám foto mé domácí posilky

kaufly
17-03-13, 18:02
tak kde to vázne? :-D

MarcelloR
17-03-13, 18:05
ja stále čakám na slunickové cecky :D:D:D

AlternativníPravda
17-03-13, 19:40
Dobře, vyfoceno.
Tak mě poraďte jak se mám na tomto vyřádit co nejvíc, zejména nějaké cviky na záda.
http://img844.imageshack.us/img844/5941/p1010001os.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/844/p1010001os.jpg/)


Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img189.imageshack.us/img189/3481/p1010002ge.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/189/p1010002ge.jpg/)


Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

E: taky máte taký pěkný hrací koberec ? :D

MarcelloR
17-03-13, 20:15
presne takýto koberec sme mali v detskej izbe aj my pred cca 5timi rokmi :D:D

Slunicko
17-03-13, 21:19
Marcello, moc se mi do cecku nechce, mam spatne bricho a kozy, nemam rysing, takze jsou jen takovy do vejsky.. :D
Ted mam potrhanne zilky na leve ruce, zkousel jsem 200 kg na mrtvej tah a uz vim pro se mu tak rika :D
Nevim jestli to jsou slachy nebo naky jiny blbosti ale s levou rukou muzu ted mackat leda tak W, A, S, D, ctrl a shift :D

tyger103
18-03-13, 17:25
Marcello, moc se mi do cecku nechce, mam spatne bricho a kozy, nemam rysing, takze jsou jen takovy do vejsky.. :D
Ted mam potrhanne zilky na leve ruce, zkousel jsem 200 kg na mrtvej tah a uz vim pro se mu tak rika :D
Nevim jestli to jsou slachy nebo naky jiny blbosti ale s levou rukou muzu ted mackat leda tak W, A, S, D, ctrl a shift :D

Taky máš v plánu až se oteplí začít venku běhat,aby to břicho šlo dolů? :D Sice nevím,jaký to bude u mě mít účinek když o prázdninách mám 1. ligu v chlastání,ale všecko jde :)

Slunicko
18-03-13, 18:01
já mám v plánu začít poloviční workout a do toho posilku, takže určitě jo, břicho jen tak nesleze, jak říkáš, piva je všude dost :D

yadort
19-03-13, 18:10
ten kobereček zabil :DD

kaufly
19-03-13, 19:14
jn bříško jen tak nesleze, na to jsou potřeba extra diety .. a co se týče toho běhání, tak bys musel běhat aspoň 45min.. a to dáš jo? :]

Slunicko
19-03-13, 19:15
jn bříško jen tak nesleze, na to jsou potřeba extra diety .. a co se týče toho běhání, tak bys musel běhat aspoň 45min.. a to dáš jo? :]
budu běhat klidně celej den, jestli se ptáš mě :D

MarcelloR
19-03-13, 19:53
budu běhat klidně celej den, jestli se ptáš mě :D

tak keď tak rád beháš kľudne si zabehni sem na Východne Slovensko tu kde ja bývam a skočíme na pivečko :D

AlternativníPravda
19-03-13, 20:20
ten kobereček zabil :DD
Díky, klidně vyfotím i medvídka který se mnou cvičí :D

E: poradí mě tedy někdo něco i na záda ?

yadort
19-03-13, 20:39
Díky, klidně vyfotím i medvídka který se mnou cvičí :D

E: poradí mě tedy někdo něco i na záda ?
Ok

Toreto
19-03-13, 20:50
2462 Ruku spusti dole a potom ťahaj hore.Na tomto cviku by si vpohode mal zvládnuť 20-24 kg na jednoručke.

