Citovat Původně založeno JiRi Zobrazit příspěvky
Nevím, ale podle mě by to určitě chtělo par modů přidat, třeba by se mi libilo toto . . pokud by to šlo technicky, tak by se mi líbila představa toho, přenest Snowball jako mod na JB

Modu by se učastnili jen T . Ct by během něj nemohli nijak napadnout, hitnout T (a naopak), vyjimkou je však to, kdyby ho zajeli autíčkem, to by se však bralo jako Fk a hrač by další kolo dostal Volný den.

Po zapnutí modu by naskočil určitý časový limit (dejme tomu 30 sec.) aby se vězni rozmístili po mapě, zároveň po spuštění modu by se vězňům objevila v ruce sněhová koule, kterou by mohli hodit po uplynutí těch 30 sec. tímhle by se předešlo tomu, aby si T během toho limitu nevzali zbraň a nepozabíjeli CT, prostě by se tím předešlo vzpouře. Po uplynutí tohoto času, by už vězni mohli začít házet po sobě sněhové koule, kterými by měli zabit ostatní vězně, k dispozici by každý vězeň měl neomezený počet koulí.

1 zásah koulí do jakekoliv časti těla, 100dmg -> smrt , pokud by si hrač koupil drogy (200 hp) tak by samozřejmě umřel až po 2. zásahu koulí. ( pokud by si hráč koupil kevlar tak by mu byl k ničemu, koule by ubírala jen čistě HP )

Hráčům by se po zabití protihráče přidalo dejme tomu 200 $, hrači by tak měli větší motivaci plnit mod.

Zavedl by se kemp metr, pokud by hráč přiliš kempil tak by dostal slay (kill)

Poslední vězeň má nárok na poslední přání.

Co vy na to ?
Zní to dobře, možná by se podobný mód mohl udělat i jako přestřelka (T vs. CT)
Každopádně nápad dobrý