J3ZUsSs*
21-03-13, 11:58
první video je spíš pro zasmání a je to pro ty co si ani za boha nenechají poradit a pak cvičí takto škaredě :D
http://www.facebook.com/photo.php?v=181451305329236

:D


On chel byť iba z polovičky silný :D

Slunicko
21-03-13, 12:12
2462 Ruku spusti dole a potom ťahaj hore.Na tomto cviku by si vpohode mal zvládnuť 20-24 kg na jednoručke.
Tu ruku, jak se drží má mít před sebou né vedle sebe, jinak je to dobrej cvik + bych ti tam dal předpažování.
Marcello, klidně přiběhnu ale pivečko si s tebou nedám, už od silvestra jsem nic nepil, a hodlám to vydržet až do dalšího silvára :D
Ježíšku, on u toho cvičil i nožky :D

J3ZUsSs*
21-03-13, 12:16
Ježíšku, on u toho cvičil i nožky :D


Zachvílu bude mať z toho cviku nohy tvrdé ako kladivo :D

Toreto
21-03-13, 20:44
Jak to myslíš ? Má ju predsa vpredu..myslíš uhol ruky ?

Slunicko
21-03-13, 21:36
Myslim tu druhou ruku, kterou se opira, nemel by se s ni drzet ze strany ale rovne pred sebou, pak to vic zabira :)

Slunicko
22-03-13, 16:32
http://www.youtube.com/watch?v=LTDiknx9dKk

:laugh: :clap:
furt mi nejde co má tenhle rap společnýho s posilováním, pro mě je posilování o něčem jiném než brát steroidy a rozjebávat hlavy.

kaufly
22-03-13, 16:41
furt mi nejde co má tenhle rap společnýho s posilováním, pro mě je posilování o něčem jiném než brát steroidy a rozjebávat hlavy.

mě osobně to přijde jako dobrý motivační song :-) ale tak každý má jiný vkus

Slunicko
22-03-13, 16:49
mě osobně to přijde jako dobrý motivační song :-) ale tak každý má jiný vkus

neříkam, je to písnička stavěná do posilky, to jo ale nepřijde mi že je o posilování, spíš o vyhecování :)

kaufly
23-03-13, 18:44
Dnes zemřel otec moderní kulturistiky Joe Weider.. dožil se krásného věku 92 let. R.I.P.

Slunicko
27-03-13, 18:36
Dnes zemřel otec moderní kulturistiky Joe Weider.. dožil se krásného věku 92 let. R.I.P.

nevěřil jsem tomu, viděl jsem to prvně na facebooku a myslel jsem si že si nějakej šulin dělá srandu ale ono fakt :/ je to už celkem dlouho ale nevidl jsem tenhle příspěvěk, takže taky Rest in peace..

Slunicko
27-03-13, 18:37
a teď trochu štastnější konverzace..
tebhle song si myslím je dost dobrej song do posilky http://www.youtube.com/watch?v=AcVcZrSWJao já rap normálně neposlouchám ale v posilovně to jde
a samozřejmě česká motivační rapová klasika http://www.youtube.com/watch?v=1kTiv1mDvso

Giussepe
27-03-13, 19:03
http://youtu.be/23D5T_ke-eU

Slunicko
27-03-13, 20:16
http://www.youtube.com/watch?v=HyUBBt5S_VU pěkné video od Barbarů z Floridy..

Trey
27-03-13, 21:16
Daj sem svoju sexy postavu nei furt toto :D Chceme vediet co za svalnaca nam robi cvicebne plany :D

Slunicko
27-03-13, 21:38
Ja mam predek vazne spatnej :D v lete to sem hodim, to budou naspasovany buchty vedle sebe ;) ted se s tim nechci vytahovat :D
Cvicil jsem hlavne ruce a nohy, na telo jsem jaksi sral, takze to musim dohnat, ale urcite sem neco casem dam :D

ixrewr
29-03-13, 00:06
Musim priznat ze jsem ani necekal takovouto dochazku do posilovny od hracu CS ,-)

Co se me tyce, delam jen kondicni posilovani, 2-3x tydne abych si udrzel svalovou hmotu, vyrysoval telo a nevysel z kondicky.
Kdyz obcas vidim v ty posilce chlapy, kteri se nedokazou skoro ani ohnout a zadychaji se po minute na rotopedu, tak si rikam ze to asi neni zrovna to prave ;-)

Slunicko
29-03-13, 14:46
Musim priznat ze jsem ani necekal takovouto dochazku do posilovny od hracu CS ,-)

Co se me tyce, delam jen kondicni posilovani, 2-3x tydne abych si udrzel svalovou hmotu, vyrysoval telo a nevysel z kondicky.
Kdyz obcas vidim v ty posilce chlapy, kteri se nedokazou skoro ani ohnout a zadychaji se po minute na rotopedu, tak si rikam ze to asi neni zrovna to prave ;-)
Cvičení šlechtí :)

Slunicko
01-04-13, 08:27
Uz do posilovny nebo jen doma?
Jinak se omlouvam vsem, kterym jsem ho jeste neudelal ale bylo vas hrozne moc a nevzpomnel jsem si na vsechny, asi 5ti lidem jsem ho uz udelal, zatim si nikdo nestezoval, az na to ze je to moc tvrdy ale. S tim musite pocitat, prave ta bolest je na posilovani to krasny.
Navic ta bolest co citis dnes, je ta sila co pocitis zitra :)
Takze ted mi klidne napiste, nejde mi Csko, takze mam casu habadej..
Jak jsem psal, napiste mi vahu, vysku, nakou kondicku, co ceho date a nejak to vykoumame.

3k a Jerry
03-04-13, 17:36
Navic ta bolest co citis dnes, je ta sila co pocitis zitra :)

Ja tu bolest ted cítím už týden, odpálil jsem si tak zápěstí na činkách že mě to pekelně bolí i když vytahuju nabíječku ze zásuvky..

znedlob
03-04-13, 19:03
Ja tu bolest ted cítím už týden, odpálil jsem si tak zápěstí na činkách že mě to pekelně bolí i když vytahuju nabíječku ze zásuvky..

Všeho s mírou. I Revolta ve svým motivačním videu říkal, že když se na to necítíš, tak to nedělej. Takhle si spíš ublížíš.

Slunicko
03-04-13, 19:16
Ja tu bolest ted cítím už týden, odpálil jsem si tak zápěstí na činkách že mě to pekelně bolí i když vytahuju nabíječku ze zásuvky..

to je pravda, jak říká sedly, revolta sice jede workout, ty máš plán úplně jinej ale prostě když nemůžeš, vyser se na to, třeba si nějakej den vynechej, nic ti neuteče..

3k a Jerry
03-04-13, 19:28
jsme těd nachvilku zas přesedlal na kliky z toho mě tak zápesti nebolí .. já měl právě oddych 2 dny v nedělu a v pondělí jelikož byly velikonoce...a stejně mě to nějak nepomohlo

Slunicko
03-04-13, 19:48
dej si pauzu klidně delší, psal jsem ti že ten plán co jsem ti napsal nemusíš dodržovat přesně, dej si pauzu klidně týden ale víc jak 14 dní nedoporučuju, protože většinou kolem 14ti dnů se to vyrýsovaný ztrácí..(když necvičíš)

Toreto
03-04-13, 20:26
So zápastím budeš marod dlhšie.Mne sa stalo po prvom týždni to isté a mal som dlhšiu pauzu,ak to budeš nadalej zatažovať len si pohoršíš.Keď sme už pritom,tak čo vaše "úrazy v gymu" ?U mna bol asi najvážnejší,keď mi pri cvičení tricepsu na lavičkách skočila hrudná kosť..pekelná bolesť.Mesiac a pol pauza.

3k a Jerry
03-04-13, 20:31
dej si pauzu klidně delší, psal jsem ti že ten plán co jsem ti napsal nemusíš dodržovat přesně, dej si pauzu klidně týden ale víc jak 14 dní nedoporučuju, protože většinou kolem 14ti dnů se to vyrýsovaný ztrácí..(když necvičíš)

Zatím nemám co ztratit :D
Právě že mě nebaví chodit spat spocitem že jsem něčeho udělal málo když jsem mohl dát mnohem víc ..
Když si dám pauzu delší dobu, tak se ktomu zase pěknou dobu jak je mojím zvykem nedostanu ..
E: Ale jelikož je to čím dál tím větší bolest, tak asi budu muset týden přesedlat na břicho a nohy ..

tyger103
03-04-13, 21:05
Zápěstí je svinstvo,já ho měl 2x v háji,ale tak vynechaš nějakej ten cvik a ja píšeš,jiné zaměření..

Slunicko
03-04-13, 21:12
Toreto, u me byl nejhorsi uraz kdyz jsem zkousel na benchi osobak - 120 kg - asi 6 mesicu stare, zkousel jsem to bez pomocnika a spadlo mi to na krk, mesic jsem nosil nakrcnik ale takovou bolest si nezazil, myslel jsem ze sem mrtvej :D

Slunicko
03-04-13, 21:23
Zatím nemám co ztratit :D
Právě že mě nebaví chodit spat spocitem že jsem něčeho udělal málo když jsem mohl dát mnohem víc ..
Když si dám pauzu delší dobu, tak se ktomu zase pěknou dobu jak je mojím zvykem nedostanu ..
E: Ale jelikož je to čím dál tím větší bolest, tak asi budu muset týden přesedlat na břicho a nohy ..
můžeš ztratit koničku ale jak říkáš, nemusíš cvičit jen ruce :) ty vynech a jeď nohy a břicho :)

Toreto
03-04-13, 21:31
Ja brucho strašne zanedbávam..do leta toho s ním veľa nestihnem,tak sa do toho mám v pláne pustiť po lete.
A pamataj Jerry: "Kocky priťahujú kočky" :D

Slunicko
03-04-13, 21:43
Jn, ja bych bricho ani necvicil ale holkam se to libi :D takze musim zamakat, leto se blizi :)

3k a Jerry
04-04-13, 14:29
No tak jako do kostek na pekáči mam ješte hodně daleko .. Do nedávna jsem jen nolajfil u cska aj přes léto a pěkne se to jen ukládalo ..
Na rukách to jde celkem snadno protočit a udělat stím něco, ale na břichu a kozy no to je děs .. Chci stím co nejvíc udělat aspon za 2 měsíce než budou totalní horka.
Jen neví co mam cvičit účineho na břicho a na kozy.
Na břicho momentalně dělám sed lehy. Na jendou jich dám 100vku když mam chytle nohy..Což někteří borci co ten pekač maj na tom vychrtlím těle ani nedávají..
Takže bych potřeboval to nějak co nejrychlejc "přetvarovat" a doufám že když cvičím každý den tak stim něco udělám..
E. Jinak to zápestí jsem si včera odpálil, tak na týden (už mě začalo aj opuchat, tak jsem to musel chladit).. Ale nevím jak cvičit prsa, když mam tedka odepsane ruky ..

yadort
04-04-13, 17:12
já nejel nic já jsem hrál fotbal cca 2 roky tak nohy mám docela good,teďkom začínám biceps,břicho
To já taky já mněl 60 kg báchor jak sud :D,začal jsem běchat a zbavil jsem se michelinu :D

tyger103
04-04-13, 17:46
Jerry když jsem měl v háji zápěstí,tak jsem nemohl akorát přitahování a biceps (jednoručky,velká),ale třeba bench jsem dával v pohodě.Prsa bez rukou těžko posilovat,to mě nic nenapadá..

Toreto
04-04-13, 17:50
Ono Jerry kocky nebudu pokiaľ nezmeníš stravu.Cvičenie nestačí,potrebuješ sa zbaviť tuku.
Tu máš video na brucho..kvalitné cviky na brucho.

http://www.youtube.com/watch?v=8DHQyqzhUNA

znedlob
04-04-13, 22:01
Přemýšlel jsem , jak bych posílil horní část těla. Napadla mě hrazda, ale vůbec netušim jakou. Tady je nějaký obchudek, co jsem našel na netu http://www.sportnanetu.cz/hrazdy-bradla-zebriny/ . Stačí hrazda která se dá mezi futra u dveří, cena max 300kc.

tyger103
05-04-13, 15:36
sedly si můžeš udělat doma sám,kus nějaký trubky,zarovnat,díry+šrouby,podložky,matice snad doma máš a můžeš to přidělat třeba venku mezi dřevěný trámy u altánku,na půdě,nebo trochu si s tím pohrát,svařit a klidně mezi futra,ale to už je pak jak tě to vyjde z ekonomického hlediska

3k a Jerry
05-04-13, 18:35
Sedly to vážně nekupuj.. To rači udělej jak říka tyger, alebo si najdi pěknou větev..
Toreto pokud víš o nějakem dobrem jídelničku, tak to sem můžeš hodit ..
Jinak ty cviky na to břicho jsou luxusni 100x dřív se mě chce zvracet než když dělam sed- leh

3k a Jerry
05-04-13, 19:43
http://media.tumblr.com/78f85b62185055a61cb632222054c1d6/tumblr_inline_mff79nvHeW1rwvteq.gif

Trey
05-04-13, 19:44
https://www.facebook.com/photo.php?v=559698487395018

Slunicko
06-04-13, 18:28
kdo si to takhle pěkně dává na bench? :D

http://www.facebook.com/photo.php?v=134814233372316&set=vb.261314600104&type=2&theater

human
07-04-13, 19:10
http://www.youtube.com/watch?v=OgMkOGA-xB0

3k a Jerry
15-04-13, 17:17
Tak kolik se vás ješte udrželo ze skupiny lídí, kteří mají nějaký cvičební plán ..?

Slunicko
15-04-13, 21:10
Hádej :D Já se držím furt a stále :D

tyger103
16-04-13, 15:22
No venku pěkně,je načase chodit běhat ven a rýsovat :thumsup4:

Slunicko
16-04-13, 17:39
lenost zvítězí nad sluníčkem ! :D

karl0b
17-04-13, 14:03
Tohle je můj benchpress :-), je tam asi 130 kilo, ale díky vzálenosti zvedám tak 55-60, simple, váhy jdou lehce přidat / odebrat, takže to do tý stovky půjde v poho

http://oi47.tinypic.com/e67rlv.jpg

3k a Jerry
17-04-13, 17:13
Tak to jsem ješte neviděl :clap: , +1

Slunicko
17-04-13, 21:41
Karlos nezklamal :DD

Jinak pro ty co chteli tu fotku s myma kozama a brichem, uz ji mam vyfocenou :D

3k a Jerry
02-05-13, 17:36
Tak už ji postni ..

Slunicko
02-05-13, 17:48
a ty se budeš smát, to víš že jo :D

noirbun
02-05-13, 17:52
nebudeme

3k a Jerry
02-05-13, 19:08
Jsem ten poslední co by mohl ..

Slunicko
02-05-13, 21:01
tak zejtra, až něco dostanu z Bezďáka :D

AlternativníPravda
02-05-13, 21:06
Slunko ?! Si zase zapomenul :(

noirbun
02-05-13, 21:08
aj ja už mu s tým nedám pokoja :D

Slunicko
02-05-13, 21:15
nezapomněl jsem na nic ale nestíhám nic :D teď jsem měl ve škole zkouškovy atp atp a je toho moc.. .D

AlternativníPravda
02-05-13, 21:20
nezapomněl jsem na nic ale nestíhám nic :D teď jsem měl ve škole zkouškovy atp atp a je toho moc.. .D

To tě šlechtí. Ale já na to čekám měsíc :). V pohodě nikam nespěchej.

Slunicko
02-05-13, 21:25
Nekteri na to cekali I dyl, ted jsem jich par udelal, uz ani nevim komu, je vas hrozne moc, uz bych nestihal ani sam cvicit :D ale udelam to co nejdriv, slibuju ;)

Slunicko
03-05-13, 15:42
Takže ještě jednou, protože se omylem smazala databáze :D
Ty kozy a břicho mam fakt špatný a musim do léta ještě hodně zamakat :D
http://i40.tinypic.com/mo8bt.jpg

Slunicko
13-06-13, 18:23
Tak, trošku už jsem mákl a do léta ještě času dost, takže ještě mám co zlepšovat, tohle je práce cca 20 dnů
Tohle je předtim:
http://i40.tinypic.com/mo8bt.jpg

A tohle je předevčírem:
http://i41.tinypic.com/15hg2zp.png

Zhubl jsem na tom 5 kilo :D

Slunicko
13-06-13, 18:24
Asi je to moc velký co? :D

noirbun
14-06-13, 06:47
Ty si určite čosi pychas :D inak jake máš cviky na brucho?

Slunicko
14-06-13, 07:55
Ja delam jen sklapovacky a schyby na hrazde ;)

Slunicko
14-06-13, 08:29
A picham si kreatin, protein, gainer a pumpu, nic co by nebylo povolene :D

noirbun
14-06-13, 09:48
zebrak

Eso./digl
14-06-13, 12:37
A potom sa ti prestane chcieť cvicit a splasnes ako balon. Mam 3 bratrancov ktory robili profesialne paku a tiez si to pychali. Potom vsak prisli frajerky, praca a nemali vobec cas na cvicenie tak sa z nich stali tuckovia :) Ale momentalne zas makaju zo sadrokartonom.. takze sa im to trochu nafuklo :) Aj spoluziak co bere steroidy ma nafuknute ruciska ale ako nahle sa mu nechce cvicit tak mu to ide dole. Ale zas vyhoda je ze trochu pocvici a ma to paradne. Kazdopadne mas pekne tehlicky na bruchu :) A 20 dni je pomerne kratka doba na take tehlicky... kebyze nepychas a neberes tak sa s tym musis srat 3 az 4 mesiace :P Tymto postom som ta nechcel hejtovat iba som napisal ako to chodi. A to brucho mas naozaj paradne :) Niekedy mozme porovnat mi dvaja bicepsy ze ako to vypada ked cvicis, pychas, posilnujes a spravne sa stravujes a ako to vypada ked len posilnujes a spravne sa stravujes. Ale to asi prehram :)

Slunicko
14-06-13, 14:05
Hele, jestli si to nepochopil, tak si nic nepicham :D mam vsechno v prasku a mycham to bud s vodou - protein, pumpa, gainer - mliko a kreatin mycham s gainerem a dzusem, vazne nic si nic nepicham a ani s tim nehodlam zacit :D
Kazdopadne jeste je na tom co zlepsovat, za mesic poslu dalsi fotku ;)
Ja nejsem zadna korba, takze bych se s bicakem radsi nekde moc nevytahoval ale treba casem uvidime, kazdopadne diky :D

Slunicko
14-06-13, 14:09
A steroidy taky neberu, tyhle doplnky stravy jsou vseobecne povolene v jakymkoliv sportu, nijak to neovlivnuje tvoji genetiku nebo tak neco, je to proste jen vylepsovak :D navic ja osobne si kupuje vsechno prirodni, sice to stoji o polovinu vic ale radsi si priplatim nez abych se tim znicil.
A cviceni si myslim ze uz me nikdy neprejde, ja mam holku, mam praci a k tomu jeste chodim do skoly a furt ten cas mam, takze doufam, ze to tak zustane jeste nejaky to 10ti leti :)

Eso./digl
14-06-13, 14:27
Aha, tak to som ta zle pochopil :) tak o to moje vecsie uznanie ze si nic nepychas a take zehlicky za 20 dni :) Ale zas musis uznat ze ty tvrdo makas ako si tu pisal svoj denny program... a to sa cení :) Ja cvicim len 3 dni do tyzdna a jedine co berem su tabletky z lekarne na spevnenie svalstva ( su robene z pivovích kvasnic ) a este si mixujem tvaroh s jogurtami. Teraz budu tomu 2 mesiace co cvicim ale idem iba zatial na bicepsy. Nemas pre mna este nejake rady na stravu? :)

Slunicko
14-06-13, 14:37
Aha, tak to som ta zle pochopil :) tak o to moje vecsie uznanie ze si nic nepychas a take zehlicky za 20 dni :) Ale zas musis uznat ze ty tvrdo makas ako si tu pisal svoj denny program... a to sa cení :) Ja cvicim len 3 dni do tyzdna a jedine co berem su tabletky z lekarne na spevnenie svalstva ( su robene z pivovích kvasnic ) a este si mixujem tvaroh s jogurtami. Teraz budu tomu 2 mesiace co cvicim ale idem iba zatial na bicepsy. Nemas pre mna este nejake rady na stravu? :)

No, rady na stravu, musíš podle toho, co tvoje tělo dá, já jím každý 2-3 hodinky a jim tak, abych nebyl nacpanej ale prostě jen dost najezenej, dřív jsem jedl taky podle nějakých plánů atp. ale na to už jsem se vysral, prostě ráno vstanu, snim 6 rohlíků se sýrem, nebo si udělam omeletu, pak na svačinu tvaroh s banánem, pak druhou svačinku jogurt s rohlíkem, na oběd maso a 8-10 knedlíků nebo těstoviny, pak jim až po cvičení to si beru banán a 4 vejce, pak svačina krůtí šunka s pečivem a večer jim skoro stejný jak ráno, takhle jedu furt a nemůžu si stěžovat, až na to, že jsem teď zhubl těch 5 kilo ale s tim jsem jaksi počítal, budu mít tak 75-78 v létě, protože přes zimu jsem jel jaksi objemovku a teď do rýsováním dost klesá, takže asi tak no..
A jak píšeš ty kvasnice, ty jsem taky bral, já je jedl kvůli tomu abych měl furt hlad a musel furt jíst, právě kvůli tomu, abych nabral dost hmoty :)

Eso./digl
14-06-13, 14:49
No, rady na stravu, musíš podle toho, co tvoje tělo dá, já jím každý 2-3 hodinky a jim tak, abych nebyl nacpanej ale prostě jen dost najezenej, dřív jsem jedl taky podle nějakých plánů atp. ale na to už jsem se vysral, prostě ráno vstanu, snim 6 rohlíků se sýrem, nebo si udělam omeletu, pak na svačinu tvaroh s banánem, pak druhou svačinku jogurt s rohlíkem, na oběd maso a 8-10 knedlíků nebo těstoviny, pak jim až po cvičení to si beru banán a 4 vejce, pak svačina krůtí šunka s pečivem a večer jim skoro stejný jak ráno, takhle jedu furt a nemůžu si stěžovat, až na to, že jsem teď zhubl těch 5 kilo ale s tim jsem jaksi počítal, budu mít tak 75-78 v létě, protože přes zimu jsem jel jaksi objemovku a teď do rýsováním dost klesá, takže asi tak no..
A jak píšeš ty kvasnice, ty jsem taky bral, já je jedl kvůli tomu abych měl furt hlad a musel furt jíst, právě kvůli tomu, abych nabral dost hmoty :)

No presne kvoli tomu aj jem :) snazim sa co najviac nacpavat a dat kila hore... lebo viem ze pri cviceny zas asi schudnem...

Slunicko
14-06-13, 14:50
No presne kvoli tomu aj jem :) snazim sa co najviac nacpavat a dat kila hore... lebo viem ze pri cviceny zas asi schudnem...

musíš prostě nabrat např. 10 kilo a pak hodit objemovej cvik, pak rýsovací cviky a je to pěkný :)

Eso./digl
14-06-13, 14:52
musíš prostě nabrat např. 10 kilo a pak hodit objemovej cvik, pak rýsovací cviky a je to pěkný :)

Njn :) ale momentalne na bruchu kaslem aj ked sa blizi leto a kupalisko... :D idem len tie bicepsy.

Slunicko
14-06-13, 15:00
Njn :) ale momentalne na bruchu kaslem aj ked sa blizi leto a kupalisko... :D idem len tie bicepsy.

To co jsem psal platí na jakoukoliv partii těla, od trapézu až po chodidlo :D bez hmoty tam nic nevyčaruješ :)

Eso./digl
14-06-13, 15:06
To co jsem psal platí na jakoukoliv partii těla, od trapézu až po chodidlo :D bez hmoty tam nic nevyčaruješ :)

A mas zaujem o taku sutaz? :) Ze by sme si stanovili napr. 1 alebo 2 mesiace a potom odfotili bicaky a kto bude mat vacsi tak vyhra :) alebo by to mohli hodnotit hraci kotelny... len tak for fun :P aspom by som mal este nejaku motivaciu plus :)

Slunicko
14-06-13, 15:21
A mas zaujem o taku sutaz? :) Ze by sme si stanovili napr. 1 alebo 2 mesiace a potom odfotili bicaky a kto bude mat vacsi tak vyhra :) alebo by to mohli hodnotit hraci kotelny... len tak for fun :P aspom by som mal este nejaku motivaciu plus :)

To asi ne :D jak říkam, nejsem žádná korba a nemám na to se tu s tim vytahovat, třeba za nějakej ten čas :)

Eso./digl
14-06-13, 15:33
Ani ja nejsom korba :D ale tak ok...

vedouci venny
14-06-13, 16:06
3x tydne do posilky a jenom kozy biceps takovy typci jsou nejlepsi neni nic lepsiho nez videt dvacetikilovy borce co jsou 45miunt na benchu

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/954858_389530917830801_1181170828_n.jpg

Slunicko
14-06-13, 16:33
Tak je to pravda, já z posilky znam lidi, co prostě cvičit nohy nechtěj a většinou ani necvičí, když nemusí, mě to prostě v posilce baví, ať cvičim cokoliv i když mě nejvíc baví cvičit hrudník a biceps ale cvičim všechno pravidelně :)

Furt je to 50% tvýho těla, takže nevidím důvod, proč necvičit všechno, když už teda..

tyger103
14-06-13, 19:14
Co ten workout? Já teda do posilky v létě nechodím a radši ten workout,ale je to dost náročný.Oproti posilce zase člověk pozná nový lidi a je to víc taková rodina než v tý posilce,maká se a je i sranda :thumsup4:

Slunicko
14-06-13, 19:18
Co ten workout? Já teda do posilky v létě nechodím a radši ten workout,ale je to dost náročný.Oproti posilce zase člověk pozná nový lidi a je to víc taková rodina než v tý posilce,maká se a je i sranda :thumsup4:

Popravdě dělam workout jen když jdu se psem, před barákem máme "hrazdu" tak si šlehnu 30 přítahů, pár shybů a zase na to peču :D Pro mě je lepší ta posilka, je to tam taky jak rodina, všechny tam znáš, sedneš si tam s nima na ionták, pokecáš, zacvičíš a máš dobrej pocit :D

Eso./digl
14-06-13, 19:59
3x tydne do posilky a jenom kozy biceps takovy typci jsou nejlepsi neni nic lepsiho nez videt dvacetikilovy borce co jsou 45miunt na benchu

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/954858_389530917830801_1181170828_n.jpg

To si narazal na mna?